Zabawy mikołajkowe w Chałupkach Dębniańskich

zabawy mikolajkoweW dniu 09.12.2017 r. w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich odbyły się zabawy mikołajkowe dla ministrantów i scholi a także dzieci udzielających się w różnych kółkach zainteresowań.

Powyższe zabawy zostały zorganizowane w naszym Ośrodku Kultury przy współpracy parafii i biblioteki. Uciechy, sprytu i refleksu było pod dostatkiem, a każde dziecko miało swój czynny udział w poszczególnych zabawach.
By nabrać sił do kolejnych zabaw dzieci miały kilka przerywników którym był słodki poczęstunek w postaci owoców słodyczy oraz ciepłej herbatki przygotowanej przez pracowników Ośrodka Kultury, a ufundowanych przez naszego zacnego sponsora Księdza Proboszcza Jana Szczepaniaka. Pozostały nam już tylko miłe wspomnienia.