Spektakl "Wąż" w brzózańskim Ośrodku Kultury

waz mGwarnie i wesoło zrobiło się od rana w Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej w dniu 7 czerwca 2018 r. Wszystko to za sprawą dzieci z przedszkola i młodszych klas z miejscowego Zespołu Szkół, które przyszły obejrzeć przedstawienie pt. "Wąż". Spektakl prezentowany był przez grupę teatralną Baratario działającą przy Miejskim Centrum Kultury w Leżajsku.

Przedstawienie "Wąż" opowiadało o sprawach niezwykle ważnych: przyjaźni pomagającej rozwiązać najtrudniejsze sprawy i o bezcennej „inności", odmienności , która czyni z nas istoty jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne. O znaczeniu tych wartości dowiedział się pewien wąż niezadowolony ze swojego wyglądu. Wspólna wędrówka w towarzystwie gekona i chomika przekonała go, że najważniejsze to zaakceptować siebie, polubić takiego, jakim się jest. Dziękujemy panu Marianowi Grabarz Dyrektorowi Zespołu Szkół w Brzózie Królewskiej za współpracę, a grupie teatralnej Baratario za wspaniały występ.

dnigminy m

nocbrzoza m