Wakacje w pełni z OK w Rzuchowie

wakacje rzuchowWakacje w Ośrodku Kultury w Rzuchowie minęły w tym roku w bardzo przyjaznej atmosferze. Podczas wakacyjnych zajęć dzieci nie mogły narzekać na nudę.

Przez trzy tygodnie codziennie mogły uczestniczyć w różnych formach aktywności. Oprócz wszelkiego typu zajęć np. plastycznych, technicznych, aktywnie spędzaliśmy też czas przy wspólnych grach, zabawach.
Nie mniejszą rozrywkę dawały zajęcia kulinarne na których dzieci przygotowały swój ulubiony deser oraz upiekły 7 sztuk wyśmienitej pizzy, którą częstowano na dyskotece. Jak wakacje to wycieczki, nie inaczej było w tym roku czego dowodem była wyprawa rowerowa na Ożannę, która wystartowała z OK w Rzuchowie. Po dotarciu na miejsce na dzieci czekała przejażdżka konna po alejach wokół ożańskiego zalewu. Następnie dzieci miały czas wolny dla siebie. Wyprawę zakończyło wspólne pieczenie kiełbasek na ognisku przy Ośrodku Kultury w Rzuchowie.
Tym miłym akcentem zakończyliśmy nasze wakacyjne zajęcia.
Należy dodać, że mimo zakończenia planowanych zajęć, OK. w Rzuchowie w dalszym ciągu jest otwarty na różnego rodzaju zabawy z młodzieżą, ale również osobami dorosłymi co w dużej mierze przyczyni się do krzewienia kultury w naszej miejscowości i okolicy.

Twoje IP: 54.90.237.148
Server Time: 2018-01-17 18:19:12