Kolejne sukcesy tancerzy Zespołu Maraton Boogie

boogiewoogieW sobotę 2 grudnia tancerze zespołu Maraton Boogie uczestniczyli w XI Ogólnopolskim Turnieju Boogie Woogie i Rock'n'Roll o Puchar Starosty Radomskiego, który został rozegrany w Pionkach k/ Radomia.

Czytaj więcej...

Jesienne Spotkania z Teatrem

teatry miniW dniach 17-19 listopada 2017 roku giedlarowski GOK tętnił teatralnym życiem. Przez trzy wieczory na widzów czekały cztery spektakle teatralne w ramach szóstej edycji Jesiennych Spotkań z Teatrem.

Czytaj więcej...

Świętowanie 99 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę

niepodleglosc giedlarowaW dniu 8 listopada 2017 r. w GOK w Giedlarowej dzieci i młodzież spotkała się, aby wspólnie świętować odzyskanie przez Polskę niepodległości.

Czytaj więcej...

Stacja Broadway w Giedlarowej już 17 grudnia br.

stacja broadwayW imieniu Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Leżajsk, artystów i realizatorów już dziś serdecznie zapraszamy na kolejny musical realizowany wspólnie z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, w którym grają dorośli i młodzież zrzeszeni w Teatrze Muzycznym „Broadway" przy GOK w Giedlarowej.

Czytaj więcej...

Koncert jazzowy w Giedlarowej

jazzW piątkowy wieczór, 27 października 2017 roku, w giedlarowskim GOK w ramach III Podkarpackiej Jesieni Jazzowej odbył się koncert zespołu JG Tango Project. 

Czytaj więcej...

V Gminny Przegląd Pieśni Biesiadnej w Giedlarowej

biesiada m22 października 2017 roku w GOK w Giedlarowej odbył się "V Gminny Przegląd Pieśni Biesiadnej''. Organizatorem Przeglądu był Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk, a wzięło w nim udział 8 zespołów z terenu gminy:

Czytaj więcej...

Obchody Dnia Papieskiego w Giedlarowej

papieskiW dniu 15 października 2017 r. z inicjatywy i na zaproszenie GOK i Parafii w Giedlarowej z programem poświęconym pamięci Św. Jana Pawła II wystąpili artyści działający przy Ośrodku Kultury w Dębnie.

Czytaj więcej...

Spektakl "Mężczyzna idealny" - odwołany!

idealny mZe względu na niewystarczającą ilość zakupionych biletów na "Mężczyznę idealnego" Organizator spektakl w dniu dzisiejszym odwołuje. Jednocześnie informuje chętnych, iż spektakl będzie grany w Rzeszowie 21 października.

Czytaj więcej...

Jarmark Kulturalny "Na Michała" w Giedlarowej

michal mPodobnie jak w latach ubiegłych Gminny Ośrodek Kultury w Giedlarowej przy wsparciu Wójta Gminy Leżajsk oraz Parafii pw. Świętego Michała Archanioła zorganizował imprezę folklorystyczną pod nazwą Jarmark Kulturalny „Na Michała", która odbyła się 24 września 2017 r. na parkingu przy Kościele Parafialnym w Giedlarowej.

Czytaj więcej...

Zachęcamy do głosowania na Alicję Rega

rega mKRAJOWY FINAŁ PIOSENKI EUROWIZJI JUNIOR Z UCZENNICĄ CENTRUM SZTUKI WOKALNEJ W RZESZOWIE – ALICJĄ REGA

Po wstępnych preselekcjach, które odbyły się w TVP w Warszawie, jest nam miło poinformować, że Alicja Rega – uczennica Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie kształcąca się pod kierunkiem Anny Czenczek – dyrektor tej szkoły oraz dyrektor i pomysłodawczyni Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival", wystąpi w Krajowym Finale Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2017, który odbędzie się 1 października br.
Konkurs będzie transmitowany na żywo w TVP 1.

Czytaj więcej...

Święto Wsi Stare Miasto

swieto staremiastoW przedostatnią wakacyjną niedzielę odbyło się Święto Wsi Stare Miasto zorganizowane przy współpracy Koła Gospodyń Wiejskich w Starym Mieście oraz Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Leżajsk. 

Czytaj więcej...

Maraton Boogie pracowicie spędził wakacje

maraton mPracowicie spędzili końcówkę roku szkolnego i wakacje członkowie zespołu Maraton Boogie Giedlarowa. 5 czerwca występowaliśmy podczas części artystycznej w Zespole Szkół w Grodzisku Dolnym podczas IX Konkursu Krasomówczego „Patroni naszych szkół".

Czytaj więcej...

Wakacje z Kulturą w GOK w Giedlarowej

wakacje gokW dniach od 18 lipca do 3 sierpnia w GOK w Giedlarowej trwała akcja „WAKACJE Z KULTURĄ". Podczas zajęć, które odbywały się 3 razy w tygodniu, dzieci z Giedlarowej uczestniczyły w zajęciach plastycznych, tanecznych oraz kulinarnych.

Czytaj więcej...

Folusz ponownie w drodze- tym razem wakacyjnie

wycieczka folusz26 lipca 2017 roku MAŁY FOLUSZ pod opieką instruktorki Jadwigi Kula oraz członków zespołu FOLUSZ udali się na wycieczkę rowerową, której celem był Dwór Szlachecki OSTOJA w Biedaczowie.

Czytaj więcej...

Giedlarowski "Folusz" ponownie w Rymanowie

rymanow folusz30 lipca 2017 roku w Rymanowie Zdroju już po raz jedenasty grało i śpiewało Wesele Podkarpackie. Rokrocznie biorą w nim udział zespoły obrzędowe z całego Podkarpacia, mające w swoim repertuarze widowiska weselne.

Czytaj więcej...

Giedlarowski "Folusz" na "Poprawinach" w Dębnie

folusz poprawinyPoprawiny organizowano w drugi dzień wesela na ogół u pana młodego, albo u pani młodej. Jeżeli Pani Młoda po ślubie / zwana niewiastką/miała zamieszkać u swoich rodziców to poprawiny robili rodzice Pana Młodego, ale jeśli miała się przenieść do domu męża, to poprawiny były w domu Pani Młodej.

Czytaj więcej...

Dni Gminy Leżajsk za nami!

dni gminyMiniony weekend zapisze się trwale w historii naszej Gminy. W dniach 2 - 4 czerwca 2017 roku Gmina Leżajsk obchodziła swoje święto – Dni Gminy, w ramach których odbyły się liczne wydarzenia.

Czytaj więcej...

20 edycja Włościańskiego Jadła przed nami!

wkrotceGminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk organizuje już po raz dwudziesty Ogólnopolskie Prezentacje Tradycyjnych Potraw Wiejskich „Włościańskie Jadło", w dniu 4 czerwca 2017 r. o godz. 15.00 na stadionie sportowym w Giedlarowej.

Czytaj więcej...

Kwietniowe Harce Teatralne w Giedlarowej

harceW dniu 27 kwietnia 2017 r. GOK w Giedlarowej po raz dwudziesty piąty zorganizował Powiatowy Przegląd Teatrzyków Dziecięcych pn: „Kwietniowe Harce Teatralne". 

Czytaj więcej...

Kolejne osiągnięcia "Folusza"

sedziszow foluszPriorytetową formą działalności Zespołu „Folusz" z Giedlarowej są widowiska obrzędowe związane z życiem codziennym wsi lasowiackiej z okolic Leżajska.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

musical m

 zajeciagiedlarowa m

rekodzielobk m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1201529
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
161
436
597
2221
3502
8020
1201529

Twoje IP: 54.226.132.197
Server Time: 2017-12-12 14:06:29

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt