Spotkanie z pracownikiem KRUS w Dębnie

krus debno28 października 2015r w Ośrodku Kultury w Dębnie odbyło się spotkanie dzieci z przedstawicielem Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Leżajsku z Panem Krzysztofem Tokarzem, który wyświetlił dzieciom film mówiący o bezpieczeństwie w gospodarstwie rolnym i zapobieganiu wypadkom, podczas prac w gospodarstwie. Po filmie odbyła się pogadanka na ten temat.

Czytaj więcej...

XV Dzień Papieski w Dębnie

dzien papieskiW tym roku obchodzimy już XV Dzień Papieski, którego hasło brzmi "Jan Paweł II - Patron rodziny".

Czytaj więcej...

Dożynki wiejskie w Dębnie

dozynki debnoDożynki to bardzo mocno zakorzeniona tradycja, jest nie tylko zwieńczeniem rolniczego trudu, ale także wyrazem hołdu i szacunku dla ciężkiej pracy rolników, oraz dziękczynienia składanego Bogu za szczęśliwe zebrane plony.

Czytaj więcej...

Wakacji w Dębnie ciąg dalszy...

sieniawaW piątkowy poranek grupa dzieci z Dębna i Chałupek Dębniańskich wyruszyła na wycieczkę rowerową do gospodarstwa agroturystycznego państwa Marii i Edwarda Drapała w Sieniawie.

Czytaj więcej...

Wakacje z Kulturą w OK w Dębnie

wakace debnoZabawą dyskotekową rozpoczęliśmy wakacje w Ośrodku Kultury. Pan wodzirej Tomasz Kwieciński świetnie poprowadził zabawę.

Czytaj więcej...

„Piosenka, muzyka i taniec łączą pokolenia”

swieto wsi28 czerwca 2015r. przy Ośrodku Kultury w Dębnie odbyła się impreza plenerowa „ Piosenka, muzyka i taniec łączą pokolenia".

Czytaj więcej...

Warsztaty fotograficzne w Dębnie

warsztaty fotoW dniach 18 i 19 czerwca w Ośrodku Kultury w Dębnie odbyły się zajęcia z fotografii, zajęcia przeprowadził Pan Tadeusz Rup. Fotografia to bardzo interesująca pasja, przez te zajęcia chcemy zachęcić dzieci i młodzież do spędzania wolnego czasu z aparatem fotograficznym.

Czytaj więcej...

KGW z Dębna w Górnie

debno gornoW dniu 14.06.2015 r. KGW z Dębna wzięło udział w IX Targach Żywności Tradycyjnej " Festiwal Podkarpackich Smaków" w Górnie.

Czytaj więcej...

Dzień Matki w Dębnie

dzien matkidebnoW środę dnia 27.05.2015 r. w OK w Dębnie odbyła się uroczystość z okazji „ Dnia Matki" . Na wspólną uroczystość zostały zaproszone mamy dzieci z przedszkola i świetlicy szkolnej oraz członkowie zespołów działających przy ośrodku, przygotowały one występ artystyczny.

Czytaj więcej...

Koncert Maryjny w Dębnie

koncert maryjnyW dniu 26 maja 2015r w Kościele parafialnym w Dębnie odbył się koncert Maryjny, poświęcony matkom z okazji ich święta.

Czytaj więcej...

Warsztaty wielkanocne w Dębnie

warsztaty wielkanocne30 marca w Ośrodku Kultury w Dębnie odbyły się warsztaty wielkanocne. Warsztaty przeprowadziły Pani Anna Rydzik z Podkarpackiego Oddziału Doradztwa Rolniczego i Pani Renata Mazurek z Oddziału Doradztwa Rolniczego z Leżajska zręcznymi rękami wykonywały śliczne stroiki wielkanocne.

Czytaj więcej...

Niedziela Palmowa w Dębnie

palmy debnoChrześcijanie obchodzą Niedzielę Palmową, czyli początek Wielkiego Tygodnia. Dzień, w którym upamiętniany jest triumfalny wjazd Chrystusa do Jerozolimy. Zgodnie w tradycją w kościołach odbywają się procesje i święcenie palm, które przynoszą wierni.

Czytaj więcej...

Wielkanocne zajęcia plastyczne w Dębnie

zajęcia wielkanocneW dniach 17 i 19 marca Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Dębnie zorganizowały zajęcia dla dzieci. W zajęciach tych uczestniczyły dzieci z świetlicy szkolnej.

Czytaj więcej...

Ferie w Dębnie

ferie debnoW pierwszy dzień ferii odbyła się dyskoteka dla dzieci z zabawami i konkursami. Jak zwykle w czasie ferii zimowych w Ośrodku Kultury odbywały się różnego rodzaju zajęcia kierowane do dzieci. Były to zajęcia plastyczne, warsztaty rękodzielnicze, zabawy świetlicowe i rozgrywki w tenisa stołowego.

Czytaj więcej...

Dzień Seniora w OK w Dębnie

dzien senioraW niedzielne popołudnie 18 stycznia w Ośrodku Kultury w Dębnie odbył się Dzień Seniora. Na tę uroczystość przybyli seniorzy z naszej miejscowości oraz zaproszeni goście: Wójt Gminy Leżajsk Pan Krzysztof Sobejko, Dyrektor GOK w Giedlarowej Pan Marek Krauz, proboszcz parafii ksiądz Jan Mromliński, Przewodniczący Rady Gminy Pan Kazimierz Krawiec, sołtys Wiesław Perykasza.

Czytaj więcej...

Udział KGW z Dębna w konkursie kronik

kroniki debnoW dniu 13 grudnia 2014 roku Koło Gospodyń Wiejskich z Dębna wzięło udział w konkursie kronik organizowanym w miejscowości Albigowa. 

Czytaj więcej...

Świąteczne pierniczki w OK w Dębnie

piernikiW dniu 12 grudnia Ośrodek Kultury w Dębnie zorganizował warsztaty kulinarne dla dzieci. Na tych warsztatach dzieci piekły tradycyjne świąteczne pierniczki, ciasteczka z makiem, oraz z czekoladą.

Czytaj więcej...

Warsztaty świąteczne w Dębnie

warsztaty bozonarodzenioweW miesiącu listopadzie i grudniu w Ośrodku Kultury w Dębnie odbyły się warsztaty dla dzieci. Najpierw wykonywaliśmy kartki świąteczne, następnie ozdoby choinkowe, bombki, choinki i szopkę. Między zajęciami były zabawy w teatr.

Czytaj więcej...

Obchody Święta Niepodległości w Dębnie

debno symboleOśrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Dębnie z okazji Święta Niepodległości, zorganizowały warsztaty plastyczne pt: „Symbole narodowe". Następnie w Ośrodku odbyło się wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

Czytaj więcej...

Stulatka w Dębnie

jubilatkaW dniu 28 października w miejscowości Dębno miała miejsce doniosła uroczystość. Mieszkanka Dębna Pani Aniela Chrupcała obchodziła swoje setne urodziny. Z tej okazji dostojną jubilatkę odwiedzili liczni goście.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

 misterium m

warsztatygiedlarowa m

warsztatyrzuchow m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1238370
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
98
149
1670
1885
4592
12375
1238370

Twoje IP: 54.81.77.114
Server Time: 2018-03-17 16:16:01

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt