Mikołaj w Ośrodku Kultury w Piskorowicach

mikolajok6 grudnia wieczorem do Ośrodka Kultury w Piskorowicach przyszedł Mikołaj, wręczył on prezenty wszystkim zgromadzonym dzieciom sprawiając im wielką radość.

Czytaj więcej...

Święty Mikołaj w ZS w Piskorowicach

mikolajzs6 grudnia rano Zespół Szkół w Piskorowicach odwiedził Święty Mikołaj chodził On od klasy do klasy odwiedzając uczniów. Święty swoją wizytę zaczął od pana Dyrektora a następnie udał się do najmłodszych uczniów szkoły.

Czytaj więcej...

Muffinki w OK w Piskorowicach

muffinki4 grudnia w Ośrodku kultury w Piskorowicach młodzież z wolontariatu szkolnego piekła muffinki, które później sprzedawała w szkole. Zarobione pieniądze idą na szczytny cel, nasz Ośrodek wspiera takie inicjatywy.

Czytaj więcej...

Zajęcia jesienne w Piskorowicach

szyszki17, 22, 24, 29 listopada w Ośrodku Kultury w Piskorowicach młodzież z klasy 7 wraz ze swoimi mamami oraz paniami nauczycielkami Agatą Kubat i Dorotą Rup robiły choinki i stroiki z szyszek.

Czytaj więcej...

Gminny Dzień Niepodległości w Piskorowicach

gminne niepodleglosc11 listopada w Piskorowicach odbyły się gminne uroczystości Obchodów Święta Niepodległości Polski pod hasłem „Pociąg do wolności". Uroczystości rozpoczęła msza święta o godzinie 11.00, której przewodniczył i kazanie wygłosił ksiądz proboszcz Mariusz Kilar.

Czytaj więcej...

Dzień Niepodległości w ZS w Piskorowicach

niepodleglosc zsPrzeddzień Dnia niepodległości 10 listopada w Zespole Szkół w Piskorowicach miała miejsce uroczysta akademia przygotowana przez nauczycieli i uczniów Zespołu szkół.

Czytaj więcej...

Święto Niepodległości w Piskorowicach oczami młodego pokolenia

niepodleglosc piskorowice7 listopada w Ośrodku Kultury w Piskorowicach miały miejsce zajęcia plastyczne „Święto Niepodległości oczami młodego pokolenia". Młodzież mogła wykonać prace plastyczne dowolną techniką. Poniżej przedstawiamy prace jakie zostały wykonane.

Czytaj więcej...

Przygotowania do Święta Niepodległości w Piskorowicach

11listopada przygotowaniaJuż od 3 listopada trwają intensywne przygotowania Dnia Niepodległości. Ośrodek Kultury przy współpracy ze Szkołą wspólnie przygotowuje część artystyczną.

Czytaj więcej...

Warsztaty wykonywania stroików na groby w Piskorowicach

stroiki piskorowice27 października w Ośrodku Kultury dzieci i młodzież przygotowywały stroiki na groby swoich bliskich.

Czytaj więcej...

Wizytacja Arcybiskupa A. Szala w ZS w Piskorowicach

wizytacja piskorowice27 października Zespół Szkół w Piskorowicach odwiedził znakomity gość ksiądz Arcybiskup Adam Szal, było to wielkie wydarzenie w życiu Szkoły z tej okazji uczniowie przygotowali sztukę teatralną pod tytułem „Fatima" reżyserem sztuki był ksiądz proboszcz Mariusz Kilar.

Czytaj więcej...

Warsztaty ozdób urodzinowych w Piskorowicach

ozdoby m24 i 25 października kilka dziewczynek zebrało się aby w naszym Ośrodku Kultury robić ozdoby na przyjęcie urodzinowe.

Czytaj więcej...

Premiera sztuki teatralnej "Fatima" w Piskorowicach

fatima m22 października 2017 r. w Kościele parafialnym w Piskorowicach miała miejsce premiera sztuki teatralnej „Fatima". Sztuka opowiada historię trójki dzieci Łucji, Hiacynty i Franciszka, którym ukazuje się Maryja jednak na początku nikt im nie wierzy ani władza kościelna ani państwowa.

Czytaj więcej...

Dzień Edukacji Narodowej w Piskorowicach

dzien edukacji13 Października w Zespole Szkół w Piskorowicach odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów dla swoich nauczycieli. Uczniowie zaprezentowali kilka scenek kabaretowych z życia szkoły.

Czytaj więcej...

Bieg Historyczny w Piskorowicach

bieg m12 października 2017 r. w Piskorowicach odbył się Bieg Historyczny dla dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół w Piskorowicach. Bieg został zorganizowany przy współpracy Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie "Region Sanu i Trzebośnicy", Ośrodka Kultury i Zespołu Szkół w Piskorowicach.

Czytaj więcej...

Niespodzianka na Dzień Chłopaka w Piskorowicach

niespodzianka dzienchlopakaW czwartek 27 września dziewczynki z Piskorowic ze szkoły podstawowej postanowiły zrobić niespodziankę na dzień chłopaka swoim kolegom z klasy.

Czytaj więcej...

Konkurs "Powstanie Warszawskie moimi oczami" w Piskorowicach

powstanie konkursPierwszego sierpnia wybuchło Powstanie Warszawskie, chcąc uczcić pamięć Powstańców Ośrodek Kultury w Piskorowicach zorganizował konkurs plastyczny.

Czytaj więcej...

Dyskoteka w Ośrodku Kultury w Piskorowicach

dyskoteka wakacjeW dniu 22 sierpnia 2017 w Sali widowiskowej w Ośrodku Kultury w Piskorowicach odbyła się dyskoteka dla dzieci i młodzieży. Przez kilka godzin można było wspólnie się pobawić ze znajomymi przy muzyce puszczanej przez prowadzącego.

Czytaj więcej...

Dożynki wiejskie w Piskorowicach

wiejskie piskorowiceJak to już stało się tradycją 15 sierpnia w naszej miejscowości odbyły się Dożynki Wiejskie. Najpierw w uroczystym korowodzie niosąc wieniec udaliśmy się do Kościoła w Piskorowicach, gdzie spotkaliśmy się z sołectwem z Rzuchowa następnie przywitał nas ksiądz Proboszcz.

Czytaj więcej...

Wakacyjne ognisko przy OK w Piskorowicach

ognisko piskorowice17 sierpnia przy Ośrodku Kultury w Piskorowicach zorganizowaliśmy ognisko dla dzieci i młodzieży uczęszczających na wakacjach do naszego Ośrodka. Można było zjeść kiełbasę samemu upieczoną na ognisku. Można było też spędzić czas na grach i zabawach.

Czytaj więcej...

Wakacje z OK w Piskorowicach

wakacje piskorowiceW okresie wakacyjnym Ośrodek Kultury był otwarty dla wszystkich chętnych, można było mile spędzić czas z innymi na różnego rodzaju zajęciach. Uczestnicy mieli do dyspozycji zajęcia manualne, malowanki i kolorowanki, karaoke, mini pokazy mody.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

musical m

 zajeciagiedlarowa m

rekodzielobk m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1201529
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
161
436
597
2221
3502
8020
1201529

Twoje IP: 54.226.132.197
Server Time: 2017-12-12 14:05:37

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt