Udział Teatrzyku z Piskorowic na przeglądzie w Giedlarowej

niezapominajkaW dniu 29 kwietnia 2015r. Teatrzyk "Niezapominajki" z Ośrodka Kultury w Piskorowicach brał udział w Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych "Harce Teatralne" w Giedlarowej.

Czytaj więcej...

Niedziela Palmowa w Piskorowicach

palmowa piskorowiceW Niedzielę Palmową delegacja dzieci z drugiej klasy Szkoły Podstawowej wraz z rodzicami wyruszyła z Ośrodka Kultury do kościoła aby poświęcić palmy.

Czytaj więcej...

Warsztaty robienia kwiatków w OK w Piskorowicach

warsztaty wielkanocneW OK w Piskorowicach zorganizowano warsztaty robienia tradycyjnych kwiatów z bibuły i krepiny, które posłużyły do przygotowania palm wielkanocnych.

Czytaj więcej...

Spotkanie autorskie w Piskorowicach

kornasiewiczDnia 11 marca 2015 r. Ośrodek Kultury przy współpracy z Zespołem Szkół w Piskorowicach zorganizował spotkanie autorskie. Uczniowie klas I-IV wraz z wychowawcami miały okazję spotkać się z poetą, autorem wierszy i bajek panem Stanisławem Kornasiewiczem.

Czytaj więcej...

Ferie w OK w Piskorowicach

ferieProgram ferii w Ośrodku Kultury w Piskorowicach miał wiele różnorodnych zajęć: plastycznych, informatycznych, kulinarnych, sportowych.

Czytaj więcej...

Kurs komputerowy w Piskorowicach

kurs komputerowyW dniach od 5 do 13 lutego w Ośrodku Kultury w Piskorowicach prowadzony jest kurs komputerowy. W kursie uczestniczy 18 osób.

Czytaj więcej...

Wystawa eksponatów Szkolnego Muzeum w Piskorowicach

wystawa muzeumOd 29 stycznia do 12 lutego w Ośrodku Kultury w Piskorowicach można oglądać wystawę Szkolnego Muzeum Historycznego.

Czytaj więcej...

Dzień Seniora w Piskorowicach

senior piskorowiceDzień Seniora w Piskorowicach obchodzony był 1 lutego 2015 r. Zebrani Seniorzy przyjęli najszczersze życzenia przekazane przez Wójta Gminy Leżajsk Krzysztofa Sobejko, sołtysa sołectwa Piskorowic Aleksandra Dudka, Radnych Daniela Szary i Józefa Nakoniecznego oraz księdza kanonika Wincentego Skrobacza.

Czytaj więcej...

Wspólne śpiewanie kolęd w Piskorowicach

zawilskiW dniu 4 stycznia w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Piskorowicach odbyło się wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek przy akompaniamencie Pana Zdzisława Zawilskiego, znanego muzyka i Radnego Powiatu Leżajskiego.

Czytaj więcej...

Pieczenie świątecznych pierniczków w Piskorowicach

pierniczkiW dniach 10 i 11 grudnia w Ośrodku Kultury przy współpracy rodziców oraz nauczycieli z Zespołu Szkół w Piskorowicach zorganizowano dla dzieci warsztaty pieczenia świątecznych pierniczków. Uczniowie z klas I i II wspólnie z rodzicami oraz wychowawcami wałkowały ciasto i wykrawały za pomocą foremek różne kształty pierniczków.

Czytaj więcej...

Zajęcia fitness w Piskorowicach

fitnessOśrodek Kultury w Piskorowicach zaprasza na zajęcia fitness. Ćwiczenia odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałek i środę od godz. 18.00 do 19.00. Instruktorem tych zajęć jest p. Lilianna Dziki.

Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Spotkanie opłatkowe w Piskorowicach.

spotkanie oplatkoweW dniu 16 grudnia 2014 r. w Ośrodku Kultury w Piskorowicach odbyło się "Spotkanie opłatkowe" zorganizowane przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Piskorowic. W spotkaniu uczestniczyła delegacja KGW z Rzuchowa na czele z przewodniczącą a zarazem sołtys p. Teresą Kokoszka, Radny Gminy Leżajsk Daniel Szary, sołtys wsi Piskorowice Aleksander Dudek oraz prezes OSP Andrzej Majder.

Czytaj więcej...

Święty Mikołaj w OK w Piskorowicach

mikolajŚwięty Mikołaj jak co roku pomimo braku śniegu pojawił się w Ośrodku Kultury w Piskorowicach 05.12.2014 r. Wizytę Świętego poprzedziło zaprezentowane przedstawienie pt. "Zagubione prezenty" w wykonaniu dzieci z teatrzyku "Niezapominajki" działającego przy Ośrodku Kultury w Piskorowicach, którego opiekunem jest Beata Kamińska.

Czytaj więcej...

Sadzenie "Dębu Wolności" w Piskorowicach

dabpiskorowice29.11.2014r.(sobota) przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Piskorowicach, w miejscu jednym z ważniejszych dla lokalnej społeczności, został posadzony "Dąb Wolności".

Czytaj więcej...

Warsztaty kulinarne w Piskorowicach

kulinarneWarsztaty z zakresu promocji zdrowej żywnosci pod hasłem "kipi kasza,kipi groch.." odbyły się 27.11.2014 r. w Ośrodku Kultury w Piskorowicach. Warsztaty miały dowieść,że produkty takie jak kasza i warzywa strączkowe są niesłusznie zapomnianymi składnikami w naszej kuchni. Jak ugotować w sposób szybki,prosty te pyszne i zdrowe produkty pokazała nam p. Danuta Małecka-kucharz z Restauracji "Stokrotka"w Giedlarowej.

Czytaj więcej...

Dyskoteka andrzejkowa w Piskorowicach.

andrzejki piskorowice25.11.2014 (wtorek) w godzinach wieczornych odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej.

Czytaj więcej...

Święto Niepodległości dla dzieci w Piskorowicach

niepodleglosc piskorowiceZ okazji 96 rocznicy Odzyskania Niepodległości w Ośrodku Kultury w Piskorowicach odbyły się atrakcyjne zajęcia dla dzieci, poprzez które można było przybliżyć i przypomnieć historię Polski oraz najwybitniejszych władców od Odzyskania Niepodległości 11 listopada 1918 r.

Czytaj więcej...

Montaż słowno-muzyczny o Św. Janie Pawle II w Piskorowicach

monatz jpIIW dniu 23 października 2014r. W Kościele Parafialnym w Piskorowicach odbył się montaż słowno –muzyczny poświęcony Świętemu Janowi Pawłowi II w wykonaniu zespołu „Dębnianie" z Dębna.

Czytaj więcej...

Warsztaty fotograficzne w Piskorowicach.

fotograficzneDnia 16 października w Ośrodku Kultury w Piskorowicach odbyły się warsztaty fotograficzne. 

Czytaj więcej...

Warsztaty jesienne w Piskorowicach

jesienneW dniach 13 i 14 października odbyły się w Ośrodku Kultury w Piskorowicach warsztaty jesienne.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

dnigminy m

 nocbrzoza m

festiwal m

 

dzienmamytaty m

konkursdebno m

 

lipa m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1262288
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
209
551
1212
1571
5169
7082
1262288

Twoje IP: 54.81.105.205
Server Time: 2018-06-21 06:21:39

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt