Fantazyjki z Wierzawic na Harcach Teatralnych

fantazyjki harceTeatrzyk „Fantazyjki" działający przy Ośrodku Kultury w Wierzawicach był jednym z ośmiu grup teatralnych, który zaprezentował się na Harcach Teatralnych w Giedlarowej w dniu 27 kwietnia 2018 r.

Dzieci bardzo lubią wcielać się w różne postacie z bajek. Scenariusz inscenizacji „Dary czterech wróżek" daje taką okazję. Bajka uczy, że zawsze należy służyć pomocą innym a wszelkie dobro, które dajemy wraca ze zdwojoną siłą.
Jest to opowieść o dobru i złu, o wróżkach ich podarunkach dla dobrej i złej dziewczynki.
Po występie dyrektor GOK p. Marek Krauz wręczył zespołowi dyplom i drobne upominki.
Wszystkie przedstawienia oglądał aktor p. Marcin Ehrlich, który po zakończonych występach udzielał wskazówek i rad, dziękował zarówno dzieciom jak i opiekunom, nie szczędził pochwał dla młodych artystów z Wierzawic.
W teatrzyku wystąpiły dzieci w wieku od 6 do 16 lat, grupę przygotowała instr. Danuta Danak, scenografię wykonał instr. Krzysztof Pęcak, elementy choreografii p. Karolina Majdan, muzykę -Tomasz Kwieciński, opieka nad grupą podczas występu p. Lucyna Murdzia.

dnigminy m

nocbrzoza m