GMINNY OŚRODEK KULTURY

GMINY LEZAJSK

Walentynkowe warsztaty plastyczne w OK w Rzuchowie

W dniu 12 lutego dzieci po raz kolejny miały okazję wziąć udział w warsztatach plastycznych, tym razem były to warsztaty wyjątkowe bo „Walentynkowe”. W czasie zajęć najmłodsi i ci trochę starsi tworzyli piękne kartki walentynkowe, które stały się zapewne wspaniałym prezentem dla najdroższych osób (rodziców, przyjaciół, a nawet sympatii).Dziękujemy za udział w spotkaniu i zapraszamy na kolejne.

Czytaj więcej: Walentynkowe warsztaty plastyczne w OK w Rzuchowie

Ciąg dalszy wakacyjnych zajęć w Rzuchowie

Minął kolejny tydzień pełen wrażeń wakacyjnych zajęć z Ośrodkiem Kultury w Rzuchowie i Piskorowicach. Wakacje to czas gier i zabaw. Stawiamy na ruch dla zdrowia i zajęcia kreatywne. Rozpoczęliśmy artystycznie warsztatami plastycznymi poprzez zajęcia kulinarne i wycieczkę rowerową do Ożanny, połączoną ze spotkaniem z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku.

Czytaj więcej: Ciąg dalszy wakacyjnych zajęć w Rzuchowie

Dzień Seniora w Rzuchowie

W sobotę 15 lutego w Rzuchowie po raz pierwszy swoje święto obchodzili miejscowi Seniorzy. Święto Seniora poświęcone jest ludziom w sile wieku, doświadczonych mądrością życiową, od których młodsi mogą się wiele nauczyć. To święto dla tych i o tych, co mają „srebrne włosy i złote serca”. Jest to jedyna okazja, aby być bliżej siebie.

Czytaj więcej: Dzień Seniora w Rzuchowie

Podkategorie