Św. Mikołaj z wizytą w Brzózie Królewskiej

mikolaj brzozaŚwięty Mikołaj odwiedza dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 5 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do Ośrodka Kultury w Brzózie Królewskiej.

Czytaj więcej...

Wystawa świąteczna w Brzózie Królewskiej

wystawa swiatecznaW Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej trwa wystawa prac o tematyce świątecznej wykonanych przez osoby niepełnosprawne ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Jelnej.

Czytaj więcej...

Brzozoki z występem w Kielanówce

kielanowkaTuż przed Ogólnopolskim Dniem Seniora obchodzonym w naszym kraju 20 listopada swoje święto obchodzili seniorzy w Kielanówce w Gminie Boguchwała.

Czytaj więcej...

Rada Kobiet w Brzózie Królewskiej

rada kobietKoła Gospodyń Wiejskich to najstarsza i najliczniejsza organizacja społeczna, działająca na terenie naszego kraju. Niektóre KGW istnieją już od kilkudziesięcioleci, inne powstają od nowa.

Czytaj więcej...

Dzień Robotyka w Brzózie Królewskiej

dzien robotykaW dniu 18 listopada 2017 r. w Ośrodku Kultury odbył się "Dzień Robotyki". Grupa RoboKids prowadzona przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzóza Królewska uczestniczyła w warsztatach przygotowanych przez wolontariuszki projektu GIRLS byte.

Czytaj więcej...

11 Listopada w Brzózie Królewskiej

11listopada brzozaNarodowe Święto Niepodległości obchodzone jest w naszym kraju corocznie 11 listopada. Dzień ten upamiętnia odzyskanie przez Polskę niepodległości po 123 latach zaborów.

Czytaj więcej...

Warsztaty jesienne w Brzózie Królewskiej

jesienna brzozaChociaż za oknami coraz chłodniej, w Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej zrobiło się ciepło i kolorowo. To wszystko za sprawą jesiennych warsztatów dla dzieci, które odbywały się 24 października 2017 r.

Czytaj więcej...

Brzozoki na Gminnym Przeglądzie Pieśni Biesiadnej w Giedlarowej

biesiada brzozokiW niedzielę 22 października 2016 r. w GOK w Giedlarowej odbył się V Gminny Przegląd Pieśni Biesiadnej. W tym dniu zespoły z terenu Gminy Leżajsk zaprezentowały na scenie swój repertuar biesiadny.

Czytaj więcej...

Brzozoki z wizytą w Wólce Sokołowskiej

wolka sokolowskaW dniu 14 października 2017 r. zespół Brzozoki z Brzózy Królewskiej gościł w Wólce Sokołowskiej. Podczas spotkania brzózańska grupa zaprezentowała przed uczestnikami swój dorobek artystyczny, a zaproszeni na spotkanie goście mogli pobawić się przy muzyce naszej kapeli.

Czytaj więcej...

Brzóza Królewska na Jarmarku w Giedlarowej

michal brzozaPodobnie jak w latach ubiegłych Gminny Ośrodek Kultury w Giedlarowej zorganizował imprezę folklorystyczną pod nazwą Jarmark Kulturalny „Na Michała", która odbyła się 24 września 2017 r.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

musical m

 zajeciagiedlarowa m

rekodzielobk m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1201529
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
161
436
597
2221
3502
8020
1201529

Twoje IP: 54.226.132.197
Server Time: 2017-12-12 14:08:29

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt