Wakacyjne rozgrywki sportowe w Wierzawicach

rozgrywkiW dniu 12 lipca na Orliku w Wierzawicach odbył się turniej piłki nożnej chłopców pomiędzy drużynami z Wierzawic i ze Starego Miasta.

W turnieju wzięły udział trzy drużyny: I miejsce zajęła drużyna ze Starego Miasta, II i III miejsce przypadło drużynom z Wierzawic.
Zwycięskie drużyny otrzymały puchary ufundowane przez GOK Gminy Leżajsk otrzymały oraz dyplomy za udział w rozgrywkach. Na zakończenie spotkania organizatorzy zaprosili zarówno dla uczestników rozgrywek j i kibiców na grillowaną kiełbasę.
Organizatorzy: Ośrodek Kultury, Biblioteka w Wierzawicach i Biblioteka w Starym Mieście składają podziękowania za pomoc w organizacji: Instruktorom Orlika w Wierzawicach za udostępnienie stadionu i profesjonalne sędziowanie,, LKS „San" Wierzawice za wypożyczenie strojów, Stowarzyszeniu Rozwoju Wsi Wierzawice za ufundowanie kiełbasy na grilla, oraz p. Łukaszowi Płoszaj za zorganizowanie grupy chłopców ze Starego Miasta.
Rewanżowy mecz odbędzie się w miesiącu sierpniu w Starym Mieście.

Twoje IP: 54.91.48.104
Server Time: 2018-01-16 18:51:52