Dzień Matki w Dębnie

dzien matkidebnoW środę dnia 27.05.2015 r. w OK w Dębnie odbyła się uroczystość z okazji „ Dnia Matki" . Na wspólną uroczystość zostały zaproszone mamy dzieci z przedszkola i świetlicy szkolnej oraz członkowie zespołów działających przy ośrodku, przygotowały one występ artystyczny.

Czytaj więcej: Dzień Matki w Dębnie

Ferie w Dębnie

ferie debnoW pierwszy dzień ferii odbyła się dyskoteka dla dzieci z zabawami i konkursami. Jak zwykle w czasie ferii zimowych w Ośrodku Kultury odbywały się różnego rodzaju zajęcia kierowane do dzieci. Były to zajęcia plastyczne, warsztaty rękodzielnicze, zabawy świetlicowe i rozgrywki w tenisa stołowego.

Czytaj więcej: Ferie w Dębnie

Dzień Seniora w OK w Dębnie

dzien senioraW niedzielne popołudnie 18 stycznia w Ośrodku Kultury w Dębnie odbył się Dzień Seniora. Na tę uroczystość przybyli seniorzy z naszej miejscowości oraz zaproszeni goście: Wójt Gminy Leżajsk Pan Krzysztof Sobejko, Dyrektor GOK w Giedlarowej Pan Marek Krauz, proboszcz parafii ksiądz Jan Mromliński, Przewodniczący Rady Gminy Pan Kazimierz Krawiec, sołtys Wiesław Perykasza.

Czytaj więcej: Dzień Seniora w OK w Dębnie

Stulatka w Dębnie

jubilatkaW dniu 28 października w miejscowości Dębno miała miejsce doniosła uroczystość. Mieszkanka Dębna Pani Aniela Chrupcała obchodziła swoje setne urodziny. Z tej okazji dostojną jubilatkę odwiedzili liczni goście.

Czytaj więcej: Stulatka w Dębnie

Święto Wsi Dębno

swieto wsiW niedzielne popołudnie w dniu 29.06.2014 roku przy Ośrodku Kultury w Dębnie zebrało się wiele osób, aby uczestniczyć w imprezie plenerowej „Święto Wsi" zorganizowanej przez GOK w Giedlarowej i Ośrodek Kultury w Dębnie przy pomocy Koła Gospodyń Wiejskich.

Czytaj więcej: Święto Wsi Dębno