Konkurs plastyczny "100 lat Niepodległej" w Rzuchowie

100latDostrzegając potrzebę szczególnego uhonorowania setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości także poprzez formy artystyczne, Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk, Ośrodek Kultury w Rzuchowie zorganizował konkurs plastyczny, adresowany do dzieci, młodzieży i dorosłych .

Czytaj więcej...

Warsztaty plastyczne "Kwiatek dla mamy" w Rzuchowie

kwiatekdla mamyW dniach od 09 - 10 maja w OK w Rzuchowie odbywały się zajęcia plastyczne dla dzieci. Efektem prac było stworzenie pięknych kwiatów z kolorowego papieru, będących jednocześnie doskonałym prezentem na zbliżający się Dzień Matki, tym cenniejszym, że wykonane samodzielnie.

Czytaj więcej...

Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych w OK w Rzuchowie

piesni rzuchowW ramach obchodów 100 lat Odzyskania przez Polskę Niepodległości 26 kwietnia 2018r w Rzuchowie odbyło się wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

Czytaj więcej...

Niedziela Palmowa w Rzuchowie i Piskorowicach

palmowa rzuchowTradycyjne palmy wielkanocne zrobione z gałązek bukszpanu, trzciny oraz kolorowych kwiatów z bibuły i krepiny, wykonane przez dzieci wraz z rodzicami na warsztatach w Rzuchowie oraz w Piskorowicach zostały poświęcone w Niedzielę Palmową w Kościele Parafialnym w Piskorowicach.

Czytaj więcej...

Warsztaty bibułkarskie w Rzuchowie

warsztaty bibulkarskieW dniach od 13 do 15 marca w Rzuchowie odbyły się warsztaty robienia kwiatów z bibuły i krepiny, zorganizowane dla wszystkich chętnych. 

Czytaj więcej...

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet w Rzuchowie

kobiety rzuchowZ okazji Święta Kobiet w sobotnie popołudnie w Rzuchowie spotkały się mieszkanki tej miejscowości aby wspólnie uczcić swoje święto.

Czytaj więcej...

Zajęcia rytmiczno-taneczne w Rzuchowie

rytmika rzuchowW Rzuchowie rozpoczęły się zajęcia taneczne przeznaczone dla dzieci w wieku szkolnym. To nie tylko nauka tańca, ale również zabawy ruchowe z elementami rytmiki będące świetnym przygotowaniem do dalszej edukacji tanecznej.

Czytaj więcej...

Ferie z OK w Rzuchowie

ferie rzuchowW okresie ferii zimowych Ośrodek Kultury w Rzuchowie przygotował dla dzieci i młodzieży różnorodną ofertę spędzania wolnego czasu. Zorganizowano wiele ciekawych zajęć w tym plastyczne, sportowo-ruchowe, muzyczne, kulinarne. Dodatkową atrakcją były konkursy, m.in. turniej tenisa stołowego, piłkarzyków, mistrz „Państw i miast".

Czytaj więcej...

I Turniej Tenisa Stołowego w Rzuchowie

turniej tenisa31 stycznia 2018r. w Ośrodku Kultury w Rzuchowie odbył się I Turniej Tenisa Stołowego. Do rozgrywek zgłosiło się 12 zawodników, którzy poprzez wstępne losowanie zostali przydzieleni do kolejności gry.

Czytaj więcej...

Laurka dla babci i dziadka - warsztaty w Rzuchowie

laurki rzuchow19.01.br. w Ośrodku Kultury w Rzuchowie zostały zorganizowane zajęcia dla dzieci i ich rodziców, na których wykonywaliśmy laurki i kwiatki na zbliżające się święto z okazji dnia Babci i Dziadka.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

jadlo m

noc m

konkursdebno m

konkurschalupki m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1255690
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
67
201
1234
1336
5653
8512
1255690

Twoje IP: 54.80.82.9
Server Time: 2018-05-26 13:33:43

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt