Dzień Seniora w Giedlarowej

senior giedlarowaJak co roku, w styczniu, tak i tym razem 17 stycznia w GOK Giedlarowej odbyły się uroczyste obchody Dnia Seniora. Seniorzy dopisali i licznie zgromadzili się na sali widowiskowej miejscowego domu kultury. Nie zabrakło również zaproszonych na tę okoliczność gości.

 

Swoją obecnością zaszczycili nas: ksiądz proboszcz Jan Balicki, ksiądz Zbigniew Nowak, Wójt Gminy Leżajsk pan Krzysztof Sobejko, Radny Powiatowy- sołtys Giedlarowej pan Zdzisław Duszyński, Radny Powiatowy - Dyrektor ZS w Wierzawicach pan Adam Wylaź, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Leżajsk pan Dariusz Mędrek, Radni Rady Gminy Leżajsk: pani Zofia Dąbek i pan Krzysztof Wiech, Dyrektor GOK pan Marek Krauz, Dyrektor ZS w Giedlarowej pani Lidia Stępniowska, przewodnicząca KGW w Giedlarowej pani Władysława Wojtaś wraz z członkiniami koła, zespoły "Folusz" i "Mały Folusz" z Giedlarowej. Na okoliczność tak dużego święta naszych Seniorów parom, które obchodziły okrągłe Jubileusze małżeństwa Wójt Gminy Leżajsk oraz goście wręczyli listy gratulacyjne, kwiaty i upominki - w tym roku tych par było 14. Po uroczystym wręczeniu odbyła się część artystyczna. Na scenie z pięknymi życzeniami, scenkami kabaretowymi, układami tanecznymi, kolędami i widowiskiem kolędniczym zaprezentowali się zarówno mali jak i starsi Foluszanie. Po występach Seniorzy zostali ugoszczeni przepysznym obiadem przygotowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich z Giedlarowej. Przy suto zastawionym stole Seniorzy bawili się do późnych godzin wieczornych przy akompaniamencie Kapeli Folk Band z Łętowni, którzy zagrali dzięki wsparciu finansowemu Radnych oraz Sołtysa Giedlarowej.
Drodzy Seniorzy! Z okazji Waszego święta życzymy Wam dużo zdrowia, uśmiechu i pogody ducha- obyśmy wszyscy w takim samym gronie spotkali się znów za rok.

Serdecznie dziękujemy sponsorom i współorganizatorom za pomoc w przygotowaniu Dnia Seniora:
- Wójtowi Gminy Leżajsk,
- Radnym i Sołtysowi z Giedlarowej,
- Kołu Gospodyń Wiejskich w Giedlarowej.

Zapraszamy

 rzuchowtaniec m

fitnes m

fitness m 

 

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1231171
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
0
370
370
3382
9768
13153
1231171

Twoje IP: 54.227.48.147
Server Time: 2018-02-20 00:03:03

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt