Spotkanie teatrzyków w Wierzawicach

teatrzyki wierzawice12 maja 2017 r. w Ośrodku Kultury w Wierzawicach zaprosił dzieci ze Szkoły Podstawowej w Wierzawicach na występy teatrzyków z Gminy Leżajsk.

Podczas spotkania Teatrzyk "Bagatelka" z Ośrodka Kultury w Brzózie Królewskiej zaprezentował bajkę "O Czerwonym Kapturku".
Opiekunem zespołu, jest Zofia Woś instruktor Ośrodka Kultury w Brzózie Królewskiej oraz Albina Grabarz. Scenografię do teatrzyku wykonały również panie z Ośrodka Kultury z Brzózy Królewskiej.
Teatrzyk "Przyjaciele baśni" z Ośrodka Kultury z Dębna przedstawił muzyczną ilustrację bajki " Bal w pokoju lal". Opiekunem zespołu jest Czesława Tupaj i Mariola Bosak.
Teatrzyk "Fantazyjki" działający przy Ośrodku Kultury w Wierzawicach przedstawił bajkę edukacyjną
" Porady Wróżki Dobrej Rady".
Zespołem opiekuje się instruktor Ośrodka Kultury w Wierzawicach Danuta Danak.
W teatrzyku "Porady Wróżki Dobrej Rady" wystąpili: Patrycja Dziędzik, Martyna Danak, Izabela Brzyska, Dagmara Leja, Aleksandra Helit, Julia Borkowska, Gabrysia Borkowska, Julia Wlazło, Piotr Szpila, Błażej Obara, Jakub Dziob, Mateusz Rymarz.
Ośrodek Kultury w Wierzawicach dziękuje paniom z Ośrodków Kultury z Dębna i z Brzózy Królewskiej oraz panu Stanisławowi Osipowi za przygotowanie nagłośnienia.

Twoje IP: 54.226.41.91
Server Time: 2018-01-18 06:03:40