Dzień Edukacji Narodowej w Piskorowicach

dzien edukacji13 Października w Zespole Szkół w Piskorowicach odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów dla swoich nauczycieli. Uczniowie zaprezentowali kilka scenek kabaretowych z życia szkoły.

Czytaj więcej...

Bieg Historyczny w Piskorowicach

bieg m12 października 2017 r. w Piskorowicach odbył się Bieg Historyczny dla dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół w Piskorowicach. Bieg został zorganizowany przy współpracy Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie "Region Sanu i Trzebośnicy", Ośrodka Kultury i Zespołu Szkół w Piskorowicach.

Czytaj więcej...

Niespodzianka na Dzień Chłopaka w Piskorowicach

niespodzianka dzienchlopakaW czwartek 27 września dziewczynki z Piskorowic ze szkoły podstawowej postanowiły zrobić niespodziankę na dzień chłopaka swoim kolegom z klasy.

Czytaj więcej...

Konkurs "Powstanie Warszawskie moimi oczami" w Piskorowicach

powstanie konkursPierwszego sierpnia wybuchło Powstanie Warszawskie, chcąc uczcić pamięć Powstańców Ośrodek Kultury w Piskorowicach zorganizował konkurs plastyczny.

Czytaj więcej...

Dyskoteka w Ośrodku Kultury w Piskorowicach

dyskoteka wakacjeW dniu 22 sierpnia 2017 w Sali widowiskowej w Ośrodku Kultury w Piskorowicach odbyła się dyskoteka dla dzieci i młodzieży. Przez kilka godzin można było wspólnie się pobawić ze znajomymi przy muzyce puszczanej przez prowadzącego.

Czytaj więcej...

Dożynki wiejskie w Piskorowicach

wiejskie piskorowiceJak to już stało się tradycją 15 sierpnia w naszej miejscowości odbyły się Dożynki Wiejskie. Najpierw w uroczystym korowodzie niosąc wieniec udaliśmy się do Kościoła w Piskorowicach, gdzie spotkaliśmy się z sołectwem z Rzuchowa następnie przywitał nas ksiądz Proboszcz.

Czytaj więcej...

Wakacyjne ognisko przy OK w Piskorowicach

ognisko piskorowice17 sierpnia przy Ośrodku Kultury w Piskorowicach zorganizowaliśmy ognisko dla dzieci i młodzieży uczęszczających na wakacjach do naszego Ośrodka. Można było zjeść kiełbasę samemu upieczoną na ognisku. Można było też spędzić czas na grach i zabawach.

Czytaj więcej...

Wakacje z OK w Piskorowicach

wakacje piskorowiceW okresie wakacyjnym Ośrodek Kultury był otwarty dla wszystkich chętnych, można było mile spędzić czas z innymi na różnego rodzaju zajęciach. Uczestnicy mieli do dyspozycji zajęcia manualne, malowanki i kolorowanki, karaoke, mini pokazy mody.

Czytaj więcej...

Piknik Rodzinny w Rzuchowie

rzuchow6 sierpnia br. w Rzuchowie jak co roku odbył się piknik rodzinny zorganizowany przy współpracy Wójta Gminy Leżajsk, Gminnego Ośrodka Kultury w Giedlarowej, Ośrodka Kultury w Rzuchowie, KGW, Radnego, Sołtysa, Rady Sołeckiej oraz OSP w Rzuchowie.

Czytaj więcej...

Biesiada Wiejska w Piskorowicach

biesiada123 lipca przy Ośrodku Kultury w Piskorowicach odbyła się Biesiada Wiejska w Piskorowicach. Nasza impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców naszej miejscowości ale i gości.

Czytaj więcej...

Wakacje w pełni z OK w Rzuchowie

wakacje rzuchowWakacje w Ośrodku Kultury w Rzuchowie minęły w tym roku w bardzo przyjaznej atmosferze. Podczas wakacyjnych zajęć dzieci nie mogły narzekać na nudę.

Czytaj więcej...

Wycieczka rowerowa z Piskorowic do Sieniawy

wycieczka piskorowiceW dniu 19.07.2017 r. odbyła się wycieczka rowerowa do pięknego miejsca Agroturystycznego znajdującego się w Sieniawie. Wystartowaliśmy o 9 rano z Ośrodka Kultury w Piskorowicach w składzie 13 osobowym. Po drodze ochłodziliśmy się przy fontannie i zjedliśmy smaczne lody.

Czytaj więcej...

I Turniej Piłki Siatkowej o puchar Gienka Kątnika w Piskorowicach

turniej siatkowkiZ inicjatywy animatora Eugeniusza Kątnika, Władysława Wanata, Daniela Szary, oraz Huberta Capłapa w niedzielne popołudnie/16 lipca/ na boisku piłki plażowej „WEMBLEY" w Piskorowicach odbył się I Integracyjny Turniej Piłki Siatkowej pod hasłem "Łączy nas siatkówka".

Czytaj więcej...

Wakacje w Ośrodku Kultury w Rzuchowie

wakacje rzuchowWszystkie dzieci i młodzież, które chcą aktywnie spędzić czas zapraszamy do Ośrodka Kultury w Rzuchowie. Na półmetku zajęć wakacyjnych odbywały się zajęcia plastyczne, fotograficzne, kulinarne oraz prowadzone były gry i zabawy na świeżym powietrzu przy muzyce dyskotekowej.

Czytaj więcej...

Wystawa w Piskorowicach

wystawa piskorowiceW czerwcu miała miejsce wystawa prac plastycznych dzieci i młodzieży przychodzących do Ośrodka Kultury. Zbliżają się wakacje, więc wszystkich chętnych którzy dysponują czasem i chęciami bo umiejętności nauczymy się na zajęciach, zapraszamy do Ośrodka Kultury w Piskorowicach.

Czytaj więcej...

Piknik szkolny z okazji Dnia Dziecka w Piskorowicach

piknik szkolnyDnia 1 czerwca w Zespole Szkół w Piskorowicach odbył się Dzień Dziecka. Impreza rozpoczęła się na boisku szkolnym o godzinie 11:00. Imprezę otworzył Pan Dyrektor Marcin Trojan i Przewodniczący Rady Rodziców Pan Władysław Czapla.

Czytaj więcej...

Karaoke w Ośrodku Kultury w Piskorowicach

karaoke piskorowiceW dniu 14 czerwca 2017 roku w Ośrodku Kultury w Piskorowicach odbyło się Karaoke. Chętni mogli popróbować śpiewania w grupie jak i indywidualnie. Uczestniczki miały okazję popróbować własnych sił ze znanymi utworami.

Czytaj więcej...

KGW z Rzuchowa na Włościańskim Jadle

jadlo rzuchowW dniu 4 czerwca Koło Gospodyń Wiejskich z Rzuchowa po raz kolejny brało udział w Ogólnopolskich Prezentacjach Tradycyjnych Potraw "Włościańskie Jadło" w Giedlarowej, prezentując swoje potrawy pośród 21 delegacji Kół Gospodyń Wiejskich.

Czytaj więcej...

Piknikowo z okazji Dnia Matki i Dziecka w Rzuchowie

piknikowo rzuchowW sobotnie popołudnie 27 maja na placu przed miejscową świetlicą w Rzuchowie z okazji Dnia Mamy i Dnia Dziecka wspaniale bawiły się zarówno dzieci jak i rodzice.

Czytaj więcej...

Kwiatek dla mamy - warsztaty dla dzieci w Rzuchowie

warsztaty rzuchowW środowiskowej świetlicy odbywały się warsztaty dla dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

  jesienneplastyczne m 

jesiennewarsztaty m

 jazz m

 

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1188478
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
432
460
3925
4385
12625
8879
1188478

Twoje IP: 54.224.197.86
Server Time: 2017-10-23 22:20:44

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt