Narodowe Czytanie w Dębnie

narodowe czytanieW lutym podczas odbywającej się w Pałacu Prezydenckim uroczystości z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego Prezydent Andrzej Duda ogłosił wyniki głosowania na lekturę narodowego czytania.

Czytaj więcej...

Cantilenae na Jarmarku "Na Michała" w Giedlarowej

cantilenae michalPodobnie jak w latach ubiegłych Gminny Ośrodek Kultury w Giedlarowej i Wójt Gminy Leżajsk przy wsparciu Parafii pw. Świętego Michała Archanioła zorganizował imprezę folklorystyczną pod nazwą Jarmark Kulturalny „Na Michała", która odbyła się 24 września 2017r. na parkingu przy Kościele Parafialnym w Giedlarowej.

Czytaj więcej...

Dębno na III Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich w Brzózie Królewskiej

debno ziemniakW dniu 10 września 2017 r. członkowie Koła Gospodyń Wiejskich z Dębna licznie i aktywnie zaprezentowali się na Święcie Pieczonego Ziemniaka w Brzózie Królewskiej.

Czytaj więcej...

Cantilenae na Pikniku Wolności i Solidarności w Leżajsku

solidarnosc cantilenaeW dniu 02 września 2017 roku na Stadionie Miejskim w Leżajsku odbył się piknik Wolności i Solidarności". Organizatorem było NSZZ Solidarność region rzeszowski i NSZZ Solidarność region rzeszowski, oddział w Leżajsku.

Czytaj więcej...

Zespoły z Dębna na Święcie Wsi Stare Miasto

debno staremiastoW dniu 27 sierpnia w miejscowości Stare Miasto odbyła się plenerowa impreza „ Święto Wsi" Na tej imprezie zaprezentowały się ze swoim repertuarem zespoły działające przy Ośrodku Kultury w Dębnie „Dębnianie" oraz „Cantilenae".

Czytaj więcej...

Dożynki Wiejskie w Dębnie

wiejskie debnoW dniu 15 sierpnia w Dębnie odbyły się dożynki wiejskie. Wyjątkowo piękna słoneczna pogoda sprzyjała tej uroczystości. Dożynki są tradycyjnym świętem, podczas którego rolnicy dziękują za zebrane plony.

Czytaj więcej...

Cantilenae z Dębna z występem w Hucisku

cantilenae huciskoW dniu W dniu 30 lipca 2014 r. wieś Hucisko obchodziło swoje święto, podczas którego spotkały się zespoły folklorystyczne z różnych miejscowości oraz miejscowe talenty.

Czytaj więcej...

Wakacje z OK w Dębnie

wakacje debnoPoczątek tygodnia 25 i 26 lipca rozpoczął się od zaprojektowania i namalowania na dużych kartkach papieru planu Dębna z przerwami na gry i zabawy.

Czytaj więcej...

Dębnianie na Przeglądzie w Tryńczy

debno tryncza23 lipca 2017 roku odbył się XI Regionalny Przegląd Piosenki Biesiadnej i Gawędy w Tryńczy, którego organizatorem było Trynieckie Centrum Kultury w Tryńczy oraz Centrum Kultury w Przemyślu.

Czytaj więcej...

Wycieczka rowerowa z Dębna do Sieniawy

rower sieniawaW dniu 19 lipca 2017 roku 20 osób z Dębna i dzieci z Chałupek Dębniańskich oraz z Piskorowic wyruszyli do Gospodarstwa Agroturystycznego w Sieniawie, którego właścicielem jest Pani Mariola Drapała.

Czytaj więcej...

Wakacje z OK w Dębnie

wakacje debno20.07.2017r. to kolejny dzień pełen wyzwań. W naszym ośrodku odbyły się warsztaty na których to dzieciaki myli, kroili, przygotowywali składniki, które następnie mogły wykorzystać do swojej ulubionej pizzy.

Czytaj więcej...

"Bezpieczne wakacje" w Dębnie

bezpieczne wakacjeBezpieczeństwo w dzisiejszych czasach jest na pierwszym miejscu. Okres wakacji jest to czas w którym wypadki, zaginięcia, uprowadzenia, włamania są bardzo nasilone.

Czytaj więcej...

Święto Wsi Dębno

swieto debno"Hej z Wierzawic do Dębna, hej gościniec prowadzi,
Witojcie kochani, witojcie kochani i bądźcie nom tu radzi!"

Czytaj więcej...

Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Dębnie

piknik debnoW dniu 11 czerwca 2017 roku odbył się Piknik Rodzinny w Dębnie organizowany przez Dyrekcję Zespołu Szkół w Dębnie. Piknik odbył się na boisku sportowym, na którym to dzieci występowały dla rodziców, zaś rodzice dla dzieci.

Czytaj więcej...

Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Dębnie

W dniu 11 czerwca 2017 roku odbył się Piknik Rodzinny w Dębnie organizowany przez Dyrekcję Zespołu Szkół w Dębnie. Piknik odbył się na boisku sportowym, na którym to dzieci występowały dla rodziców, zaś rodzice dla dzieci.

Czytaj więcej...

Zespoły z Dębna na Przeglądzie Maryjnym w Klasztorze

klasztor debnoW dniu 28 maja 2017 roku odbył się XVI Przegląd Pieśni Maryjnych w franciszkańskim Centrum Kultury przy Bazylice Ojców Bernardynów w Leżajsku.

Czytaj więcej...

Koncert Pieśni Maryjnych z okazji Dnia Matki w Dębnie

maryjny debnoW dniu 26 maja w Kościele parafialnym w Dębnie odbył się Koncert Pieśni Maryjnych. Śpiewy pieśni Maryjnych w miesiącu maju wpisały się w kalendarz uroczystości majowych, a w tym roku ten koncert dedykowaliśmy naszym mamom z okazji ich święta.

Czytaj więcej...

Piknik z okazji Dnia Dziecka w Dębnie

dzien dzieckaW dniu 21 maja 2017r. przy Zespole Szkół w Dębnie odbył się Piknik rekreacyjny z okazji Dnia Dziecka, na którym to rodzice wraz z dziećmi mieli okazję spędzić aktywnie miłe, niedzielne popołudnie. Zorganizowano wiele konkursów.

Czytaj więcej...

Wielkanoc w Dębnie

czuwanie„Stajemy przed Tobą, Panie, w nagości prawdy o sobie, w poczuciu naszej nędzy i grzeszności. Ty ją najlepiej znasz. Ty wiesz, jak sami z siebie jesteśmy bardzo bezradni, dlatego jak ślepiec spod Jerycha wołamy: Jezusie, Synu Dawida ulituj się nad nami. 

Czytaj więcej...

Niedziela Palmowa w Dębnie

palmowa debnoNiedziela Palmowa to jedno z najważniejszych świąt w Kościele. Niedzielę Palmową obchodzimy na tydzień przed Wielkanocą. W tym roku Niedziela Palmowa wypadła 9 kwietnia. Tego dnia przynosimy do kościoła palmy, które zostają poświęcone.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

 misterium m

warsztatygiedlarowa m

warsztatyrzuchow m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1238485
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
67
146
1785
1885
4707
12375
1238485

Twoje IP: 54.81.77.114
Server Time: 2018-03-18 17:42:10

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt