Piknik sportowo-rekreacyjny w Dębnie

piknikdebnoW dniu 10 czerwca 2018r. w Dębnie Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno, Caritas Archidiecezji Przemyskiej, Wójt Gminy Leżajsk, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Dębnie zorganizowali piknik sportowo – rekreacyjny pt."Człowiek najlepszą inwestycją" realizowany i dofinansowany w ramach projektu NAWIGATOR i Programu Wspierania Ekonomi Społecznej realizowanego przez Podkarpacki Regionalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej.

Organizatorzy zapewnili uczestnikom wiele atrakcji jak zjeżdżalnie, trampoliny, samochodziki, foto – budka. Odbyły się zabawy, gry, konkursy sportowe, zawody rolkowe i plastyczne. Gminny Ośrodek Kultury też włączył się w organizację tej imprezy zapewniając scenę , nagłośnienie, a grupy taneczne działające przy miejscowym Ośrodku wstąpiły z pokazami tanecznymi. Była to ciekawa, pożyteczna impreza nie tylko dla dzieci, a przede wszystkim integrująca całe rodziny do wspólnych zmagań sportowych.

dnigminy m

nocbrzoza m