Kurs języka angielskiego w Dębnie

angielskidebnoDnia 23 listopada 2017r w Ośrodku Kultury w Dębnie zakończył się kurs języka angielskiego, który rozpoczął się w miesiącu marcu bieżącego roku. Było to 120 godzin bezpłatnych lekcji.

Czytaj więcej...

Prace z warsztatów rękodzieła w Dębnie przekazane na aukcję

aukcjaW miesiącu listopadzie w Ośrodku Kultury w Dębnie odbyły się warsztaty rękodzielnicze dla dorosłych. Warsztaty zorganizowało Koło Gospodyń Wiejskich w Dębnie, a uczestniczyły w nich osoby, które mają zdolności artystyczne i to spod ich rąk wyszły piękne prace.

Czytaj więcej...

Warsztaty plastyczne w Dębnie

plastycznie debnoJesień to najpiękniejsza pora roku. Jesień niezwykle inspiruje do tworzenia z dziećmi ciekawych prac plastycznych.

Czytaj więcej...

Święto Niepodległości w Dębnie

niepodleglosc debnoW dniu 8 listopada 2017r. Biblioteka Publiczna i Ośrodek Kultury w Dębnie zorganizowali dla dzieci zajęcia z okazji Święta Niepodległości.

Czytaj więcej...

Cantilenae na jubileuszowej gali wręczenia stypendiów

gala cantilenaeZespół „Cantileane" zaśpiewał na jubileuszowej gali wręczenia stypendiów ,,Wspieramy dębniańskie talenty – śladami naszych absolwentów". 28 października 2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół w Dębnie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów dla ambitnej młodzieży w ramach różnych programów stypendialnych.

Czytaj więcej...

Warsztaty rękodzielnicze w Dębnie - stroiki

warsztaty debnoW dniu 25 października 2017 roku w Ośrodku Kultury w Dębnie przy współpracy z Zespołem Szkół w Dębnie zorganizowano zajęcia dla dzieci, zainteresowanych wykonywaniem stroików i wiązanek nagrobkowych przed Dniem Wszystkich Świętych.

Czytaj więcej...

Zespoły z OK w Dębnie z występem w miejscowej szkole

biskup debnoZespół taneczny „Tańczące trampki" i Canta- Rhei wystapili w miejscowej szkole. W dniu 23 października 2017 r. Parafię Dębno odwiedził w wizytacją Arcybiskup Metropolita Przemyski Adam Szal.

Czytaj więcej...

Dzień Papieski w Giedlarowej

papieskiOśrodek Kultury w Dębnie przygotował koncert Papieski pt."Idźmy naprzód z nadzieją".

Czytaj więcej...

Sukcesy zespołów z Dębna na Biesiadzie

biesiada debnoW niedzielę 22 października 2017r. odbył się „V Przegląd Pieśni Biesiadnej". W tym roku Ośrodek Kultury w Dębnie reprezentowało dwa fantastyczne zespoły.

Czytaj więcej...

KGW w Dębnie na grzybobraniu

grzybobranieGrzybobranie trwa w najlepsze! Prawdziwki, borowiki, podgrzybki, przyciągają zapalonych grzybiarzy z całej Polski. Koło Gospodyń Wiejskich z Dębna, także dały się ponieść urokom jesieni i wybrały się do pobliskich lasów.

Czytaj więcej...

Dzień Papieski w Dębnie

dzien papieskiHasłem XVII Dnia Papieskiego, obchodzonego w dniu 8 października, były słowa „Idźmy naprzód z nadzieją". Właśnie w tym dniu Ośrodek Kultury w Dębnie zorganizował koncert w kościele parafialnym pod takim właśnie tytułem.

Czytaj więcej...

Narodowe Czytanie w Dębnie

narodowe czytanieW lutym podczas odbywającej się w Pałacu Prezydenckim uroczystości z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego Prezydent Andrzej Duda ogłosił wyniki głosowania na lekturę narodowego czytania.

Czytaj więcej...

Cantilenae na Jarmarku "Na Michała" w Giedlarowej

cantilenae michalPodobnie jak w latach ubiegłych Gminny Ośrodek Kultury w Giedlarowej i Wójt Gminy Leżajsk przy wsparciu Parafii pw. Świętego Michała Archanioła zorganizował imprezę folklorystyczną pod nazwą Jarmark Kulturalny „Na Michała", która odbyła się 24 września 2017r. na parkingu przy Kościele Parafialnym w Giedlarowej.

Czytaj więcej...

Dębno na III Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich w Brzózie Królewskiej

debno ziemniakW dniu 10 września 2017 r. członkowie Koła Gospodyń Wiejskich z Dębna licznie i aktywnie zaprezentowali się na Święcie Pieczonego Ziemniaka w Brzózie Królewskiej.

Czytaj więcej...

Cantilenae na Pikniku Wolności i Solidarności w Leżajsku

solidarnosc cantilenaeW dniu 02 września 2017 roku na Stadionie Miejskim w Leżajsku odbył się piknik Wolności i Solidarności". Organizatorem było NSZZ Solidarność region rzeszowski i NSZZ Solidarność region rzeszowski, oddział w Leżajsku.

Czytaj więcej...

Zespoły z Dębna na Święcie Wsi Stare Miasto

debno staremiastoW dniu 27 sierpnia w miejscowości Stare Miasto odbyła się plenerowa impreza „ Święto Wsi" Na tej imprezie zaprezentowały się ze swoim repertuarem zespoły działające przy Ośrodku Kultury w Dębnie „Dębnianie" oraz „Cantilenae".

Czytaj więcej...

Dożynki Wiejskie w Dębnie

wiejskie debnoW dniu 15 sierpnia w Dębnie odbyły się dożynki wiejskie. Wyjątkowo piękna słoneczna pogoda sprzyjała tej uroczystości. Dożynki są tradycyjnym świętem, podczas którego rolnicy dziękują za zebrane plony.

Czytaj więcej...

Cantilenae z Dębna z występem w Hucisku

cantilenae huciskoW dniu W dniu 30 lipca 2014 r. wieś Hucisko obchodziło swoje święto, podczas którego spotkały się zespoły folklorystyczne z różnych miejscowości oraz miejscowe talenty.

Czytaj więcej...

Wakacje z OK w Dębnie

wakacje debnoPoczątek tygodnia 25 i 26 lipca rozpoczął się od zaprojektowania i namalowania na dużych kartkach papieru planu Dębna z przerwami na gry i zabawy.

Czytaj więcej...

Dębnianie na Przeglądzie w Tryńczy

debno tryncza23 lipca 2017 roku odbył się XI Regionalny Przegląd Piosenki Biesiadnej i Gawędy w Tryńczy, którego organizatorem było Trynieckie Centrum Kultury w Tryńczy oraz Centrum Kultury w Przemyślu.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

dnigminy m

 nocbrzoza m

festiwal m

 

dzienmamytaty m

konkursdebno m

 

lipa m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1261450
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
114
260
374
1571
4331
7082
1261450

Twoje IP: 54.162.165.158
Server Time: 2018-06-19 15:49:25

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt