Ferie z Kulturą w Brzózie Królewskiej

ferie bkZa nami kolejne ferie w Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej. W zajęciach codziennie uczestniczyło ok. 40 dzieci, na które każdego dnia czekały ciekawe propozycje na spędzenie wolnego czasu.

Nie zabrakło u nas warsztatów plastyczno - technicznych, podczas których wykonywaliśmy dużo pięknych prac używając przy tym wielu technik. Dzieci robiły podstawki pod kubki, zimowe pejzaże, bałwana Olafa, gniotki z balonów, malowały pianą. Uczestnicy spotkań feryjnych wykonywali również kolorowe walentynki. Ogromną radość sprawiło samodzielne wykonanie gier planszowych i wykorzystanie ich do zabawy. Kolejny dzień przeznaczyliśmy na robienie kukiełek i inscenizację teatrzyku. Dzieci przedstawiały różne scenki teatralne, do których same przygotowywały scenariusz. Nie zabrakło też gier i zabaw ruchowych z chustą animacyjną, piłką i muzyką.

tryncza m

rzuchowtaniec m