Wernisaż prac plastycznych
w Chałupkach Dębniańskich

wernisazOśrodek Kultury w Chałupkach Dębniańskich przez ostatnie dwa tygodnie zorganizował wernisaż prac plastycznych młodych malarzy z Wierzawic Andrzeja Buszty i Michała Majkuta.

Czytaj więcej...

Uroczystości papieskie w Chałupkach Dębniańskich

papiez chalupkiW dniu 27 kwietnia 2014 r. w Kościele Parafialnym w Chałupkach Dębniańskich odbyły się uroczystości związane z kanonizacją Jana Pawła II i Jana XXIII.

 

Czytaj więcej...

Niedziela Palmowa
w Chałupkach Dębniańskich

palmowa chJak co roku w Parafii Chałupki Dębniańskie jest obchodzone Święto Niedzieli Palmowej.

Czytaj więcej...

Warsztaty Artystyczne
w Chałupkach Dębniańskich.

kwiaty pisankiOd 17 - do 28 marca 2014 r. Ośrodek Kultury w Chałupkach Dębniańskich zaprosił dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe na warsztaty artystyczne.

Czytaj więcej...

Gminny Dzień Kobiet w Chałupkach Dębniańskich

kobiety4 marca 2014 r. odbył się Gminny Dzień Kobiet.

Czytaj więcej...

Spotkanie z "Franklinem "
w Szkole Podstawowej
w Chałupkach Dębniańskich

franklinPo raz kolejny w środę 26.02.2014r. pracownice Biblioteki Publicznej Grażyna Martyszko i Ośrodka Kultury Krystyna Wanat wraz z bajkową postacią "Franklinem" odwiedziły przedszkolaków i dzieci z klas od O - III. w Szkole Podstawowej w Chałupkach Dębniańskich.

Czytaj więcej...

Dzień Seniora w Chałupkach Dębniańskich

senior15 .02. 2014 r. w Ośrodku kultury w Chałupkach Dębniańskich seniorzy obchodzili cykliczną imprezę "Dzień Seniora''.

Czytaj więcej...

Integracja Ośrodka Kultury
i Biblioteki Publicznej ze Szkołą Podstawową
w Chałupkach Dębniańskich

integracjaW czwartek 6.02. 2014 r Szkole Podstawowej w Chałupkach Dębniańskich odbyła się zabawa choinkowa dla przedszkolaków i młodzieży szkolnej.

Czytaj więcej...

Ferie w Ośrodku Kultury
w Chałupkach Dębniańskich

ferieW OK w Chałupkach Dębniańskich dzieci i młodzież spędzali dużo wolnego czasu podczas ferii zimowych.

Czytaj więcej...

Bożonarodzeniowe Rękodzieło w Ośrodku kultury w Chałupkach Dębniańskich

warsztaty bnPrzez 10 dni trwały warsztaty Bożonarodzeniowe w Ośrodku kultury w Chałupkach Dębniańskich.

Czytaj więcej...

Odwiedziny Świętego Mikołaja w OK w Chałupkach Dębniańskich

mikolaj05.12.2013 roku  dziecięcy zespół gitarowy  CANTA RHEI  przy rozgwieżdżonym  niebie  w asyście Anioła odwiedził Święty Mikołaj. Dla zespołu  była to wielka niespodzianka, a zarazem ogromna frajda.

Czytaj więcej...

Wieczorek andrzejkowy w Chałupkach Dębniańskich

andrzejkiW Chałupkach Dębniańskich dzieci i młodzież się nie nudzi  - "z powodu rozrywkowych zajęć wcale nie marudzi". Ostatnio  na wieczorku "Andrzejkowym" w Ośrodku Kultury  20.11.2013r. bawiła się duża grupa bo około 70 osób (w tym dzieci, młodzież i dorośli).

Czytaj więcej...

Wieczornica z okazji 95 Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Chałupkach Dębniańskich

11 listopad8.11.2013 r. Ośrodek Kultury Chałupkach Dębniańskich zorganizował uroczystą wieczornicę związaną z 95 Rocznicą Odzyskania Niepodległości przez Naszą Ojczyznę.

Czytaj więcej...

Warsztaty stroików nagrobkowych w OK w Chałupkach Dębniańskich

stroiki28 X 2013 r. Ośrodek Kultury w Chałupkach Dębniańskich zorganizował warsztaty robienia stroików nagrobkowych. Warsztaty polegały na tym by zrobić coś bardzo ładnego za niewielkie pieniądze z wykorzystaniem naturalnych podmiotów (zasuszone kwiaty, gałązki wierzby, brzozy, mchu, owoców kaliny itp.).

Czytaj więcej...

Jesienna kuchnia małej gosposi w Chałupkach Dębniańskich

Ośrodek Kultury i Biblioteka w Chałupkach Dębniańskich w dniu 24 i 25.09.2013r. zorganizowały warsztaty kulinarne "Jesienna kuchnia małej gosposi". Głównym tematem realizowanych zajęć były sałatki oraz surówki. Dzieci z wielkim zapałem kroiły warzywa i owoce, przyprawiały do smaku sałatki według podanego przepisu. Po ciężkiej ale bardzo przyjemnej pracy wszyscy usiedli do upragnionej degustacji. Największym powodzeniem cieszyła się sałatka owocowa.
Program warsztatów mógł się odbyć dzięki finansowemu wsparciu parafii w ramach projektu "Przeciwdziałanie patologiom społecznym i uzależnieniom".

Dożynki wiejskie w Chałupkach Dębniańskich

dozynki15.08.2013r. w Chałupkach Dębniańskich odbyły się Dożynki Wiejskie. Dożynkowe chleby oraz wieńce z tegorocznych plonów poświecił i pobłogosławił żniwiarzy ks. Proboszcz Jan Szczepaniak.

Czytaj więcej...

"Zielone lato" w Chałupkach Dębniańskich

latoW lipcu przez pierwsze dwa tygodnie Ośrodek Kultury w Chałupkach Dębniańskich wspólnie z Biblioteką Publiczną realizował wakacyjny program dla dzieci . Cel programu to - "w wakacje niema miejsca na nudę".

Czytaj więcej...

"Co tam za miedzą" w Chałupkach Dębniańskich

miedza30.06.2013 r. przy Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich odbyła się impreza plenerowa "Co tam za miedzą''. Gościnnie przybyły zespoły śpiewacze: Kalina z Przychojca , Wierzawianie z Wierzawic , Dębnianie z Dębna. Solo piosenki zaśpiewała również Magdalena Niemczyk. Po raz pierwszy wystąpił też nowo powstały zespół śpiewaczy Chałupczanie z Chałupek Dębniańskich.

Czytaj więcej...

Premiera sztuki teatralnej "Smak Miłości i Łez" w Chałupkach Dębniańskich

sztuka16.06.2013r. amatorski zespół  teatralny "Złota Zorza" działający przy Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich wystawił premierę sztuki teatralnej pt. "Smak Miłości i Łez". Sztukę wyreżyserowała pani Teodora Wojnarska. Scenografię wykonał plastyk Krzysztof Pęcak. O stroje zadbało 20 aktorów biorących udział w wystawieniu sztuki.

Czytaj więcej...

Warsztaty Kulinarne dla dzieci w OK w Chałupkach Dębniańskich

kulinarneW dniu 27 maja Ośrodek Kultury i Biblioteka w Chałupkach Dębniańskich zorganizowały dzieciom warsztaty kulinarne. Tematem przewodnim były wypieki na Dzień Matki organizowany przez Ośrodek Kultury. Dzieci chętnie zagniatały ciasto na szarlotki, a także wykonywały francuskie ciasteczka z jabłkami. Warsztaty kulinarne są ulubionymi zajęciami dzieci organizowanymi przez OK i zawsze cieszą się dużą frekwencją.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

 misterium m

warsztatygiedlarowa m

warsztatyrzuchow m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1238369
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
97
149
1669
1885
4591
12375
1238369

Twoje IP: 54.81.77.114
Server Time: 2018-03-17 16:11:24

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt