Ferie z Ośrodkiem Kultury w Dębnie

ferie debnoKto przyszedł w ferie zimowe do ośrodka na pewno się nie nudził. Zajęcia plastyczne przeprowadził Pan Krzysztof Pęcak.

Czytaj więcej...

Dzień Seniora w Dębnie

dzien seniora25 stycznia 2016 r. uroczyście obchodziliśmy Dzień Seniora w naszej miejscowości. Tym razem święto ludzi starszych zgromadziło w sali widowiskowej dużo osób, a atmosfera była przez zebranych odebrana jako jedna z najlepszych.

Czytaj więcej...

Nagroda dla szopki bożonarodzeniowej z Dębna

szopka debnoMiejski Dom Kultury w Łańcucie ,Podkarpacka Agencja Turystyczna w Łańcucie zorganizowały konkurs na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową.

Czytaj więcej...

Święto Trzech Króli w Dębnie

orszak kroliŚwięto Trzech Króli to jedno z najstarszych Świąt chrześcijańskich. Było obchodzone dużo wcześniej niż Święta Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej...

Spotkanie z poezją Marii Konopnickiej

poezja konopnickiejW dniu 17 grudnia Biblioteka Publiczna i Ośrodek Kultury w Dębnie wspólnie zorganizowały dla dzieci spotkanie z poezją Marii Konopnickiej. W tym spotkaniu wzięły udział uczniowie klasy drugiej i trzeciej, wraz z swoimi nauczycielami Panią Jolantą Szkodzińską i Panią Agnieszką Maj.

Czytaj więcej...

Warsztaty bożonarodzeniowe w Dębnie

warsztaty bozenarodzeniedebnoW dniu 9 grudnia 2015 r. w Ośrodku kultury w Dębnie odbyły się zajęcia bożonarodzeniowe.

Czytaj więcej...

Warsztaty bożonarodzeniowe w Dębnie

warsztaty debnoW dniu 4 grudnia 2015 r. w Ośrodku kultury w Dębnie odbyły się warsztaty dla dzieci.

Czytaj więcej...

Zabawa andrzejkowa w Dębnie

zabawaandrzejkowa debnoW dniu 26 listopada 2015 r. w Ośrodku Kultury w Dębnie odbyła się zabawa andrzejkowa dla dzieci.

Czytaj więcej...

Patriotyczne śpiewanie w Dębnie

patriotyczne spiewaniePodążając za dniem 9 listopada, gdzie w Niepublicznym Gimnazjum w Dębnie, Ośrodek Kultury przy współpracy Muzeum Ziemi Leżajskiej zorganizował śpiewanie pieśni patriotycznych.

Czytaj więcej...

Sztuka z natury w Dębnie

liscie debnoW dniu 20 listopada 2015 r. Ośrodek kultury i Biblioteka publiczna w Dębnie zorganizowały zajęcia dla dzieci.

Czytaj więcej...

Śpiewanie pieśni patriotycznych w Dębnie

piesni patriotyczneW dniu 9 listopada 2015 roku Ośrodek Kultury w Dębnie zorganizował śpiewanie pieśni patriotycznych dla młodzieży z Gimnazjum.

Czytaj więcej...

Spotkanie z pracownikiem KRUS w Dębnie

krus debno28 października 2015r w Ośrodku Kultury w Dębnie odbyło się spotkanie dzieci z przedstawicielem Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Leżajsku z Panem Krzysztofem Tokarzem, który wyświetlił dzieciom film mówiący o bezpieczeństwie w gospodarstwie rolnym i zapobieganiu wypadkom, podczas prac w gospodarstwie. Po filmie odbyła się pogadanka na ten temat.

Czytaj więcej...

XV Dzień Papieski w Dębnie

dzien papieskiW tym roku obchodzimy już XV Dzień Papieski, którego hasło brzmi "Jan Paweł II - Patron rodziny".

Czytaj więcej...

Dożynki wiejskie w Dębnie

dozynki debnoDożynki to bardzo mocno zakorzeniona tradycja, jest nie tylko zwieńczeniem rolniczego trudu, ale także wyrazem hołdu i szacunku dla ciężkiej pracy rolników, oraz dziękczynienia składanego Bogu za szczęśliwe zebrane plony.

Czytaj więcej...

Wakacji w Dębnie ciąg dalszy...

sieniawaW piątkowy poranek grupa dzieci z Dębna i Chałupek Dębniańskich wyruszyła na wycieczkę rowerową do gospodarstwa agroturystycznego państwa Marii i Edwarda Drapała w Sieniawie.

Czytaj więcej...

Wakacje z Kulturą w OK w Dębnie

wakace debnoZabawą dyskotekową rozpoczęliśmy wakacje w Ośrodku Kultury. Pan wodzirej Tomasz Kwieciński świetnie poprowadził zabawę.

Czytaj więcej...

„Piosenka, muzyka i taniec łączą pokolenia”

swieto wsi28 czerwca 2015r. przy Ośrodku Kultury w Dębnie odbyła się impreza plenerowa „ Piosenka, muzyka i taniec łączą pokolenia".

Czytaj więcej...

Warsztaty fotograficzne w Dębnie

warsztaty fotoW dniach 18 i 19 czerwca w Ośrodku Kultury w Dębnie odbyły się zajęcia z fotografii, zajęcia przeprowadził Pan Tadeusz Rup. Fotografia to bardzo interesująca pasja, przez te zajęcia chcemy zachęcić dzieci i młodzież do spędzania wolnego czasu z aparatem fotograficznym.

Czytaj więcej...

KGW z Dębna w Górnie

debno gornoW dniu 14.06.2015 r. KGW z Dębna wzięło udział w IX Targach Żywności Tradycyjnej " Festiwal Podkarpackich Smaków" w Górnie.

Czytaj więcej...

Dzień Matki w Dębnie

dzien matkidebnoW środę dnia 27.05.2015 r. w OK w Dębnie odbyła się uroczystość z okazji „ Dnia Matki" . Na wspólną uroczystość zostały zaproszone mamy dzieci z przedszkola i świetlicy szkolnej oraz członkowie zespołów działających przy ośrodku, przygotowały one występ artystyczny.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

dnigminy m

 nocbrzoza m

festiwal m

 

dzienmamytaty m

konkursdebno m

 

lipa m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1261117
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
41
263
1612
1690
3998
7082
1261117

Twoje IP: 54.224.91.246
Server Time: 2018-06-18 07:43:53

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt