Rowerami do Leżajska

rowery212.07.2016. Ośrodek Kultury w Biedaczowie zorganizował kolejną wycieczkę  rowerową dla dzieci na wakacjach. Tym razem pojechaliśmy  do Leżajska, gdzie w Urzędzie Gminy spotkaliśmy się z panem Wójtem oraz z panem Posłem Gołojuchem. Odwiedziliśmy również klasztor oo Bernardynów, gdzie pomodlilismy się  przy cudownym  obrazie Matki Boskiej Leżajskiej.

Czytaj więcej: Rowerami do Leżajska

"Godzina M" w Gwizdowie

godzinam5.07.2016r. w Kościele Parafialnym w Gwizdowie odbyło  się czuwanie "Godzina M". Po Mszy św. zaprezentowany został multimedialny pokaz przygotowany przez GOK związany tematycznie ze Świętem Miłosierdzia. Zespół Śpiewaczy "Olszynka" wykonywał podczas czuwania okolicznościowe pieśni religijne.

Czytaj więcej: "Godzina M" w Gwizdowie

Kukły 2016

kukly3.06.2016r. Ośrodek  Kultury z Biedaczowa gościł w finale podkarpackiego konkursu na lalki teatralne "Kukły 2016", który odbył się w GOKiC Krasne. Na imprezie znaleźlismy się dzięki Dominice Mach (kl.V), która zdobyła I miejsce na maskę teatralną wykonaną w naszym Ośrodku Kultury. Imprezie towarzyszyła parada uliczna  z udziałem szczudlarzy i spektakle teatralne w których również wzięliśmy udział.

Czytaj więcej: Kukły 2016

Wyjazd

jadloDzień 22.05.2016r. zapisał się bardzo pracowicie dla naszego Ośrodka Kultury w Biedaczowie. Najpierw Zespół Śpiewaczy "Olszynka" wziął udział w przeglądzie Pieśni Maryjnych, gdzie wystąpił na scenie franciszkańskiego Domu Kultury w Leżajsku. W godzinach popołudniowych kabaret "Bieda-Gwizd"zaprezentował scenkę kabaretową na "Włościańskim jadle" w Giedlarowej. Panie z KGW w Biedaczowie na tej imprezie raczyły gości specjałami swojej  kuchni.

Czytaj więcej: Wyjazd