"Dziewczynka z zapałkami" w nowej obsadzie

dziewczynka216 grudnia 2013 r. w GOK w Giedlarowej ponownie wystawiono Musical "Dziewczynka z zapałkami" dla młodzieży gimnazjalnej z Giedlarowej i Dębna.

Czytaj więcej...

Premiera Musicalu
"Dziewczynka z zapałkami"

dziewczynkaW niedzielne popołudnie, 15 grudnia 2013 roku, na sali widowiskowej GOK w Giedlarowej odbyła się premiera Musicalu "Dziewczynka z zapałkami" przygotowanego przez GOK Gminy Leżajsk oraz Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie.

Czytaj więcej...

Święty Mikołaj w Giedlarowej

mikolaj6 grudnia 2013 roku także do GOK w Giedlarowej przybył Święty Mikołaj.

Czytaj więcej...

Świąteczne "Studio Nagrań"
w Giedlarowej

nagranie11 grudnia br. pracownicy wraz dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Giedlarowej nagrywali kolędę "W żłobie leży" z dedykacją dla wszystkich sympatyków GOK, sponsorów, społeczników, zespołów i ludzi dobrej woli. Efekty pracy można podziwiać na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej...

Warsztaty kulinarne w ramach projektu w Giedlarowej

kulinarne222 listopada 2013 r. w Ośrodku Kultury w Giedlarowej Koło Gospodyń Wiejskich z tej miejscowości zorganizowało, ostatnie już w ramach projektu GOK, warsztaty kulinarne.

Czytaj więcej...

Eliminacji gminne wojewódzkiego konkursu LITERATURA I DZIECI – NAJBLIŻSI

literatura20 listopada 2013 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Giedlarowej przeprowadzono eliminacje gminne wojewódzkiego konkursu „LITERATURA I DZIECI – NAJBLIŻSI"

Czytaj więcej...

I Gminny Przegląd Pieśni Biesiadnej

biesiadna27 października 2013 roku w GOK w Giedlarowej odbył się "I Gminny Przegląd Pieśni Biesiadnej''.

Organizatorem Przeglądu był Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk, a wzięło w nim udział 8 zespołów z terenu gminy

Czytaj więcej...

"Zwariowany Komisariat" w GOK w Giedlarowej

komisariat23 października 2013 r. w GOK w Giedlarowej odbył się spektakl "Zwariowany Komisariat" w wykonaniu aktorów Teatru "Palladium" z Warszawy. W rolach głównych zagrali Michał Milowicz, Tadeusz Ross, Piotr Pręgowski, Andrzej Beya-Zaborski oraz Julita Kożuszek.

Czytaj więcej...

Jesienne Spotkania z Teatrem w Giedlarowej

teatrW weekend, 18-20 października 2013 r., sala widowiskowa GOK tętniła życiem teatralnym. W pierwszy dzień Jesiennych Spotkań z Teatrem licznie zgromadzona publiczność miała okazję obejrzeć sztukę teatralną "Smak miłości i łez" w wykonaniu aktorów Zespołu Teatralnego "Złota Zorza" z Chałupek Dębniańskich.

Czytaj więcej...

Dożynki Gminne - 2013 – Hucisko

dozynkiDożynki to bardzo mocno zakorzeniona tradycja, jest nie tylko zwieńczeniem rolniczego trudu, ale także wyrazem hołdu i szacunku dla ciężkiej pracy rolników oraz dziękczynienia składanego Bogu za szczęśliwie zebrane plony.

Czytaj więcej...

Giedlarowski Jarmark Kulturalny
"Na Michała"
Festiwal Tańca w Giedlarowej

michalPodobnie jak w latach ubiegłych Gminny Ośrodek Kultury w Giedlarowej zorganizował imprezę folklorystyczną pod nazwą Jarmark Kulturalny „Na Michała", która odbyła się 29 września 2013 r. na placu przy GOK.

Czytaj więcej...

"Letnie posiady teatralników" w GOK w Giedlarowej.

Specjalnie dla członków zespołów teatralno - obrzędowych z terenu Gminy Leżajsk GOK zorganizował w dniu 16 sierpnia 2013r. warsztaty teatralne pod okiem znanego aktora z Teatru im.Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie – Roberta Chodura. Uczestniczyli w nim również pracownicy merytoryczni GOK. Materiałem warsztatowym był pokaz najnowszego widowiska Zespołu Folklorystycznego "Folusz" z Giedlarowej "Czas oczekiwania".

„Na zielną” w Giedlarowej

zielnaZainteresowanie człowieka ziołami datuje się od niepamiętnych czasów. Stanowiły one surowiec pierwszych leków ludzkości. Już pradawny człowiek odkrywał ich cenne działanie, by potem wykorzystać je w celach użytkowych: jako lek, pożywienie, materiał do budowy schronienia itp.

Czytaj więcej...

Warsztaty wokalno-teatralne w Giedlarowej

warsztatyW czasie wakacji w Gminnym Ośrodku Kultury trwają warsztaty wokalno-teatralne do Musicalu "Dziewczynka z zapałkami", którego premiera planowana jest w grudniu bieżącego roku.

Czytaj więcej...

Kolejna Letnia Scena Muzyczna w Giedlarowej

scena3W dniu 10 sierpnia w Giedlarowej odbyła się kolejna Letnia Scena Muzyczna w Giedlarowej. Najpierw otworzono poplenerowy wernisaż Akademii Plastycznej - jej uczestnicy otrzymali z rąk prowadzących zajęcia certyfikaty udziału, a wszyscy mogli obejrzeć efekty pracy na wystawie. Następnie odbył się niezwykły koncert zespołu "Con Cuore" z Cierpisza.

Czytaj więcej...

Akademia plastyczna w GOK w Giedlarowej

akademiaW dniach od 5-9 sierpnia br. w GOK w Giedlarowej odbyły się zajęcia artystyczne pod nazwą "Akademia Plastyczna". Zajęcia prowadzili Państwo Klaudia i Eugeniusz Potapowie - artyści plastycy ze Lwowa na Ukrainie.

Czytaj więcej...

Letnia Scena Muzyczna

scena227 lipca 2013 r. na placu przed GOK w Giedlarowej w ramach kolejnej Letniej Sceny Muzycznej wystąpili soliści Ogniska Muzycznego działającego przy Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej pod kierownictwem pana Mateusza Pęcaka. Po koncercie widzowie obejrzeli film "Królewna Śnieżka" ( Mirror Mirror) na dużym ekranie zawieszonym na budynku GOK w Gieldarowej. Kolejna scena muzyczna już 10 sierpnia, a jej gwiazdą będzie zespół "Con Cuore" z Cierpisza. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Zakończenie projektu realizowanego przez GOK

logo projGminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk od 1 marca 2013 roku realizował projekt pod nazwą "Ogólnopolskie Prezentacje Tradycyjnych Potraw Wiejskich - Włościańskie Jadło" w Giedlarowej współfinansowanego ze środków Szwajcarsko - Polskiego Programu Współpracy ( program pn. ,Alpejsko - Karpacki Most Współpracy" Działanie 5 Fundusze Grantom ).

Czytaj więcej...

Letnia Scena Muzyczna w GOK w Giedlarowej

scena29 czerwca 2013 roku w GOK w Giedlarowej miała miejsce Letnia Scena Muzyczna - nowa cykliczna wakacyjna impreza GOK Gminy Leżajsk. Na scenie odbył się niezwykły koncert solistów i grupy artystycznej z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie.

Czytaj więcej...

Wystawa podsumowująca pracę Szkoły Rysunku i Malarstwa przy GOK w Giedlarowej

wystawa szkolaW dniu 19 czerwca na sali widowiskowej GOK w Giedlarowej odbyła się wystawa prac dzieci uczęszczających na zajęcia artystyczne Szkoły Rysunku i Malarstwa. Dzieci po dokiem instruktor plastyka pani Aurelii Piekło szkolą swoje umiejętności w wielu dziedzinach malarskich. Wystawa była okazją do zaprezentowania efektów zajęć artystycznych i wręczenia certyfikatów ich uczestnikom.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

 misterium m

warsztatygiedlarowa m

warsztatyrzuchow m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1238370
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
98
149
1670
1885
4592
12375
1238370

Twoje IP: 54.81.77.114
Server Time: 2018-03-17 16:12:29

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt