Kapuściany Jarmark w Wierzawicach

kapusciany17 września na placu przy Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbyła się XV edycja Kapuścianego Jarmarku.
Organizatorzy imprezy Wójt Gminy Leżajsk, Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk, Ośrodek Kultury w Wierzawicach oraz współorganizatorzy Koło Gospodyń Wiejskich w Wierzawicach, Ochotnicza Straż Pożarna w Wierzawicach, Radni Gminy Leżajsk i Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Wierzawice.

Czytaj więcej...

Dożynki Wiejskie w Wierzawicach

wiejskie wierzawiceJak co roku 15 sierpnia w Wierzawicach odbyły się Dożynki wiejskie. Dożynki to święto w polskiej tradycji czas radości i podziękowań: Panu Bogu za plony, a ludziom za trud.

Czytaj więcej...

Wierzawianie z wyróżnieniem na Biesiadzie w Tryńczy

wierzawianie trynczaW niedzielę 23 lipca na placu rekreacyjnym obok Urzędu Gminy w Tryńczy odbył się XI Przegląd Piosenki Biesiadnej i Gawędy, w którym uczestniczył Zespół śpiewaczy „Wierzawianie" z Wierzawic.

Czytaj więcej...

Kreatywne Wakacje z Kulturą w Wierzawicach

kreatywne wakacjeW drugiej połowie lipca w Ośrodku Kultury i Bibliotece w Wierzawicach odbywały się różnorodne zajęcia dla dzieci między innymi: z papierowej wikliny dzieci wykonywały koszyczki, z origami: serduszka, ozdobne pudełeczka i żabki oraz uczestniczyły w zajęciach plastycznych/ wyklejanki, wycinanki/. 

Czytaj więcej...

Wakacyjne rozgrywki sportowe w Wierzawicach

rozgrywkiW dniu 12 lipca na Orliku w Wierzawicach odbył się turniej piłki nożnej chłopców pomiędzy drużynami z Wierzawic i ze Starego Miasta. 

Czytaj więcej...

Początek wakacji z Kulturą w Wierzawicach

wakacje wierzawiceOśrodek Kultury i Biblioteka w Wierzawicach podczas wakacji organizują zajęcia dla dzieci w ramach „Wakacji z kulturą". Dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach na świeżym powietrzu, w warsztatach artystycznych, podczas których wykonują bransoletki ze sznurka, orgiami biorą również udział w zajęciach plastycznych.

Czytaj więcej...

Początek wakacji w Wierzawicach

grill wakacjePoczątek wakacji z kulturą, grill i dyskoteka dla dzieci prowadzona przez Tomka Kwiecińskiego to udany star wakacji w Wierzawicach. 

Czytaj więcej...

Bezalkoholowy Piknik Czerwcowy w Wierzawicach

piknik  czerwcowyW niedzielę 11 czerwca 2017 r. odbył się „Bezalkoholowy Rodzinny Piknik Czerwcowy" przy Ośrodku Kultury w Wierzawicach. Po powitaniu zaproszonych gości odbyło się uroczyste odsłonięcie i poświęcenie tablicy upamiętniającej obchody 625 lecie powstania Wsi Wierzawice oraz poświecenie nowego samochodu strażackiego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzawicach.

Czytaj więcej...

Teatrzyk z Wierzawic w Brzózie Królewskiej

teatrzyki brzoza7 czerwca teatrzyk „Fantazyjki" z Wierzawic zaprezentował bajkę "Porady Wróżki Dobrej Rady" dla najmłodszych dzieci w Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej.

Czytaj więcej...

Spotkanie artystów z terenu gminy Leżajsk w Wierzawicach

artysciSpotkanie artystów z terenu Gminy Leżajsk odbyło się 2 czerwca 2017. w Ośrodku Kultury w Wierzawicach zorganizowane w ramach obchodów Dni Gminy Leżajsk.

Czytaj więcej...

Gminne Święto Przedszkolaka w Wierzawicach

przedszkolada18 maja 2017 r. w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbyła się V edycja „Gminnego Święta Przedszkolaków" pod patronatem Wójta Gminy Leżajsk.

Czytaj więcej...

Spotkanie teatrzyków w Wierzawicach

teatrzyki wierzawice12 maja 2017 r. w Ośrodku Kultury w Wierzawicach zaprosił dzieci ze Szkoły Podstawowej w Wierzawicach na występy teatrzyków z Gminy Leżajsk. 

Czytaj więcej...

Występ teatrzyku z Wierzawic w Dębnie

teatrzyk debno10 maja 2017 r. na zaproszenie pani Czesławy Tupaj z Ośrodka Kultury w Dębnie wystąpił teatrzyk „Fantazyjki" z Ośrodka Kultury z Wierzawic przedstawiając bajkę „Porady wróżki Dobrej Rady". 

Czytaj więcej...

Grupa "Fantazyjki" na Harcach w Giedlarowej

harce fantazyjki27 kwietnia 2017 r. członkowie grupy teatralnej "Fantazyjki" z Ośrodka Kultury z Wierzawic wzięli udział w Kwietniowych Harcach Teatralnych w GOK w Giedlarowej. Młodzi adepci sztuki teatralnej zaprezentowali „Porady wróżki dobrej rady".

Czytaj więcej...

Wierzawice dawniej i dziś

wczorajidzis28 kwietnia Ośrodek Kultury, Biblioteka, Koło Gospodyń Wiejskich w Wierzawicach zorganizowało spotkanie z dziećmi z kasy III „c" SP w Wierzawicach na temat „Wierzawice dawniej i dziś". 

Czytaj więcej...

Tradycje i zwyczaje wielkanocne w Wierzawicach

tradycje zwyczajeW dniu 11 kwietnia 2017 r. dzieci z klasy II ZS w Wierzawicach wraz z panią Urszulą Pelczar- Gruewa uczestniczyły w zajęciach „Tradycje i zwyczaje Świąt Wielkanocnych" zorganizowanych przez Ośrodek Kultury w Wierzawicach. Święta Wielkanocne mają bogatą tradycję.

Czytaj więcej...

Palmy wielkanocne w Wierzawicach

palmy wierzawiceminChrześcijański zwyczaj przygotowywania i święcenia palm wielkanocnych w poprzedzającą Święto Zmartwychwstania Pańskiego Niedzielę Palmową, to tradycja, która przetrwała od czasów średniowiecza po dziś dzień. Palmy są zwiastunami wiosny i urodzaju, symbolem odradzającego się życia.

Czytaj więcej...

Warsztaty wielkanocne w Wierzawicach

wielkanocne wierzawiceW marcu i w kwietniu w Ośrodku Kultury i w Bibliotece w Wierzawicach odbywały się wielkanocne warsztaty artystyczne. Kreatywna zabawa i nauka jest doskonałym sposobem na rozwijanie wyobraźni i zdolności manualnych, pozwalają również odkryć talenty i możliwości tworząc niepowtarzalne dzieła sztuki.

Czytaj więcej...

Warsztaty kulinarne w Wierzawicach

muffinkiMuffinki kakaowe-w roli głównej na zajęciach kulinarnych w Ośrodku Kultury w Wierzawicach. Agnieszka i Kamila to wolontariuszki, które chętnie przekazują swoje umiejętności kulinarne młodszym koleżankom. Pod ich kierunkiem powstały nie tylko pięknie udekorowane, ale i smaczne muffinki. Zapraszamy do skorzystania z naszego sprawdzonego przepisu.

Czytaj więcej...

Wiosennie w Ośrodku Kultury i Bibliotece w Wierzawicach

wiosennie21 marca br. w Ośrodku Kultury i w Bibliotece w Wierzawicach odbyło się głośne czytanie bajki-Wiosna, panie bocianie.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

  jesienneplastyczne m 

jesiennewarsztaty m

 jazz m

 

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1188477
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
431
460
3924
4385
12624
8879
1188477

Twoje IP: 54.224.197.86
Server Time: 2017-10-23 22:16:30

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt