Św. Mikołaj z wizytą w Brzózie Królewskiej

mikolaj brzozaŚwięty Mikołaj odwiedza dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 5 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do Ośrodka Kultury w Brzózie Królewskiej.

Występ teatrzyku "Bagatelka", który zaprezentował bajkę pt."Zimowy bal" uprzyjemnił dzieciom oczekiwanie na upragnionego gościa. Zimową piosenkę razem z dziećmi pięknie zaśpiewała pani Albina Grabarz, która jednocześnie pracowała przy przygotowaniu widowiska. Po zakończeniu przedstawienia dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka. Świadczyło to o tym, że do Ośrodka Kultury zbliża się św. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnicami Śnieżynkami. Oprócz prezentów Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zatańczył z nimi, zachęcał, żeby każde było grzeczne i słuchało rodziców. Na zakończenie Mikołaj wręczył wszystkim dzieciom paczki, a w nich- dla każdego coś dobrego. Oczekiwana przez cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w miłej atmosferze i przyniosła dzieciom dużo radości. Dziękujemy panu Jerzemu Szczęchowi za udział w tym spotkaniu. Dziękujemy również Gabrieli Szczęch i Dorocie Zygmunt za wytrwałe pomaganie Mikołajowi.

musical m

zajeciagiedlarowa m