Mikołajkowe spotkanie z bajkopisarzem w Biedaczowie

bajki6.12.2017r. w Ośrodku  Kultury w Biedaczowie odbyło się "Mikołajkowe spotkanie z bajkopisarzem". Gościem była Pani Barbara Śnieżek - bajkopisarka i członek Regionalnego Stowarzyszenia Twórców Kultury w Rzeszowie. W ten szczególny dzień Świętego Mikołaja przybyły do nas dzieci klas 0-III Szkoły Podstawowej. Swoją obecnością zaszczyciły spotkanie również Panie: Krystyna Niemczyk - dyr.Gminnej Biblioteki Publicznej, Anna Karakuła-Biblioteka Publiczna w Biedaczowie oraz pedagodzy ze Szkoły Podstawowej.

Pani Basia w bardzo ciekawy sposób opowiadała  o swoich ksiażkach, czytała bajki, pokazywała kolorowe ilustracje, czytała zgadywanki wciągając dzieci do wspólnej zabawy.  Na zakończenie odpowiadała na pytania dzieci i rozdawała autografy. To Mikołajkowe spotkanie przygotował Ośrodek Kultury w Biedaczowie we wspólpracy z Biblioteką Publiczna w Biedaczowie.