Rowerowa majówka w Biedaczowie

majowka1.05.2017 r Ośrodek Kultury w Biedaczowie zorganizował "Rowerową majówkę" - czyli rajd dookoła wsi inaugurując w ten sposób nowy sezon rekreacyjno-sportowy. Już piąty rok w długi majowy weekend wyjeżdżamy z dziećmi i młodzieżą na rowerową wyprawę.

Czytaj więcej...

Warsztaty wielkanocne w Biedaczowie

wielkanocneW dniach 5-13.04.20017 r W Ośrodku Kultury w Biedaczowie odbywały się "Warsztaty wielkanocne". Licznie zgromadzeni uczestnicy: dzieci, młodzież i dorośli - przygotowywali palmy, pisanki i dekoracje wielkanocne. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem i uczestniczyły w nich całe rodziny z dziećmi.

Czytaj więcej...

Bajkowe zgadywanki w Biedaczowie

bajkowe22.02.2017r. Ośrodek Kultury w Biedaczowie we współpracy z Bibloteką zorganizował spotkanie z dziećmi ze Szkoły Podstawowej klas 0-III pod hasłem "Bajkowe zgadywanki".

Czytaj więcej...

Zróbmy prezent na walentynki w Biedaczowie

walentynki8.02.2017r. Ośeodek Kultury w Biedaczowie zorganizował warsztaty  sztucznej biżuterii  pod hasłem "Zróbmy prezent na walentynki". W zajęciach  wzieły  udział dzieci, młodzież i dorośli-głównie kobiety. Pod kierunkiem Tomasza Kwiecińskiego uczestnicy wykonywali oryginalne kolczyki, naszyjniki i bransoletki. Taka biżuteria to ciekawy prezent dla wybranej osoby lub dla samego siebie.

Czytaj więcej...

Koncert kolęd i pastorałek w Gwizdowie

29.01 w Kościele Parafialnym w Gwizdowie odbył się Koncert kolęd i pastorałek. Wystąpiły dzieci, młodzież i dorośli: Schola parafialna, Piotr Młynek z dziećmi, Zespół śpiewaczy "Olszynka", Madzia Młynek, Szymek Jagustyn, Mateusz Urban.

Turniej tenisa stołowego w Biedaczowie

tenis25-26.01 Ośrodek Kultury w Biedaczowie zorganizował turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży na feriach. W wyniku rozgrywek wyłoniono zwyciężców w trzech grupach. Nagrody ufundował GOK Leżajsk.

 

Czytaj więcej...

Ferie w Kuchcikowie w Biedaczowie

kuchcikowoW dniach 18-19.01.2017r. Ośrodek Kultury w Biedaczowie zorganizował "Ferie w Kuchcikowie"- zajęcia kulinarne dla dzieci na feriach. Pod nadzorem pań z Koła Gospodyń dzieci przygotowywały wspólnie potrawy, które potem razem  degustowały. W drugim dniu  "Kuchcikowa" na zakończenie dzieci śpiewały kolędy karaoke i bawiły się do muzyki z bajek. Produkty do wykonania potraw zasponsorował radny wsi Łukasz Fleszar oraz hurtownia owoców i warzyw "Lobo" z Leżajska.

Czytaj więcej...

Parafialne spotkanie opłatkowe w Biedaczowie

oplatek15.01.2017r.w Ośrodku Kultury w Biedaczowie odbyło się Parafialne spotkanie  opłatkowe zorganizowane przez Parafię w Gwizdowie. Na wstępie dzieci ze Szkoły Podstawowej zaprezentowały "Jasełka", po których wszyscy podzielili się  opłatkiem. Życzenia zebranym złożył Ks. Proboszcz -senior-Szymon Nosal. Na zakończenie Zespół Śpiewaczy "Olszynka" zaśpiewał wiązankę kolęd i pastorałek.

 

Czytaj więcej...

Dzień Seniora w Biedaczowie

senior14.01.2017r. w Ośrodku Kultury w Biedaczowie odbył się Dzień Seniora. Imprezę swoją obecnością zaszcycił Wójt  Gminy Pan  Krzysztof Sobejko oraz ks. proboszcz-senior-Szymon Nosal. W części artystycznej wystąpiły muzykujące i śpiewające dzieci- Artur Majkut i Szymek Jagustyn oraz Zespół  Śpiewaczy "Olszynka", który przygotował róznorodny program artystyczny,w tym scenkę kabaretową.Impreze zakończyła wspólna zabawa taneczna.

Czytaj więcej...

Orszak Trzech Króli w Gwizdowie

trzech kroli6.01.2017 r. Ośrodek Kultury w Biedaczowie wziął udział w Orszaku  Trzech  Króli. Inicjatorem i organizatorem imprezy była Parafia w Gwizdowie, w której orszak został zorganizowany już po raz trzeci.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

dnigminy m

 nocbrzoza m

festiwal m

 

dzienmamytaty m

konkursdebno m

 

lipa m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1261117
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
41
263
1612
1690
3998
7082
1261117

Twoje IP: 54.224.91.246
Server Time: 2018-06-18 07:41:22

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt