Dzień Matki w Chałupkach Dębniańskich

dzien matkiW dniu 23.05.2017 r. W Ośrodku kultury w Chałupkach Dębniańskich we współpracy ze Szkołą Podstawową odbyła się piękna uroczystość z okazji "Dnia Matki".

Motto powyższej imprezy to "Winszujemy Wam Mamy". Bogaty program przeplatany był recytowanymi przez dzieci pięknymi życzeniami i piosenkami śpiewanymi chórem jak również solo.
W przygotowanym programie dla kochanych mam wystąpiła kl.III z wychowawczynią panią Teresą Muszyńską, działający przy Ośrodku Kultury gitarowy zespół CANTA RHEI z instruktorem panią Elżbietą Wnęk oraz zespół śpiewaczy "Chałupczanie"także działający przy OK w Chałupkach Dębniańskich. Zaproszone mamusie z zachwytem oklaskiwały swoje pociechy i dziękowały
za miłe przyjęcie.
Po zakończonej części artystycznej mamy zostały ugoszczone słodkim poczęstunkiem i herbatką.
Gorące podziękowania składamy panu Tomaszowi Kwiecińskiemu za nagłośnienie oraz paniom z KGW, które przyczyniły się do uświetnienie powyższej imprezy.