GMINNY OŚRODEK KULTURY

GMINY LEZAJSK

"Świat w walizce" dla niepełnosprawnych

W dniu 25 marca w Giedlarowej artyści Teatru Muzycznego "Broadway" wystąpili ze spektaklem "Świat w walizce" dla prawie 200 osób niepełnosprawnych - podopiecznych placówek z terenu powiatu leżajskiego oraz Oleszyc. To nowe przedsięwzięcie GOK Gminy Leżajsk zdobyło już serca wielu widzów z terenu naszej gminy. Cieszymy się, że tym razem mogliśmy uprzyjemnić czas takich niezwykłych widzów, którzy już po raz trzeci skorzystali z naszej oferty i przybyli do giedlarowskiego GOK-u.

Czytaj więcej: "Świat w walizce" dla niepełnosprawnych

Gminny Dzień Kobiet w Giedlarowej

28 lutego roku w Ośrodku Kultury w Giedlarowej odbyły się uroczyste obchody Gminnego Dnia Kobiet. W części oficjalnej Wójt Gminy Leżajsk pan Krzysztof Sobejko wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Leżajsk panem Kazimierzem Krawcem złożyli okolicznościowe życzenia i przy wsparciu panów obecnych na uroczystości wręczyli upominki wszystkim obecnym Paniom.

Czytaj więcej: Gminny Dzień Kobiet w Giedlarowej

Promocja książki i filmu o Gminie Leżajsk

W dniu 19 lutego odbyło się spotkanie promujące film i książkę o Gminie Leżajsk wydanych w ramach projektu przez Stowarzyszenie "Zrzeszenie Pasjonatów Kultury Gminy Leżajsk". Swoją obecnością zaszczyciło wielu znamienitych gości - przedstawicieli władz samorządowych, instytucji i organizacji działających na terenie gminy i powiatu. Każdy z uczestników spotkania otrzymał pamiątkowy egzemplarz publikacji pt. "Gmina Leżajsk. Czym chata bogata...".

Czytaj więcej: Promocja książki i filmu o Gminie Leżajsk