GMINNY OŚRODEK KULTURY

GMINY LEZAJSK

Myśliwi z Towarzystwa Myśliwskiego im. Św. Huberta w OK w Brzózie

8 czerwca 2019 r. Ośrodek Kultury w Brzózie Królewskiej gościł w swoich progach myśliwych z Towarzystwa Myśliwskiego im. Św. Huberta w Leżajsku. Członkowie Koła Łowieckiego przez kilka godzin obradowali o sprawach łowiectwa. Dodać trzeba, że myśliwi również współpracują z miejscowym Ośrodkiem Kultury przy organizacji imprez kulturalnych.

Czytaj więcej: Myśliwi z Towarzystwa Myśliwskiego im. Św. Huberta w OK w Brzózie

Delegacje z Brzózy Królewskiej z wizytą w Warszawie

Dzień 3 i 4 czerwiec 2019 r. na długo pozostanie w pamięci Koła Gospodyń Wiejskich z Brzózy Królewskiej, delegacji Ochotniczej Straży Pożarnej, zespołu Garaż Band oraz gości, którzy razem z nami w tym czasie odwiedzili Warszawę. W stolicy gościliśmy na zaproszenie Posła na Sejm RP Pana Mieczysława Miazgi, dzięki któremu mogliśmy odwiedzić między innymi Sejm RP.

Czytaj więcej: Delegacje z Brzózy Królewskiej z wizytą w Warszawie

Orkiestra Dęta na Gminnym Dniu Strażaka w Starym Mieście

W Gminie Leżajsk uroczystości Dnia Strażaka obchodzone były w Starym Mieście. W dniu 12 maja 2019 r. strażacy oraz zaproszeni goście wzięli udział w uroczystej Mszy Św. sprawowanej w intencji druhów i ich rodzin. Tuż po niej wszyscy przemaszerowali na stadion, gdzie odbyła się strażacka majówka. Oprawę muzyczną uroczystości zapewniła Strażacka Orkiestra Dęta z Brzózy Królewskiej.

Brzozoki z występem w Raniżowie

19 maja 2019 r. zespół Brzozoki wystąpił na "Majówce 50+" w Raniżowie organizowanej przez tamtejsze KGW, które dopiero od grudnia ubiegłego roku prowadzi swoją działalność. Brzózańska grupa zabawiała przybyłych na spotkanie seniorów nie tylko śpiewem, ale i scenkami kabaretowymi oraz tańcem. Oklaski miłej publiczności dodawały ochoty do występowania. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i wielką gościnność oraz życzymy sukcesów i dalszej chęci do działania na rzecz społeczności.

Czytaj więcej: Brzozoki z występem w Raniżowie