Obchody Dnia Papieskiego w Giedlarowej

papieskiW dniu 15 października 2017 r. z inicjatywy i na zaproszenie GOK i Parafii w Giedlarowej z programem poświęconym pamięci Św. Jana Pawła II wystąpili artyści działający przy Ośrodku Kultury w Dębnie.

Czytaj więcej...

Spektakl "Mężczyzna idealny" - odwołany!

idealny mZe względu na niewystarczającą ilość zakupionych biletów na "Mężczyznę idealnego" Organizator spektakl w dniu dzisiejszym odwołuje. Jednocześnie informuje chętnych, iż spektakl będzie grany w Rzeszowie 21 października.

Czytaj więcej...

Jarmark Kulturalny "Na Michała" w Giedlarowej

michal mPodobnie jak w latach ubiegłych Gminny Ośrodek Kultury w Giedlarowej przy wsparciu Wójta Gminy Leżajsk oraz Parafii pw. Świętego Michała Archanioła zorganizował imprezę folklorystyczną pod nazwą Jarmark Kulturalny „Na Michała", która odbyła się 24 września 2017 r. na parkingu przy Kościele Parafialnym w Giedlarowej.

Czytaj więcej...

Zachęcamy do głosowania na Alicję Rega

rega mKRAJOWY FINAŁ PIOSENKI EUROWIZJI JUNIOR Z UCZENNICĄ CENTRUM SZTUKI WOKALNEJ W RZESZOWIE – ALICJĄ REGA

Po wstępnych preselekcjach, które odbyły się w TVP w Warszawie, jest nam miło poinformować, że Alicja Rega – uczennica Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie kształcąca się pod kierunkiem Anny Czenczek – dyrektor tej szkoły oraz dyrektor i pomysłodawczyni Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival", wystąpi w Krajowym Finale Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2017, który odbędzie się 1 października br.
Konkurs będzie transmitowany na żywo w TVP 1.

Czytaj więcej...

Święto Wsi Stare Miasto

swieto staremiastoW przedostatnią wakacyjną niedzielę odbyło się Święto Wsi Stare Miasto zorganizowane przy współpracy Koła Gospodyń Wiejskich w Starym Mieście oraz Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Leżajsk. 

Czytaj więcej...

Maraton Boogie pracowicie spędził wakacje

maraton mPracowicie spędzili końcówkę roku szkolnego i wakacje członkowie zespołu Maraton Boogie Giedlarowa. 5 czerwca występowaliśmy podczas części artystycznej w Zespole Szkół w Grodzisku Dolnym podczas IX Konkursu Krasomówczego „Patroni naszych szkół".

Czytaj więcej...

Wakacje z Kulturą w GOK w Giedlarowej

wakacje gokW dniach od 18 lipca do 3 sierpnia w GOK w Giedlarowej trwała akcja „WAKACJE Z KULTURĄ". Podczas zajęć, które odbywały się 3 razy w tygodniu, dzieci z Giedlarowej uczestniczyły w zajęciach plastycznych, tanecznych oraz kulinarnych.

Czytaj więcej...

Folusz ponownie w drodze- tym razem wakacyjnie

wycieczka folusz26 lipca 2017 roku MAŁY FOLUSZ pod opieką instruktorki Jadwigi Kula oraz członków zespołu FOLUSZ udali się na wycieczkę rowerową, której celem był Dwór Szlachecki OSTOJA w Biedaczowie.

Czytaj więcej...

Giedlarowski "Folusz" ponownie w Rymanowie

rymanow folusz30 lipca 2017 roku w Rymanowie Zdroju już po raz jedenasty grało i śpiewało Wesele Podkarpackie. Rokrocznie biorą w nim udział zespoły obrzędowe z całego Podkarpacia, mające w swoim repertuarze widowiska weselne.

Czytaj więcej...

Giedlarowski "Folusz" na "Poprawinach" w Dębnie

folusz poprawinyPoprawiny organizowano w drugi dzień wesela na ogół u pana młodego, albo u pani młodej. Jeżeli Pani Młoda po ślubie / zwana niewiastką/miała zamieszkać u swoich rodziców to poprawiny robili rodzice Pana Młodego, ale jeśli miała się przenieść do domu męża, to poprawiny były w domu Pani Młodej.

Czytaj więcej...

Dni Gminy Leżajsk za nami!

dni gminyMiniony weekend zapisze się trwale w historii naszej Gminy. W dniach 2 - 4 czerwca 2017 roku Gmina Leżajsk obchodziła swoje święto – Dni Gminy, w ramach których odbyły się liczne wydarzenia.

Czytaj więcej...

20 edycja Włościańskiego Jadła przed nami!

wkrotceGminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk organizuje już po raz dwudziesty Ogólnopolskie Prezentacje Tradycyjnych Potraw Wiejskich „Włościańskie Jadło", w dniu 4 czerwca 2017 r. o godz. 15.00 na stadionie sportowym w Giedlarowej.

Czytaj więcej...

Kwietniowe Harce Teatralne w Giedlarowej

harceW dniu 27 kwietnia 2017 r. GOK w Giedlarowej po raz dwudziesty piąty zorganizował Powiatowy Przegląd Teatrzyków Dziecięcych pn: „Kwietniowe Harce Teatralne". 

Czytaj więcej...

Kolejne osiągnięcia "Folusza"

sedziszow foluszPriorytetową formą działalności Zespołu „Folusz" z Giedlarowej są widowiska obrzędowe związane z życiem codziennym wsi lasowiackiej z okolic Leżajska.

Czytaj więcej...

Potańcówka w Majdanie Król. z udziałem Zespołu "Folusz"

potancowka foluszW minioną sobotę (22 kwietnia 2017) członkowie Zespołu Folklorystycznego „Folusz" gościli na terenie Gminy Majdan Królewski. Tym razem byli „materiałem" warsztatowym dla prowadzącej potańcówkę, foluszowej choreograf – p. Jadwigi Kuli.

Czytaj więcej...

Warsztaty wielkanocne w Maleniskach

wielkanocne maleniska12 kwietnia w Ośrodku Kultury w Maleniskach miały miejsce zajęcia warsztatowe z okazji Świąt Wielkanocnych. Nasi najmłodsi mieszkańcy pod kierunkiem Anny Golik przygotowali świąteczne ozdoby – składanego zajączka, wykonanego z papierowej dłoni oraz pisanek z cekinów.

Czytaj więcej...

Akcja sprzątania świata w Maleniskach

sprzatanie swiataPiątkowa akcja pn. „Posprzątajmy nasz świat" to kolejny wyzwanie, jakie stanęło przed dziećmi i młodzieżą z Malenisk. Uzbrojeni w worki na śmieci oraz rękawiczki zebrali się pod Ośrodkiem Kultury. Chęci i entuzjazmu nie brakowało nikomu. Został posprzątany teren wokół Ośrodka Kultury oraz stadion.

Czytaj więcej...

Mamy Mistrzów!

boogie mistrzowieMISTRZOSTWA POLSKI WARSZAWA 08.04.2017 r.
Bardzo udanie zakończyli sezon taneczny członkowie Zespołu Maraton Boogie Giedlarowa działającego przy GOK Giedlarowa i Zespole Szkół w Giedlarowej.

Czytaj więcej...

Przygotowania do Niedzieli Palmowej w Giedlarowej

palma giedlarowaJak co roku w OK w Giedlarowej Panie z Zespołu Folklorystycznego "Folusz" wraz z innymi aktywnymi mieszkankami Giedlarowej przygotowały piękną, mierzącą blisko 3m wysokości wielkanocną palmę. Ustrojoną w kwiaty z bibuły, bukszpan i bazie będzie można podziwiać w Kościele Parafialnym w Giedlarowej.

Czytaj więcej...

Warsztaty bibułkarskie w Giedlarowej

bibula giedlarowaW dniach od 15 marca do 29 marca 2017 r, w OK w Giedlarowej odbywały się Wiosenne Warsztaty Bibułkarskie.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

  jesienneplastyczne m 

jesiennewarsztaty m

 jazz m

 

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1188478
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
432
460
3925
4385
12625
8879
1188478

Twoje IP: 54.224.197.86
Server Time: 2017-10-23 22:27:10

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt