Bezalkoholowy festyn rodzinny w Biedaczowie

bezalkoholowy6.08.2017 r. Ośrodek Kultury w Biedaczowie zorganizował kolejny "Bezalkoholowy festyn rodzinny". Impreza rospoczęła się meczem piłki nożnej Orlik Biedaczów-Błękit Żołynia - wygrali gospodarze.

W tym roku na imprezie w sposób szczególny obdarowane zostały dzieci, którym zaoferowaliśmy bezpłatny plac zabaw. OSP w Biedaczowie zorganizowała strażacki tor przeszkód, pokaz udzielania pierwszej pomocy oraz kąpiel w pianie. Dla uczestników konkurencji sportowych mieliśmy nagrody. Gościliśmy również jednostkę strzelecką "Strzelec" z Leżajska, która zorganizowała strzelanie sportowe i prezentację sprzętu wojskowego. Na zakończenie wystąpiły dzieci i młodzież z Biedaczowa  w koncercie "Rodzinne muzykowanie". Plac zabaw i nagrody sfinansowane zostały z programu "Zapobieganie patologiom  wsród dzieci i młodzieży na terenie Gminy Leżajsk" realizowanego wraz z Parafią w Gwizdowie.