Prace z warsztatów rękodzieła w Dębnie przekazane na aukcję

aukcjaW miesiącu listopadzie w Ośrodku Kultury w Dębnie odbyły się warsztaty rękodzielnicze dla dorosłych. Warsztaty zorganizowało Koło Gospodyń Wiejskich w Dębnie, a uczestniczyły w nich osoby, które mają zdolności artystyczne i to spod ich rąk wyszły piękne prace.

Wszystkie zostaną wystawione na licytację, można je nabyć w Ośrodku Kultury w Dębnie oraz przed premierą musicalu „Stacja Broadway", która odbędzie się już 17 grudnia w Zespole Szkół w Giedlarowej. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz chorej na nowotwór Niny Dobrowolskiej z Dębna. Zapraszamy wszystkich ludzi dobrego serca do udziału w premierze musicalu i licytacji prac. Na licytacji w Giedlarowej zostanie wystawione jeszcze wiele pięknych prac, zapraszamy do udziału, prace te już wkrótce pokażemy. Przed musicalem odbędzie także licytacja, na której będzie można zakupić m.in. bony na usługi kosmetyczne przekazane przez Panią Jadwigę Hakobyan - Centrum Fryzjersko-Kosmetyczne w Leżajsku. Zachęcamy do włączenia się we wspólną inicjatywę. „ Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz".

musical m

zajeciagiedlarowa m