Stacja Broadway w Giedlarowej już 17 grudnia br.

stacja broadwayW imieniu Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Leżajsk, artystów i realizatorów już dziś serdecznie zapraszamy na kolejny musical realizowany wspólnie z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, w którym grają dorośli i młodzież zrzeszeni w Teatrze Muzycznym „Broadway" przy GOK w Giedlarowej.

Gościnnie w spektaklu wystąpi także Zespół Taneczny Rytm działający przy Miejskim Domu Kultury w Łańcucie. Grupa, która ma już za sobą doświadczenie sceniczne tym razem zaprezentuje musical pt. „Stacja Broadway" na podstawie słynnego musicalu „Metro" Janusza Józefowicza.
Pomysłodawcą musicalu jest pan Marek Krauz, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Leżajsk. Artystów od wielu lat wokalnie przygotowuje Anna Czenczek, dyrektor Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie. Choreografię do musicalu opracowały Magdalena Cwynar i Agnieszka Kramarz, a konsultacji aktorskich udziela Marcin Ehrlich - aktor, reżyser i wykładowca wielu akademii teatralnych.
Opracowanie muzyczne i nagłośnienie: Stanisław Osip.
Oprawa taneczna: Zespół ,,Rytm" z MDK w Łańcucie.
Scenografia: Krzysztof Pęcak.

Prace nad musicalem trwają od wielu miesięcy. Obecnie próby taneczne, aktorskie i wokalne znacznie się zintensyfikowały i wszystko jest na dobrej drodze, by premiera odbyła się już 17 grudnia br.
Tradycyjnie będzie ona połączona ze zbiórką charytatywną na rzecz chorej na nowotwór Niny Dobrowolskiej z Dębna. Odbędzie się także licytacja prac przekazanych przez Darczyńców – zachęcamy ludzi dobrej woli do przekazywania swoich prac na aukcję, z której całkowity dochód zostanie przekazany rodzinie Niny.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej stacji. ;)

dnigminy m

nocbrzoza m