Zróbmy prezent na walentynki w Biedaczowie

walentynki8.02.2017r. Ośeodek Kultury w Biedaczowie zorganizował warsztaty  sztucznej biżuterii  pod hasłem "Zróbmy prezent na walentynki". W zajęciach  wzieły  udział dzieci, młodzież i dorośli-głównie kobiety. Pod kierunkiem Tomasza Kwiecińskiego uczestnicy wykonywali oryginalne kolczyki, naszyjniki i bransoletki. Taka biżuteria to ciekawy prezent dla wybranej osoby lub dla samego siebie.

Czytaj więcej: Zróbmy  prezent na walentynki w Biedaczowie

Koncert kolęd i pastorałek w Gwizdowie

29.01 w Kościele Parafialnym w Gwizdowie odbył się Koncert kolęd i pastorałek. Wystąpiły dzieci, młodzież i dorośli: Schola parafialna, Piotr Młynek z dziećmi, Zespół śpiewaczy "Olszynka", Madzia Młynek, Szymek Jagustyn, Mateusz Urban.

Ferie w Kuchcikowie w Biedaczowie

kuchcikowoW dniach 18-19.01.2017r. Ośrodek Kultury w Biedaczowie zorganizował "Ferie w Kuchcikowie"- zajęcia kulinarne dla dzieci na feriach. Pod nadzorem pań z Koła Gospodyń dzieci przygotowywały wspólnie potrawy, które potem razem  degustowały. W drugim dniu  "Kuchcikowa" na zakończenie dzieci śpiewały kolędy karaoke i bawiły się do muzyki z bajek. Produkty do wykonania potraw zasponsorował radny wsi Łukasz Fleszar oraz hurtownia owoców i warzyw "Lobo" z Leżajska.

Czytaj więcej: Ferie w Kuchcikowie w Biedaczowie