Dzień Matki w Chałupkach Dębniańskich

dzien matkiW dniu 23.05.2017 r. W Ośrodku kultury w Chałupkach Dębniańskich we współpracy ze Szkołą Podstawową odbyła się piękna uroczystość z okazji "Dnia Matki".

Czytaj więcej...

Gminna Parada Straży Grobowych i Jubileusz w Chałupkach Dębn.

turki mPiękną 70- letnią rocznicę istnienia obchodziła Straż Grobowa „Turki" w Chałupkach Dębniańskich. Z tej właśnie okazji w dniu 07.05. 2017r. w Chałupkach Dębniańskich odbyła się Gminna Parada Straży Grobowych pod honorowym patronatem Wójta Gminy Leżajsk pana Krzysztofa Sobejko.

Czytaj więcej...

Niedziela Palmowa w Chałupkach Dębniańskich

niedziela palmowaPodtrzymywana tradycja robienia dużej palmy wielkanocnej przez członkinie KGW w Chałupkach Dębniańskich istnieje już od wielu lat.

Czytaj więcej...

Warsztatów w Chałupkach Dębniańskich ciąg dalszy...

palmy chalupkiPrzez kolejne cztery marcowe środy członkinie KGW spotykały się również na warsztatach robienia dużych pięknych kwiatów z krepiny.

Czytaj więcej...

Warsztaty wielkanocne w Chałupkach Dębniańskich

pisanki chalupkiW miesiącu marcu przez 6 dni odbywały się warsztaty wielkanocne. Celem warsztatów było robienie pięknych bibułkowych kwiatów do palemek oraz zdobienie pisanek.

Czytaj więcej...

Koncert pieśni biesiadnej w Chałupkach Dębniańskich

W dniu 26.02.2017 r. w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich odbył się koncert pieśni ludowej i biesiadnej przy akompaniamencie fortepianowym pana Zdzisława Zawilskiego ze śpiewającą grupą wsparcia z Leżajska.

Czytaj więcej...

Ferie w Chałupkach Dębniańskich

ferie chalupki,,Hej na sanki koleżanki, bo Zimowych Ferii szał".
Zima dopisała, sypnęło śniegiem , więc po zabawach na zaśnieżonym podwórku większość dzieci udało się na zajęcia w Ośrodku Kultury.

Czytaj więcej...

Dzień Seniora w Chałupkach Dębniańskich

senior chalupkiI choć zimna mroźna pora
Obchodzimy Dzień Seniora

Czytaj więcej...

Wieczór kolęd w Chałupkach Dębniańskich

wieczor koledW dniu 07.01.2017 Ośrodek Kultury z ks. proboszczem Janem Szczepaniakiem w kościele parafialnym w Chałupkach Dębniańskich zorganizował wieczór kolęd na Czuwaniu Maryjnym w pierwszą sobotę miesiąca.

Czytaj więcej...

Jasełka z kolędą w Chałupkach Dębniańskich

jaselka chW dniu 11.01.2017 r. w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich zostały wystawione „Jasełka z kolędą". W Jasełkach brały udział dzieci szkolne przygotowane przez instr. Elżbietę Wnęk.

Czytaj więcej...

Koncert kolędniczy w Chałupkach Dębniańskich

konkurs koledniczyW dniu 15.01.2017 r. w kościele parafialnym p.w. Św Andrzeja Apostoła po Mszy Świętej odbył się kolędniczo-konkursowy mini koncert małych dzieci.

Czytaj więcej...

Mikołajkowy wieczór zabaw w Chałupkach Dębniańskich

mikolaj chalupkiW pogodny Mikołajkowy wieczór dnia 06.12.2016 r. w Domu Kultury w Chałupkach Dębniańskich zebrała się dzieci niemała gromada.

Czytaj więcej...

Warsztaty mikołajkowe w Chałupkach Dębniańskich

warsztaty mikolajkoweW dniu 2.12.2016 w OK. w Chalupkach Dębniańskich zorganizowano dla dzieci warsztaty robienia biżuterii (kolczyki).

Czytaj więcej...

Zabawy andrzejkowe w Chałupkach Dębniańskich

andrzejki chalupkiW dniu 21 listopada w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich zorganizowano we współpracy ze Szkoła Podstawową Andrzejkowe popołudnie rożnych gier i zabaw dla dzieci.

Czytaj więcej...

11 listopada w Chałupkach Dębniańskich

niepodleglosc chalupkiDnia 11 Listopada w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Świętego Andrzeja Apostoła w Chałupkach Dębniańskich odbyła się piękna uroczystość w dniu Święta Niepodległości.

Czytaj więcej...

Warsztaty kulinarne dla dzieci w Chałupkach Dębniańskich

warsztaty kulinarneW dniu 28 września w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich odbyły się jesienne warsztaty, na które została zaproszona klasa II Szkoły Podstawowej w Chałupkach Dębniańskich z wychowawczynią panią Teresą Muszyńską.

Czytaj więcej...

"Godzina M" w Chałupkach Dębniańskich

godzinam chalupkiW Parafii Chałupki Dębiańskie dnia 2 lipca 2016 r. po Mszy św. wieczornej odbyło się czuwanie Maryjne tym razem poświęcone Bożemu Miłosierdziu.

Czytaj więcej...

"Co tam za miedzą?" w Chałupkach Dębniańskich

miedzaDnia 10.07.2016 roku w niedzielne słoneczne popołudnie miejscowość Chałupki Dębniańskie obchodziła swoje święto.

Czytaj więcej...

Święto Kwitnącej Lipy w Przychojcu

lipaJak co roku okazale obchodzono w Przychojcu tradycyjne „Święto Kwitnącej Lipy'' zorganizowane przy współpracy Wójta Gminy Leżajsk, KGW w Przychojcu, GOK Gminy Leżajsk, Sołtysa wsi Przychojec, OSP w Przychojcu i LKS „Jodła" w Przychojcu.

Czytaj więcej...

Dzień Matki w Chałupkach Dębniańskich

dzienmatki chalupki"Mamo Ty jesteś dla mnie najdroższa". Pod takim hasłem została zorganizowana w dniu 24 maja 2016 r. w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich piękna uroczystość z okazji Dnia Matki, na którą przybyło liczne grono zaproszonych przez dzieci mam.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

 misterium m

warsztatygiedlarowa m

warsztatyrzuchow m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1238485
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
67
146
1785
1885
4707
12375
1238485

Twoje IP: 54.81.77.114
Server Time: 2018-03-18 17:43:05

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt