Dzień Matki i Ojca w Chałupkach Dębniańskich

dzien matkiojcaMATKA - KOBIETA , KTÓRA KOCHA ZA NIC....- JEST TO MIŁOŚĆ MACIERZYŃSKA
,, MATKA JEST TO PIĘKNA ISTOTA , U KTÓREJ JESTEŚMY WIECZNYMI DŁUŻNIKAMI"

Mój tata jest zwykłym człowiekiem... Ale wiem ,że gdyby w grę wchodziło moje życie lub zdrowie pokonałby nawet tygrysa. W życiu spotykam wielu ludzi- ale prawdziwego w Tobie Tato mam przyjaciela.

W dniu 23.05.2018 r. w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich odbyła się piękna uroczystość ,, Dzień Mamy i Taty". W powyższej imprezie swą wdzięczność za trud wychowania zaproszonym rodzicom dzieci i młodzież wyraziła w deklamowanych o bardzo głębokiej treści wierszach i śpiewanych piosenkach. Z własnym programem wystąpiły dzieci z kl. I Szkoły Podstawowej z wychowawczynią panią Teresą Muszyńską. Dzieci miały również przygotowany dla rodziców prezent wdzięczności w formie niespodzianki, a było to przepiękne drzewko szczęścia składające się z wielu złotych serduszek.
Następnie wystąpiła młodzież Szkoły Podstawowej i Szkoły Średniej razem współpracująca i działająca przy Ośrodku Kultury w gitarowo wokalnym zespole ,,Canta Rhei"- z opiekunem a zarazem instruktorem panią Elżbietą Wnęk. Młodzież natomiast swoim rodzicom wręczyła piękne kwiaty. I jako najstarsze pokolenie w repertuarze wspominającym swoją młodość i rodzinny dom wystąpił również działający przy OK. zespół śpiewaczy "Chałupczanie". Licznie uczestniczący zaproszeni rodzice z zachwytem, wielką uwagą w nostalgicznym nastroju i kręcącą się ze wzruszenia niekiedy łezką w oku gromkimi brawami nagradzali swoje pociechy.
Na zakończenie wszyscy uczestnicy zostali ugoszczeni słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez członkinie Koła Gospodyń Wiejskich.

dnigminy m

nocbrzoza m