Włościańskie Jadło tuż, tuż... zapraszamy!

zapraszamyGminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk 22 maja 2016 roku organizuje Ogólnopolskie Prezentacje Tradycyjnych Potraw Wiejskich „Włościańskie Jadło" w Giedlarowej.

Czytaj więcej...

Sukces Folusza na Konkursie w Sędziszowie

folusz sedziszowW dniach 23-24 kwietnia 2016r. miała miejsce kolejna edycja Konkursu „Ludowe Obrzędy i Zwyczaje" organizowana przez WDK w Rzeszowie.

Czytaj więcej...

Spotkanie z byłą więźniarką obozu zagłady na Majdanku

pani maciochaDnia 22 kwietnia 2016 roku Ośrodek Kultury w Giedlarowej odwiedziła pani Danuta Maciocha z Aleksandrowa, była więźniarka obozu koncentracyjnego na Majdanku.

Czytaj więcej...

Kolorowo i palmowo w Giedlarowej

palma giedlarowaPrawie przez cały miesiąc, bo już od końca lutego br. przybywały popołudniami do Domu Kultury w Giedlarowej panie i dziewczęta, by robić kwiaty z bibuły, które w ostatnim tygodniu przed Niedzielą Palmową posłużyły do ozdoby tradycyjnej palmy wielkanocnej.

Czytaj więcej...

Ferie z Kulturą w Giedlarowej

ferie giedlarowaW czasie ferii zimowych w giedlarowskim GOK-u organizowane były zajęcia dla dzieci. Członkowie Zespołu "Maraton Boogie" szlifowali swoje umiejętności podczas zajęć choreograficznych z instruktorami.

Czytaj więcej...

Ferie z Kulturą w Giedlarowej

ferie giedlarowaW czasie ferii zimowych w giedlarowskim GOK-u organizowane były zajęcia dla dzieci. Członkowie Zespołu "Maraton Boogie" szlifowali swoje umiejętności podczas zajęć choreograficznych z instruktorami.

Czytaj więcej...

Transmisja na żywo "Skrzypka na dachu"!

skrzypeklancut mNasz spektakl muzyczny "Skrzypek na dachu" zostanie wystawiony 21 lutego o godz. 17:00 w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie.

Czytaj więcej...

Ze "Skrzypkiem..." w Grodzisku Dolnym

skrzypekgordziskoNic tak nie cieszy aktora jak szczera i stała reakcja publiczności w czasie spektaklu. Takie emocje zgotowała nam grodziska publiczność podczas kolejnego już wystawienia musicalu "Skrzypek na dachu" w GOK w Grodzisku Dolnym w dniu 7 lutego 2016 roku..

Czytaj więcej...

Obchody Dnia Seniora w Starym Mieście

senior staremiastoŻeby być seniorem, trzeba sobie zapracować
całe życie iść do przodu i głowy nigdy nie chować.

Czytaj więcej...

Dzień Seniora w Giedlarowej

dzien senioraJak co roku, w styczniu, tak i tym razem 21 stycznia w GOK Giedlarowej odbyły się uroczyste obchody Dnia Seniora. Seniorzy dopisali i licznie zgromadzili się na sali widowiskowej miejscowego domu kultury. Nie zabrakło również zaproszonych na tę okoliczność gości.

Czytaj więcej...

"Skrzypek na dachu" dla osób niepełnosprawnych

musical niepelnosprawni„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi" Jan Paweł II

Czytaj więcej...

Brzózańscy kolędnicy w GOK w Giedlarowej

koleda brzozaW dniu 18 stycznia 2016 roku do giedlarowskiego GOK-u z najlepszymi życzeniami na Nowy Rok i piękną gwiazdą zawitali kolędnicy z OSP w Brzózie Królewskiej.

Czytaj więcej...

Foluszowe kolędowanie AD 2016

foluszowe koledowanieNa tegoroczny sezon kolędniczy Zespół Folklorystyczny „Folusz" z Giedlarowej przygotował widowisko kolędnicze „Giedlarowskie droby", z który wystąpił już 6 stycznia w Kolbuszowej na Wojewódzkim Przeglądzie widowisk Kolędniczych w Kolbuszowej, gdzie w kategorii "Kolęda" „wykolędował" II miejsce.

Czytaj więcej...

Lasowiackie Kolędowanie w Giedlarowej

lasowiackie„Niezwykłe jest bogactwo kolęd polskich i niepospolite są ich wartości artystyczne. Nie wiem, czy inny kraj może pochwalić się zbiorem podobnym do tego, który posiada Polska" – tak przed laty określił nasz dorobek dziejowy wieszcz polski Adam Mickiewicz.

Czytaj więcej...

Wigilia dla osób samotnych z terenu gminy Leżajsk

wigilia samotniDo tradycji należy już organizowanie wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Leżajsku, GOK i KGW w Giedlarowej wigilii dla osób samotnych zamieszkałych na terenie naszej Gminy.

Czytaj więcej...

Musical "Skrzypek na dachu" w Giedlarowej

skrzypekW dniach 19 i 20 grudnia w giedlarowskim GOK-u odbył się pokaz przedpremierowy i premiera musicalu „Skrzypek na dachu". Ale to nie jedyne ważne wydarzenie. Po raz czwarty zorganizowaliśmy zbiórkę charytatywną na rzecz chorego dziecka z terenu gminy Leżajsk.

Czytaj więcej...

Koncert Mikołajkowy w GOK w Giedlarowej

koncert mikolajkowyW dniu 6 grudnia, jak nakazuje tradycja, do dzieci ( i nie tylko) z Giedlarowej przyjechał Święty Mikołaj. Wizyta długo wyczekiwanego gościa obfitowała we wspaniałe występy, podziwialiśmy zespoły wokalno-taneczne działające przy Centrum Twórczości Dzieci i Młodzieży "Galicja" we Lwowie.

Czytaj więcej...

Koncert "Najpiękniejsze arie świata" w giedlarowskim GOK-u

arieW czwartkowe późne popołudnie, 26 listopada, w giedlarowskim GOK-u odbył się Koncert "Najpiękniejsze arie świata" w wykonaniu 3 tenorów.

Czytaj więcej...

IV Jesienne Spotkania z Teatrem za nami!

teatryW weekend, 13-15 listopada 2015 r., sala widowiskowa GOK tętniła życiem teatralnym. W pierwszy dzień czwartej edycji Jesiennych Spotkań z Teatrem licznie zgromadzona publiczność miała okazję obejrzeć komedię „Żabusia" wg sztuki Gabrieli Zapolskiej w wykonaniu Zespołu Teatralnego z Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Koncert!

grudzien15.11.2015 r. w niedzielę o godz.11.00 w Kościele pw. św. Michała Archanioła w Giedlarowej odbędzie się Recital Organowy Roberta Grudnia /prezentacja instrumentu po generalnym remoncie/.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

dnigminy m

 nocbrzoza m

festiwal m

 

dzienmamytaty m

konkursdebno m

 

lipa m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1261117
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
41
263
1612
1690
3998
7082
1261117

Twoje IP: 54.224.91.246
Server Time: 2018-06-18 07:44:42

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt