Koncert Maryjny w Dębnie

koncert maryjnyW dniu 26 maja 2015r w Kościele parafialnym w Dębnie odbył się koncert Maryjny, poświęcony matkom z okazji ich święta.

Czytaj więcej...

Warsztaty wielkanocne w Dębnie

warsztaty wielkanocne30 marca w Ośrodku Kultury w Dębnie odbyły się warsztaty wielkanocne. Warsztaty przeprowadziły Pani Anna Rydzik z Podkarpackiego Oddziału Doradztwa Rolniczego i Pani Renata Mazurek z Oddziału Doradztwa Rolniczego z Leżajska zręcznymi rękami wykonywały śliczne stroiki wielkanocne.

Czytaj więcej...

Niedziela Palmowa w Dębnie

palmy debnoChrześcijanie obchodzą Niedzielę Palmową, czyli początek Wielkiego Tygodnia. Dzień, w którym upamiętniany jest triumfalny wjazd Chrystusa do Jerozolimy. Zgodnie w tradycją w kościołach odbywają się procesje i święcenie palm, które przynoszą wierni.

Czytaj więcej...

Wielkanocne zajęcia plastyczne w Dębnie

zajęcia wielkanocneW dniach 17 i 19 marca Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Dębnie zorganizowały zajęcia dla dzieci. W zajęciach tych uczestniczyły dzieci z świetlicy szkolnej.

Czytaj więcej...

Ferie w Dębnie

ferie debnoW pierwszy dzień ferii odbyła się dyskoteka dla dzieci z zabawami i konkursami. Jak zwykle w czasie ferii zimowych w Ośrodku Kultury odbywały się różnego rodzaju zajęcia kierowane do dzieci. Były to zajęcia plastyczne, warsztaty rękodzielnicze, zabawy świetlicowe i rozgrywki w tenisa stołowego.

Czytaj więcej...

Dzień Seniora w OK w Dębnie

dzien senioraW niedzielne popołudnie 18 stycznia w Ośrodku Kultury w Dębnie odbył się Dzień Seniora. Na tę uroczystość przybyli seniorzy z naszej miejscowości oraz zaproszeni goście: Wójt Gminy Leżajsk Pan Krzysztof Sobejko, Dyrektor GOK w Giedlarowej Pan Marek Krauz, proboszcz parafii ksiądz Jan Mromliński, Przewodniczący Rady Gminy Pan Kazimierz Krawiec, sołtys Wiesław Perykasza.

Czytaj więcej...

Udział KGW z Dębna w konkursie kronik

kroniki debnoW dniu 13 grudnia 2014 roku Koło Gospodyń Wiejskich z Dębna wzięło udział w konkursie kronik organizowanym w miejscowości Albigowa. 

Czytaj więcej...

Świąteczne pierniczki w OK w Dębnie

piernikiW dniu 12 grudnia Ośrodek Kultury w Dębnie zorganizował warsztaty kulinarne dla dzieci. Na tych warsztatach dzieci piekły tradycyjne świąteczne pierniczki, ciasteczka z makiem, oraz z czekoladą.

Czytaj więcej...

Warsztaty świąteczne w Dębnie

warsztaty bozonarodzenioweW miesiącu listopadzie i grudniu w Ośrodku Kultury w Dębnie odbyły się warsztaty dla dzieci. Najpierw wykonywaliśmy kartki świąteczne, następnie ozdoby choinkowe, bombki, choinki i szopkę. Między zajęciami były zabawy w teatr.

Czytaj więcej...

Obchody Święta Niepodległości w Dębnie

debno symboleOśrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Dębnie z okazji Święta Niepodległości, zorganizowały warsztaty plastyczne pt: „Symbole narodowe". Następnie w Ośrodku odbyło się wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

Czytaj więcej...

Stulatka w Dębnie

jubilatkaW dniu 28 października w miejscowości Dębno miała miejsce doniosła uroczystość. Mieszkanka Dębna Pani Aniela Chrupcała obchodziła swoje setne urodziny. Z tej okazji dostojną jubilatkę odwiedzili liczni goście.

Czytaj więcej...

Warsztaty stroików na groby w Dębnie

stroiki debnoW dniach 27 i 29 października w Ośrodku Kultury w Dębnie odbyły się warsztaty wykonywania stroików. W środę po południu dzieci z świetlicy szkolnej z Panią Anną Dąbek zaniosły te stroiki na stary cmentarz.

Czytaj więcej...

Warsztaty jesienne w Dębnie

warsztatyjesienneWarsztaty „Sztuka powstała z natury". 

Czytaj więcej...

Spotkanie z poezją „ Ojciec Święty i dzieci”

wystawadebnoW dniach 6 i 8 października Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Dębnie zorganizowały dla dzieci spotkanie z poezją o Świętym Janie Pawle II.

Czytaj więcej...

Dożynki Wiejskie 2014 w Dębnie

dozynki wiejskieDożynki to bardzo zakorzeniona tradycja, są nie tylko zwieńczeniem rolniczego trudu, ale także wyrazem hołdu i szacunku dla ciężkiej pracy rolnika. 

Czytaj więcej...

Wakacje z Kulturą w OK w Dębnie

debno kulturaOśrodek Kultury i Biblioteka w Dębnie w drugiej połowie lipca zorganizowało zajęcia wakacyjne dla dzieci na których dobrze się bawiły.

Czytaj więcej...

Wakacje z Kulturą w Dębnie

wakacje mOśrodek Kultury w Dębnie wspólnie z Biblioteką Publiczną przygotował dla dzieci wiele atrakcji.

Czytaj więcej...

Święto Wsi Dębno

swieto wsiW niedzielne popołudnie w dniu 29.06.2014 roku przy Ośrodku Kultury w Dębnie zebrało się wiele osób, aby uczestniczyć w imprezie plenerowej „Święto Wsi" zorganizowanej przez GOK w Giedlarowej i Ośrodek Kultury w Dębnie przy pomocy Koła Gospodyń Wiejskich.

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka
w Dębnie

debno mW dniu 1 czerwca 2014 roku przy Zespole Szkół w Dębnie odbył się piknik sportowo – rekreacyjny z okazji „Dnia Dziecka".

Czytaj więcej...

Dzień Matki
w Dębnie

matka debnoW dniu 26 maja 2014 r. w Ośrodku Kultury w Dębnie odbyła się akademia z okazji "Dnia Matki".

Czytaj więcej...

Zapraszamy

dnigminy m

 nocbrzoza m

festiwal m

 

dzienmamytaty m

konkursdebno m

 

lipa m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1261117
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
41
263
1612
1690
3998
7082
1261117

Twoje IP: 54.224.91.246
Server Time: 2018-06-18 07:43:41

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt