GMINNY OŚRODEK KULTURY

GMINY LEZAJSK

Brzozoki z występem w Bojanowie

Dom Opieki Dziennej w Maziarni oraz Ośrodek Caritas w Bojanowie po raz drugi byli organizatorami Balu Seniorów, który odbył się 20 lutego 2020 r. Podczas tego spotkania wystąpił zespół Brzozoki. Grupa zaprezentowała przygotowany na tą okazję program artystyczno - kabaretowy. Dziękujemy organizatorom, a w szczególności pani Anecie Dul za zaproszenie i serdeczne przyjęcie. Pozdrawiamy pensjonariuszy i pracowników Domu Opieki Dziennej w Maziarni.

Czytaj więcej: Brzozoki z występem w Bojanowie

Dzień Seniora w Brzózie Królewskiej

W sobotę 1 lutego 2020 r. w Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej odbyło się uroczyste spotkanie seniorów. To święto już na stałe wpisało się do kalendarza wydarzeń i jest bardzo oczekiwane przez starszych mieszkańców. Ten dzień to nie tylko życzenia i występy artystyczne, ale to okazja do rozmów i integracji oraz pokazania, że seniorzy są dla wszystkich bardzo ważni.

Czytaj więcej: Dzień Seniora w Brzózie Królewskiej

Zimowa Poniewierka w Brzózie Królewskiej

Kolejna edycja Zimowej Poniewierki za nami. 18 stycznia 2020 r. blisko 600 biegaczy zmierzyło swoje siły na różnych dystansach. Zawodnicy mogli wykazać się również w nordic walkingu, sztafetach, biegu na orientację, biegach dla dzieci. Oprócz medali i nagród na zawodników czekały leśne trasy, piękne widoki, czyste powietrze, doskonała atmosfera oraz dobry i pożywny poczęstunek na uzupełnienie spalonych podczas biegania kalorii.

Czytaj więcej: Zimowa Poniewierka w Brzózie Królewskiej