Mikołajkowy wieczór zabaw w Chałupkach Dębniańskich

mikolaj chalupkiW pogodny Mikołajkowy wieczór dnia 06.12.2016 r. w Domu Kultury w Chałupkach Dębniańskich zebrała się dzieci niemała gromada.

Czytaj więcej...

Warsztaty mikołajkowe w Chałupkach Dębniańskich

warsztaty mikolajkoweW dniu 2.12.2016 w OK. w Chalupkach Dębniańskich zorganizowano dla dzieci warsztaty robienia biżuterii (kolczyki).

Czytaj więcej...

Zabawy andrzejkowe w Chałupkach Dębniańskich

andrzejki chalupkiW dniu 21 listopada w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich zorganizowano we współpracy ze Szkoła Podstawową Andrzejkowe popołudnie rożnych gier i zabaw dla dzieci.

Czytaj więcej...

11 listopada w Chałupkach Dębniańskich

niepodleglosc chalupkiDnia 11 Listopada w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Świętego Andrzeja Apostoła w Chałupkach Dębniańskich odbyła się piękna uroczystość w dniu Święta Niepodległości.

Czytaj więcej...

Warsztaty kulinarne dla dzieci w Chałupkach Dębniańskich

warsztaty kulinarneW dniu 28 września w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich odbyły się jesienne warsztaty, na które została zaproszona klasa II Szkoły Podstawowej w Chałupkach Dębniańskich z wychowawczynią panią Teresą Muszyńską.

Czytaj więcej...

"Godzina M" w Chałupkach Dębniańskich

godzinam chalupkiW Parafii Chałupki Dębiańskie dnia 2 lipca 2016 r. po Mszy św. wieczornej odbyło się czuwanie Maryjne tym razem poświęcone Bożemu Miłosierdziu.

Czytaj więcej...

"Co tam za miedzą?" w Chałupkach Dębniańskich

miedzaDnia 10.07.2016 roku w niedzielne słoneczne popołudnie miejscowość Chałupki Dębniańskie obchodziła swoje święto.

Czytaj więcej...

Święto Kwitnącej Lipy w Przychojcu

lipaJak co roku okazale obchodzono w Przychojcu tradycyjne „Święto Kwitnącej Lipy'' zorganizowane przy współpracy Wójta Gminy Leżajsk, KGW w Przychojcu, GOK Gminy Leżajsk, Sołtysa wsi Przychojec, OSP w Przychojcu i LKS „Jodła" w Przychojcu.

Czytaj więcej...

Dzień Matki w Chałupkach Dębniańskich

dzienmatki chalupki"Mamo Ty jesteś dla mnie najdroższa". Pod takim hasłem została zorganizowana w dniu 24 maja 2016 r. w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich piękna uroczystość z okazji Dnia Matki, na którą przybyło liczne grono zaproszonych przez dzieci mam.

Czytaj więcej...

Kanapkowe zajęcia kulinarne w Chałupkach Dębniańskich

kanapki chalupkiW dniu 7 kwietnia 2016 r. Ośrodek Kultury w Chałupkach Dębniańskich odwiedziła klasa II Szkoły Podstawowej wraz z wychowawczynią Teresą Muszyńską.

Czytaj więcej...

Niedziela Palmowa w Chałupkach Dębniańskich

palmowa chalupkiDo tradycji już należy robienie kwiatów do Wielkanocnej Palmy. W obecnym 2016 roku członkinie KGW również się zebrały by daną tradycję pielęgnować i podtrzymywać.

Czytaj więcej...

Warsztaty wielkanocne w Chałupkach Dębniańskich

warsztaty wielkanocneDnia 17.03.2016 r. w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich zorganizowano warsztaty robienia palm wielkanocnych. W ramach współpracy ze Szkołą Podstawową w powyższych warsztatach uczestniczyli uczniowie kl.II z wychowawcą klasy Teresą Muszyńską.

Czytaj więcej...

Zakończenie ferii w Chałupkach Dębniańskich

ferie chalupkiFerie Z Ośrodkiem Kultury i Biblioteką Publiczną w Chałupkach Dębniańskich dobiegły końca.

Czytaj więcej...

Ferie w pełni w Chałupkach Dębniańskich

ferie chalupkiJak pokazane jest na przesłanych fotografiach z zajęć pozalekcyjnych w Ośrodku Kultury i Bibliotece publicznej korzysta dość spora liczba dzieci. Są i tacy co przychodzą z babciami i mamami. 

Czytaj więcej...

Ferie z OK i Biblioteką w Chałupkach Dębniańskich

ferie chalupkiW tegoroczne ferie zimowe rozpoczęliśmy zagospodarowanie czasu wolnego dla dzieci po przez intelektualne zabawy przy grach planszowych ,malowankach, grze w tenisa stołowego, a także spotkaniu z postacią bajkową "Filipem Pasikonikiem", który był w odwiedzinach u dzieci.

Czytaj więcej...

Dzień Seniora w Chałupkach Dębniańskich

dzien senioraW dniu 30.o1.2016 roku w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich po raz kolejny obchodziliśmy uroczysty "Dzień Seniora".

Czytaj więcej...

Spotkanie opłatkowe Akcji Katolickiej i Zespołu Chałupczanie

spotkanie oplatkoweW Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich dn. 14.01.2016 r. odbyło się spotkanie opłatkowe Akcji Katolickiej wraz z Księdzem Proboszczem Janem Szczepaniakiem i aktywnie działających grup pozarządowych działających w Parafii Chałupki Dębniańskie.

Czytaj więcej...

Wizyta Św. Mikołaja u KGW w Chałupkach Dębniańskich

moklaj kgwJak widać, ze nie tylko grzeczne dzieci ale też pracowite członkinie Koła KGW z Chałupek Dębniańskich odwiedził Święty Mikołaj.

Czytaj więcej...

Święty Mikołaj u zdolnych dzieci w OK w Chałupkach Dębniańskich

mikolaj cantaPodczas zajęć prowadzonych przez panią Elę Wnęk kółka i zespołu gitarowego "CANTA RHEI" - niespodziewanie odwiedził Święty Mikołaj w asyście aniołka.

Czytaj więcej...

Obchody Dnia Niepodległości w Chałupkach Dębniańskich

niepodleglosc chalupki"NIE RZUCIM ZIEMI SKĄD NASZ RÓD"

Bardzo uroczyście obchodzony był Dzień Niepodległości 11 Listopada 2015 r. w Chałupkach Dębniańskich.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

dnigminy m

 nocbrzoza m

festiwal m

 

dzienmamytaty m

konkursdebno m

 

lipa m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1261117
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
41
263
1612
1690
3998
7082
1261117

Twoje IP: 54.224.91.246
Server Time: 2018-06-18 07:43:23

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt