"Canta Rhei" na XVIII i XII Podkarpackim Przeglądzie Pieśni Maryjnej

19 maja 2019 r. w Bazylice OO. Bernardynów w Leżajsku odbył się XVIII Regionalny i XII Podkarpacki Przegląd Pieśni Maryjnej. Wspomniany Przegląd Pieśni Maryjnej z roku na rok bardzo się rozrasta w ilość biorących udział wykonawców, zespołów śpiewaczych, solistów jak również chórów. W powyższym przeglądzie czynny udział brał również działający przy Ośrodku Kultury gitarowy zespół wokalno instrumentalny "Canta Rhei". "Sal-we Regina" oraz "Maryjo pragniemy Cię Miłować"  - to pieśni, których słowa z języka włoskiego przetłumaczyła na potrzeby zespołu  pani instruktor a zarazem opiekun grupy zespołowej Pani Elżbieta Wnęk.

Gratulacjom zaś za wykonanie, śpiew i prezencję nie było końca. Więc możemy być dumni, że pani instruktor udało się stworzyć tak wspaniały zespół, do którego bardzo chętnie garnie się nasza młodzież.