GMINNY OŚRODEK KULTURY

GMINY LEZAJSK

XVII Kapuściany Jarmark za nami!

15 września 2019 r. w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbyła się XVII edycja „Kapuścianego Jarmarku”. Mając na względzie bogactwo, różnorodność i obfitość tradycyjnych potraw charakteryzujących poszczególne środowiska lokalne, kierując się tradycją regionu a także sięgając do tradycji kulinarnych, chcemy przywrócić i nadać należne miejsce tradycyjnej kuchni polskiej. 

Czytaj więcej: XVII Kapuściany Jarmark za nami!

Wakacje w Wierzawicach

Biblioteka i Ośrodek Kultury w Wierzawicach zapewniają dzieciom różnorodne zajęcia podczas trwania akcji: "Wakacje z Kulturą". Na kolejnych lipcowych zajęciach dzieci kolorowały letnie pejzaże, bawiły się kalambury, odpowiadały na zagadki książkowe i quizy. Pani Lucyna Murdzia zapoznała dzieci z najnowszymi książkami dla dzieci.

Czytaj więcej: Wakacje w Wierzawicach

Dyskoteka w Ośrodku Kultury w Wierzawicach

W czerwcu w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbyła się dyskoteka dla dzieci. Impreza przebiegła w radosnej atmosferze. Uczestnicy rywalizowali w konkursie tańca z balonikiem i na gazecie. Były również zabawy w gorące krzesła, karetę, karaoke i wiele innych. Wszyscy dobrze się bawili, a na uczestników czekały słodycze i owoce. O oprawę muzyczną zadbał pan Tomasz Kwieciński.

Czytaj więcej: Dyskoteka w Ośrodku Kultury w Wierzawicach