Zachęcamy do głosowania na Alicję Rega

rega mKRAJOWY FINAŁ PIOSENKI EUROWIZJI JUNIOR Z UCZENNICĄ CENTRUM SZTUKI WOKALNEJ W RZESZOWIE – ALICJĄ REGA

Po wstępnych preselekcjach, które odbyły się w TVP w Warszawie, jest nam miło poinformować, że Alicja Rega – uczennica Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie kształcąca się pod kierunkiem Anny Czenczek – dyrektor tej szkoły oraz dyrektor i pomysłodawczyni Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival", wystąpi w Krajowym Finale Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2017, który odbędzie się 1 października br.
Konkurs będzie transmitowany na żywo w TVP 1.

Czytaj więcej: Zachęcamy do głosowania na Alicję Rega

Mamy Mistrzów!

boogie mistrzowieMISTRZOSTWA POLSKI WARSZAWA 08.04.2017 r.
Bardzo udanie zakończyli sezon taneczny członkowie Zespołu Maraton Boogie Giedlarowa działającego przy GOK Giedlarowa i Zespole Szkół w Giedlarowej.

Czytaj więcej: Mamy Mistrzów!

Spotkanie z Franciszkiem Batorym

batoryDnia 7 marca 2017 roku w Ośrodku Kultury w Giedlarowej miało miejsce spotkanie z Franciszkiem Batorym, bratem mra Józefa Batorego ps. "Argus", „Wojtek", „August", „Orkan", „żołnierza wyklętego", który wraz z sześcioma innymi członkami IV Zarządu Głównego Zrzeszenia "Wolność i Niezawisłość" był przez trzy lata więziony i torturowany, a następnie 1 marca 1951 r. zamordowany strzałem w tył głowy w kazamatach mokotowskiego więzienia w Warszawie.

Czytaj więcej: Spotkanie z Franciszkiem Batorym