Dzień Matki i Ojca w Chałupkach Dębniańskich

dzien matkiojcaMATKA - KOBIETA , KTÓRA KOCHA ZA NIC....- JEST TO MIŁOŚĆ MACIERZYŃSKA
,, MATKA JEST TO PIĘKNA ISTOTA , U KTÓREJ JESTEŚMY WIECZNYMI DŁUŻNIKAMI"

 

Mój tata jest zwykłym człowiekiem... Ale wiem ,że gdyby w grę wchodziło moje życie lub zdrowie pokonałby nawet tygrysa. W życiu spotykam wielu ludzi- ale prawdziwego w Tobie Tato mam przyjaciela.

W dniu 23.05.2018 r. w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich odbyła się piękna uroczystość ,, Dzień Mamy i Taty". W powyższej imprezie swą wdzięczność za trud wychowania zaproszonym rodzicom dzieci i młodzież wyraziła w deklamowanych o bardzo głębokiej treści wierszach i śpiewanych piosenkach. Z własnym programem wystąpiły dzieci z kl. I Szkoły Podstawowej z wychowawczynią panią Teresą Muszyńską. Dzieci miały również przygotowany dla rodziców prezent wdzięczności w formie niespodzianki, a było to przepiękne drzewko szczęścia składające się z wielu złotych serduszek.
Następnie wystąpiła młodzież Szkoły Podstawowej i Szkoły Średniej razem współpracująca i działająca przy Ośrodku Kultury w gitarowo wokalnym zespole ,,Canta Rhei"- z opiekunem a zarazem instruktorem panią Elżbietą Wnęk. Młodzież natomiast swoim rodzicom wręczyła piękne kwiaty. I jako najstarsze pokolenie w repertuarze wspominającym swoją młodość i rodzinny dom wystąpił również działający przy OK. zespół śpiewaczy "Chałupczanie". Licznie uczestniczący zaproszeni rodzice z zachwytem, wielką uwagą w nostalgicznym nastroju i kręcącą się ze wzruszenia niekiedy łezką w oku gromkimi brawami nagradzali swoje pociechy.
Na zakończenie wszyscy uczestnicy zostali ugoszczeni słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez członkinie Koła Gospodyń Wiejskich.

Zapraszamy

dnigminy m

 nocbrzoza m

festiwal m

 

dzienmamytaty m

konkursdebno m

 

lipa m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1262078
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
550
192
1002
1571
4959
7082
1262078

Twoje IP: 54.92.153.90
Server Time: 2018-06-20 23:12:56

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt