Obchody 3-majowe w Chałupkach Dębniańskich

3majSpośród słów używanych nieczęsto, tłumnie dzisiaj na place wybiegło.
Słowo piękne, jak honor i męstwo, słowo, które brzmi niepodległość.

Niepodległość to brąz na cokołach, lecz na co dzień mówiąc po prostu polski dom, polski las, polska szkoła, polska władza i polski kościół.

Czytaj więcej...

Występ kabaretowy Zespołu "Złota Zorza" z Chałupek Dębniańskich

scenki zorzaW dniu 19.04.2015 r. zespół teatralny "Złota Zorza" działający przy OK w Chałupkach Dębniańskich wystąpił przed publicznością w wielu przygotowanych scenkach kabaretowych.

Czytaj więcej...

Niedziela Palmowa w Chałupkach Dębniańskich

niedziela palmowaNiedzielę Palmową obchodzimy na pamiątkę przyjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy , gdzie wraz z uczniami obchodził święto paschy. W roku 2015 w kościołach Niedzielę Palmową obchodzono w dniu 29 marca.

Czytaj więcej...

Warsztaty wielkanocne w Chałupkach Dębniańskich

warsztaty wielkanocneW Ośrodku Kultury w marcu zorganizowano warsztaty wielkanocne we współpracy z Biblioteką Publiczną i Szkołą Podstawową. Warsztaty prowadziła inst. Krystyna Wanat. Dzieci z klasy I wraz z wychowawczynią Teresą Muszyńską wykonywały koguciki i kokoszki oraz wyklejały i malowały pisanki.

Czytaj więcej...

Ferie z OK w Chałupkach Dębniańskich

ferie chalupkiW Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich małe dzieci i młodzież Szkoły Podstawowej czas wolny w czasie ferii zimowych spędzały w bardzo przyjemny i pożyteczny sposób.

Czytaj więcej...

Święto Seniorów w Chałupkach Dębniańskich

senior chalupkiW dniu 24.01.2015 r. odbyła się w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich cykliczna impreza Dzień Seniora , któremu to towarzyszyły dwa motta ,, Babcia To Jest Ktoś", ,,Dziadek To Fajny Gość".

Czytaj więcej...

Święty Mikołaj w Chałupkach Dębniańskich

mikolajW pogodny wieczór gdzie biały śnieżny puszek polatywał, do oczekujących grzecznych dzieci w Ośrodku Kultury przybył w towarzystwie dwóch Aniołów Święty Mikołaj. Ogromny wór prezentów z sobą przywiózł, dla tych co się dobrze uczą, nie psocą i udzielają się w kółkach zainteresowań, kościelnym chórze, służą jako ministranci czy też scholi.

Czytaj więcej...

Wieczornica z okazji Dnia Niepodległości w Chałupkach Dębniańskich

niepodlegloscW dniu 10.XI. 2014 w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich odbyła się uroczysta wieczornica z okazji Dnia Niepodległości Naszej Ojczyzny. Bogaty program artystyczny naświetlił uczestniczącym w niej mieszkańcom zarys historyczny rodzącej się po 123 latach niewoli naszej Ojczyzny. 

Czytaj więcej...

"Jesienna Kuchnia Małej Gosposi" w Chałupkach

jesienna kuchniaW dniu 22 i 23 października Ośrodek Kultury, KGW i Biblioteka publiczna we współpracy ze Szkołą Podstawową w Chałupkach Dębniańskich zorganizowały maluszkom zajęcia kulinarne. W wymienionych zajęciach pod nazwą ,,Jesienna Kuchnia Małej Gosposi" wzięło udział 20 - dzieci z opiekunem Panią Teresą Muszyńską. 

Czytaj więcej...

XIV Dzień Papieski w Chałupkach Dębniańskich

papieskiDnia 12 października br. w kościele parafialnym pw. św.Andrzeja Apostoła w Chałupkach Dębniańskich uroczyście obchodzono XIV Dzień Papieski pod hasłem "Świętymi bądźcie".

Czytaj więcej...

Nowy plac zabaw w Chałupkach Dębniańskich

pgeNa terenie Ośrodka Kultury w Chałupkach Dębniańskich został zmodernizowany i wyposażony w nowe urządzenia zabawowe plac zabaw dzięki Zespołowi Wolontariuszy z Polskiej Grupy Energetycznej.

Czytaj więcej...

Wakacyjny konkurs KRUS
w Chałupkach Dębniańskich

krusW dniu 19.08.2014r. w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich zorganizowano spotkanie dzieci z pracownikami KRUS.

Czytaj więcej...

Dożynki Wiejskie 2014 w Chałupkach Dębniańskich

dozynkiwiejskiedn .15.08.2014 roku w Chałupkach Dębniańskich odbyły się ,,Dożynki Wiejskie " , których organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury,KGW , Sołtys i Rada Sołecka .

Czytaj więcej...

Piknik "Co tam za miedzą?" w Chałupkach Dębniańskich

miedza mPlenerowa impreza w Chałupkach Dębniańskich - ,, Co tam za miedzą? " wpisała się już w szereg bardzo udanych corocznych imprez cyklicznych.

Czytaj więcej...

Święto Kwitnącej Lipy w Przychojcu

lipa mPrzy wspaniałej słonecznej pogodzie obchodzono w Przychojcu tegoroczne ,, Święto Kwitnącej Lipy ''. 

Czytaj więcej...

Sobótki w Chałupkach Dębniańskich

sobotkiW sobotni wieczór dn. 28 .06 .2014r. Ośrodek Kultury w Chałupkach Dębniańskich zorganizował przy współpracy KGW widowisko plenerowe ,, SOBÓTKI ".

Czytaj więcej...

Piknik Rodzinny w Chałupkach Dębniańskich

chalupki mTuż przed wakacjami, w ostatnią niedzielę czerwca (22) nowo powstałe Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Chałupki Dębniańskie i Grodzisko Nowe zorganizowało Rodzinny Piknik ph. „Radosne i bezpieczne lato".

Czytaj więcej...

Zwiedzamy Ośrodek Kultury, Bibliotekę
i Remizę Strażacką w Chałupkach Dębniańskich

chalupkiW dniu 18.06.2014 r.Biblioteka Publiczna wraz z Ośrodkiem Kultury oraz Ochotniczą Strażą Pożarną z Chałupek Dębniańskich zorganizowały wspólnie spotkanie z dziećmi od O - III klasy .

Czytaj więcej...

Dzień Matki
w Chałupkach Dębniańskich

matka chalupkiW dniu 29. 05 .2014 r. o godz. 17.00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Chałupkach Dębniańskich odbyła się uroczystość związana ze świętowaniem z okazji ,, Dnia Matki ".

Czytaj więcej...

"Cantha Rhei" na Przeglądzie Pieśni Maryjnej

klasztor mZespół "Canta Rhei" z Ośrodka Kultury w Chałupkach Dębniańskich, zgodnie już kilkuletnią tradycją, występuje w maju w Leżajsku.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

 misterium m

warsztatygiedlarowa m

warsztatyrzuchow m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1238370
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
98
149
1670
1885
4592
12375
1238370

Twoje IP: 54.81.77.114
Server Time: 2018-03-17 16:13:15

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt