GMINNY OŚRODEK KULTURY

GMINY LEZAJSK

Ferie z Kulturą w Rzuchowie

Gminny Ośrodek Kultury po raz kolejny zorganizował dla dzieci w Rzuchowie zajęcia podczas ferii zimowych. Spotkania odbywały się codziennie w godzinach od 14.00- 18.00. Mimo, że zimowa aura nie przyniosła wymarzonego śniegu, to i tak dzieci miały możliwość spędzić swój wolny czas w ciekawy i atrakcyjny sposób. Zajęcia, które odbyły się były bardzo urozmaicone.

Czytaj więcej: Ferie z Kulturą w Rzuchowie

Jesienne warsztaty kulinarne w Rzuchowie

Jesień niesie z sobą nie tylko złote liście, ale także wyjątkowe smaki. Skarby z jesiennych ogrodów zagościły na naszych stolikach. Pomidory, ogórki, papryka, pietruszka, a do tego chleb, ser, szynka, masło... Samodzielne robienie kanapek sprawiło dzieciom wiele radości, a po tym jak szybko kanapki znikały z talerzyków, bez wątpienia można wnioskować, że były niezwykle smaczne.

Czytaj więcej: Jesienne warsztaty kulinarne w Rzuchowie

Dożynki Wiejskie w Rzuchowie

Dożynki to czas podziękowań dla rolników za trud ich pracy, ale także miejsce doskonałej zabawy. Nie inaczej było w miniony czwartek 15 sierpnia w Rzuchowie. Uroczystość dożynkową zorganizowaną dla mieszkańców wsi przez Sołtysa wraz z Radą Sołecką, Ośrodkiem Kultury oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Rzuchowie zapoczątkował korowód dożynkowy, który podążał ulicami tej miejscowości.

Czytaj więcej: Dożynki Wiejskie w Rzuchowie

Wakacje z Kulturą w Rzuchowie

Wakacje w Ośrodku Kultury w Rzuchowie minęły w tym roku w bardzo przyjaznej atmosferze. Podczas wakacyjnych zajęć dzieci nie mogły narzekać na nudę. Przez trzy tygodnie codziennie mogły uczestniczyć w różnych formach aktywności. Oprócz wszelkiego typu zajęć np. plastycznych, technicznych, aktywnie spędzaliśmy też czas przy wspólnych grach, zabawach. Nie mniejszą rozrywkę dawały zajęcia kulinarne na których dzieci przygotowały muffinki serowo-jagodowe.

Czytaj więcej: Wakacje z Kulturą w Rzuchowie

Podkategorie