Święto Wsi Dębno - festyn rekreacyjny

wiesW dniu 22 lipca 2012 r. przy Ośrodku Kultury w Dębnie odbyła się impreza plenerowa pod nazwą „Święto Wsi Dębno-festyn rekreacyjny". Na scenie można było podziwiać piękne występy zespołów śpiewaczych i instrumentalnych oraz solistów: Zespołu Śpiewaczego „Brzozoki" z Brzózy Królewskiej, Zespołu Śpiewaczego „Dębnianie" z Dębna, Zespołu Biesiadnego „Remedium" z Dębna, Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Tryńczy, Zespołu Dziecięcego „Wisanki" z Dębna oraz Wioli Bochenek i Oli Zawieruckiej- solistek z Dębna. Swoim występem zachwyciły dziewczyny z Zespołu Tanecznego „Stars" z Niepublicznego Gimnazjum w Dębnie pod kierownictwem choreografa pani Justyny Stasiak.

Czytaj więcej...

IX Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek


W festiwalu zaprezentowały się zespoły wokalne, wokalno-instrumentalne ze SP w Dębnie,
SP w Nowej Sarzynie, SP w Chałupkach Dębniańskich, ZS w Starym Mieście, ZS w Giedlarowej, ZS w Wierzawicach, ZS w Brzózie Królewskiej, GOK w Giedlarowej, OK w Dębnie, OK w Wierzawicach, OK w Piskorowicach, OK w Chałupkach Dębniańskich.  Ogółem wystąpiło 130 osób.

Czytaj więcej...

Wizyta samorządowców z Pyriatyna na Ukrainie w Ośrodku Kultury w Dębnie

W dniu 26.02.2012 r. Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk gościł w Ośrodku Kultury w Dębnie grupę samorządowców z Pyriatyna na Ukrainie.

Czytaj więcej...

Gminny Dzień Kobiet w Dębnie

W dniu wczorajszym w Ośrodku Kultury w Dębnie odbył się Gminny Dzień Kobiet. W spotkaniu wzięły udział delegacje z Kół Gospodyń Wiejskich i Organizacji Pozarządowych oraz przedstawicielki Referatów Gminy Leżajsk.

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka w Dębnie

dzieckoW dniu 03.06.2012 na stadionie sportowym LKS "Jutrzenka" w Dębnie odbyła się impreza z okazji "Dnia Dziecka" organizowaną przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno.
Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w osobach Stanisław Osip, Tomasz Kwieciński i Czesława Tupaj aktywnie włączyli się w organizację tej imprezy.Przygotowany został konkurs plastyczny dla dzieci i kilka konkurencji sprawnościowych,które cieszyły się dużym powodzeniem.Nagrody ufundowali KRUS w Leżajsku i GOK w Giedlarowej. Obsługę nagłośnienia imprezy zabezpieczali nasi pracownicy.

Czytaj więcej...

Muzyka i śpiew łączy pokolenia

muzyka_i_spiewW dniu 17.06.2012 w Ośrodku Kultury w Dębnie odbyła się imprza promocyjna pt. "Muzyka i śpiew łączy pokolenia" organizowana przez Lokalną Grupę Działania, Stowarzyszenie Region Sanu i Trzebośnicy i Koło Gospodyń Wiejskich w Dębnie.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

 misterium m

warsztatygiedlarowa m

warsztatyrzuchow m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1238485
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
67
146
1785
1885
4707
12375
1238485

Twoje IP: 54.81.77.114
Server Time: 2018-03-18 17:40:07

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt