Wycieczka rowerowa i ognisko KGW i seniorów z Piskorowic

ognisko m20 czerwca 2018 roku Seniorzy Zbierający się w Ośrodku Kultury w Piskorowicach wybrali się na wycieczkę rowerową do Mołyń.

Czytaj więcej...

Wizyta przedszkolaków w Bibliotece w Piskorowicach

biblioteka piskorowice4 czerwca 2018 roku klasa 0b Szkoły Podstawowej w Piskorowicach odwiedziła Bibliotekę w Piskorowicach. Jak poprzednio tematem spotkania było rozbudzenie zainteresowań czytelniczych u dzieci.

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka w Piskorowicach

dzien dzieckaDnia 1 czerwca w Zespole Szkół w Piskorowicach jak to już stało się tradycją, odbył się Dzień Dziecka. Impreza została przygotowana przez Zespół Szkół, Radę Rodziców, nasz Ośrodek Kultury pomógł w organizacji i nagłaśnianiu tej imprezy.

Czytaj więcej...

Wizyta przedszkolaków w piskorowickiej Bibliotece

bibliotekaW dniu 22 maja 2018 roku Bibliotekę w Piskorowicach odwiedziły przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Piskorowicach. Pani Bibliotekarka zaprosiła dzieci aby rozbudzić zainteresowania czytelnicze od najmłodszych lat.

Czytaj więcej...

Spotkanie KGW z Rzuchowa i Piskorowic z Wójtem Gminy

spotkaniekgw16 maja 2018 r. w Ośrodku Kultury w Piskorowicach spotkały się Koła Gospodyń Wiejskich z Piskorowic i Rzuchowa z Panem Wójtem Krzysztofem Sobejko.

Czytaj więcej...

Bieg ekologiczny w Piskorowicach

ekobieg15 maja 2018 r. w Piskorowicach odbył się bieg ekologiczny pod hasłem „Bieg radości bo 100 lat wolności". Do biegu zostało zgłoszonych 11 drużyn ze szkół podstawowych i gimnazjów z Gminy Leżajsk.

Czytaj więcej...

Wspólne śpiewanie pieśni wojskowych i patriotycznych w Piskorowicach

patriotyczne spiewanie9 maja 2018 roku w Ośrodku Kultury w Piskorowicach zebrało się kilka pokoleń mieszkańców na wspólnym śpiewaniu pieśni wojskowych i patriotycznych. Pieśni mają ogromne znaczenie w życiu kulturalnym a pieśni wojskowe zajmują szczególne miejsce w sercu każdego Polaka.

Czytaj więcej...

Konkurs plastyczny "3 maja moimi oczami" w Piskorowicach

3majapiskorowice8 maja nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod hasłem „3 maja moimi oczami", konkurs był kierowany do dzieci i młodzieży z Piskorowic.

Czytaj więcej...

Niedziela Palmowa w Piskorowicach

palmy piskorowiceW Niedzielę Palmową 25 marca dzieci idące w tym roku do Komunii Świętej zebrały się pod Ośrodkiem Kultury w Piskorowicach aby wraz z rodzicami udać się do kościoła parafialnego.

Czytaj więcej...

Kolorowo, palmowo, kwiatowo w Piskorowicach

palmowo piskorowicePrzez sześć dni w Ośrodku Kultury w Piskorowicach spotykały się trzy pokolenia aby wspólnie najpierw w dniach 13,14,15 marca robić kwiaty z bibuły i krepiny.

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet w Piskorowicach

kobiety piskorowice8 marca Ośrodek Kultury w Piskorowicach dla Pań z Koła Gospodyń Wiejskich zorganizował niespodziankę z okazji Dnia Kobiet. Wspólna inicjatywa Ośrodka Kultury i Przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich.

Czytaj więcej...

Spotkanie organizacyjne dla seniorów z Piskorowic

organizacyjne seniorzy21 lutego 2018 roku w Ośrodku Kultury w Piskorowicach odbyło się spotkanie organizacyjne dla seniorów.

Czytaj więcej...

Szkolenie rolników w Piskorowicach

rolnicy szkolenie20 lutego 2018 roku w Ośrodku Kultury w Piskorowicach odbyło się szkolenie dla rolników z Piskorowic. Tematem szkolenia było: Płatności bezpośrednie do gruntów rolnych na 2018 rok zasady wypełniania e-wniosków.

Czytaj więcej...

Wystawa prac rysunkowych w Piskorowicach

pracerysunkowe mW naszym Ośrodku Kultury do końca lutego można zobaczyć około 40 prac rysunkowych wykonanych w większości na feriach.

Czytaj więcej...

Ferie z Kulturą w Piskorowicach

ferie piskorowiceFerie, ferie i po feriach czas szybko leci i Ferie z Ośrodkiem Kultury w Piskorowicach też się skończyły. Dla wszystkich którzy chcieli skorzystać mieliśmy różnorakie zajęcia.

Czytaj więcej...

Szkolenie rolników w Piskorowicach

szkolenie rolnikow20 lutego 2018 r. o godzinie 14.00 w Ośrodku Kultury w Piskorowicach odbyło się szkolenie dra rolników z Piskorowic zorganizowane przez Ośrodek Doradztwa Rolniczego.

Czytaj więcej...

Dzień Seniora w Piskorowicach

senior piskorowiceW niedzielę 14 stycznia 2018 roku w Ośrodku Kultury w Piskorowicach, jak to już stało się tradycją, zgromadzili się Seniorzy na swoim corocznym spotkaniu, zwanym „Dniem Seniora".

Czytaj więcej...

Pieczenie pierników w Piskorowicach

pierniki piskorowice21 grudnia w Ośrodku Kultury w Piskorowicach zapachniało piernikami. Grupa Przedszkolaków z panią wychowawczynią i mamą przygotowywała pyszne pierniki.

Czytaj więcej...

Mikołaj w Ośrodku Kultury w Piskorowicach

mikolajok6 grudnia wieczorem do Ośrodka Kultury w Piskorowicach przyszedł Mikołaj, wręczył on prezenty wszystkim zgromadzonym dzieciom sprawiając im wielką radość.

Czytaj więcej...

Święty Mikołaj w ZS w Piskorowicach

mikolajzs6 grudnia rano Zespół Szkół w Piskorowicach odwiedził Święty Mikołaj chodził On od klasy do klasy odwiedzając uczniów. Święty swoją wizytę zaczął od pana Dyrektora a następnie udał się do najmłodszych uczniów szkoły.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

dnigminy m

dzienmamytaty m

konkursdebno m

wakacjegiedl m 

lipa m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1262817
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
35
236
1741
1571
5698
7082
1262817

Twoje IP: 54.92.153.90
Server Time: 2018-06-23 07:47:04

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt