Teatr plenerowy wystąpił w Biedaczowie

1.09.2019r. na placu przy Ośrodku Kultury w Biedaczowie odbyła się premiera widowiska teatru plenerowego "Imaginacja" prezentując widowisko "Legenda o smoku wawelskim II". Przedstawienie zostało zorganizowane w ramach realizacji programu "Zapobieganie patologiom wśród dzieci i młodzieży w Gminie Leżajsk".

Ośrodek Kultury we współpracy z Parafią w Gwizdowie pozyskuje środki na realizację tego zadania.Wśród licznie zgromadzonej publiczności znaleźli się m.innymi Ks. Proboszcz Kazimierz Rojek oraz Poseł na Sejm RP Mieczysław Miazga.
Tym razem teatr zaoferował widzom przedstawienie, w którym oprócz aktorów grało także światło, muzyka, ogień, efekty specjalne, pokaz fire-show. Choreografię do tańców opracowała Jolanta Ciryt a obsługę światła, dźwięku i efektów specjalnych wykonała bezpłatnie firma "Więc-Art". W spektaklu wystąpiły dzieci i młodzież działająca w Ośrodku kultury, Zespół Śpiewaczy "Olszynka oraz dorośli wolontariusze z Parafii Gwizdów.