Dary jesieni - zajęcia plastyczne w Wierzawicach

Zbiera grzyby brązowe,
Wiatr koszyki jej niesie
I orzechy w nie chowa. Anna Warecka

Jak co roku w Ośrodku Kultury w Wierzawicach w jesienne popołudnia odbywały się zajęcia dla dzieci pod nazwą - „Dary jesieni".
W dniu 25 października w zajęciach uczestniczyły dzieci z klasy III „a" ZS w Wierzawicach. Uczniowie z klasy VI SP i z Gimnazjum w Wierzawicach przygotowały wiersze o jesieni, zgaduj-zgadulę, pani z Biblioteki przeczytała bajkę „O kolorach jesieni".
W miłej i serdecznej atmosferze dzieci wraz z opiekunami tworzyli jesienne arcydzieła. Do wykonania ozdób używały wszelkich jesiennych darów – kolorowych liści, kasztanów, żołędzi, szyszek, mchu i dyni. Dzieci, które skończyły pracę, mogły uwiecznić się na fotografii z Panią Jesień w tej roli wychowawczyni p. Urszula Pelczar- Gruewa. Organizatorzy dziękują za współpracę nauczycielce p. Urszuli Pelczar-Gruewa, Dyrekcji ZS w Wierzawicach i Bibliotece w Wierzawicach.

Twoje IP: 54.91.48.104
Server Time: 2018-01-16 18:50:33