Zapraszamy do Wierzawic na Gminne Święto Przedszkolaka

swieto przedszkolakaArtystyczne prezentacje najmłodszych już 16 maja w Ośrodku Kultury w Wierzawicach! Zbliża się najprzyjemniejsze wydarzenia w roku, czyli... Gminne Święto Przedszkolaków! Jak co roku swoje talenty ujawnią przed liczną publicznością przedszkolaki z Gminy Leżajsk.

W przedszkolach przygotowania „idą pełną parą": nauka wierszy, piosenek i próby. A to wszystko po to, aby jak najlepiej zaprezentować się 16 maja od godz. 10:00 podczas wielkiej uroczystości. Organizatorem Festiwalu jest GOK Gminy Leżajsk, Ośrodek Kultury w Wierzawicach, pod honorowym patronatem Wójta Gminy Leżajsk.
Karty zgłoszeń na „Gminne Święto Przedszkolaków" można składać w Ośrodku Kultury w Wierzawicach do 9 maja. Przedszkolaki z gminy Leżajsk mogą zaprezentować różne formy działalności artystycznej: recytatorskie i wokalne.
W ramach Festiwalu zorganizowany został również konkurs plastyczny: „Polska moja Ojczyzna". Konkurs ten skierowany jest do grup przedszkolnych. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie przedszkola lub oddziału przedszkolnego telefonicznie, lub osobiście do 9 maja 2018 r. w Ośrodku Kultury w Wierzawicach.
Serdecznie zapraszamy!!!

jadlo m