Zajęcia "co nam niesie Pani Jesień" w Chałupkach Dębniańskich

coniesiejesienW dniu 20.09.2017 r. w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich odbyły się zajęcia dla dzieci z kl. I Szkoły Podstawowej,którą przyprowadziła wychowawczyni pani Teresa Muszyńska.

Zajęcia z dziećmi odbywają się cyklicznie w ramach wzajemnej współpracy . Tematem zajęć było hasło pt. ,,Co nam niesie Pani Jesień". Oprócz pogadanki na temat jaką jest piękna pora roku- czyli ,,Złota Polska Jesień" dzieci wykonały duży plakat z kolorowych liści .Plakat przedstawiał panią Jesień niosącą kosz z owocami , jesiennymi kwiatami i ścielącymi się wietrznym podmuchem liśćmi. Panią jesień otaczają liściaste i iglaste drzewa z ptaszkami i wiewiórkami a przy nich w zaroślach z borowiny kryją się wędrujące jeże natomiast na omszonym podłożu pysznią się piękne grzybki borowiki. Wykonane na zajęciach w OK z instr. Krystyną Wanat prace dzieci zostały przeniesione do miejscowej szkoły i stanowią piękną przy klasową dekorację na tablicy szkolnego korytarza. Zajęcia odbywały się w miłej atmosferze, a zwinne małe rączki pracowały jak pszczółki więc ślemy dzieciom gorące pozdrowienia.