Zajęcia edukacyjne w Ośrodku Kultury w Piskorowicach

edukacyjneSpółdzielnia Socjalna Bajkolandia prowadzi w Ośrodku Kultury w Piskorowicach bezpłatne zajęcia edukacyjne dla dzieci. 

Czytaj więcej...

Pielgrzymi z Piskorowic na Ogólnopolskich Dożynkach

jasna goraW niedzielę 07 września 2014r.piętnastoosobowa delegacja z Piskorowic wraz z wieńcem dożynkowym uczestniczyła w dorocznych Ogólnopolskich Dożynkach na Jasnej Górze.

Czytaj więcej...

Zakończenie lata
w Piskorowicach

latoImprezę z okazji „Zakończenia lata z Ośrodkiem Kultury w Piskorowicach" rozpoczęto turniejem siatkówki plażowej o Puchar Sołtysa Wsi Piskorowice na nowo powstałym boisku w Chałupkach Piskorowickich w sobotę 30.08.2014r. o godz.16.00.

Czytaj więcej...

Wakacje z kulturą w Piskorowicach

wakacjeDobiegły końca "Wakacje z kulturą" w Ośrodku Kultury w Piskorowicach. Warto wspomnieć o cyklu zajęć letnich prowadzonych dla dzieci zorganizowanych przez Ośrodek Kultury.

Czytaj więcej...

Dożynki Gminne Gminy Leżajsk
w Piskorowicach

dozynki gminneDożynki to bardzo mocno zakorzeniona tradycja, jest nie tylko zwieńczeniem rolniczego trudu, ale także wyrazem hołdu i szacunku dla ciężkiej pracy rolników oraz dziękczynienia składanego Bogu za szczęśliwie zebrane plony.

Czytaj więcej...

Wystawa w Ośrodku Kultury
w Piskorowicach

wystawapiskorowiceW dniach od 05 do 08.08.2014r.w Ośrodku Kultury w Piskorowicach otwarta była wystawa prac plastyczno-technicznych.

Czytaj więcej...

Wakacyjny koncert w Piskorowicach

wakacyjny koncertW dniu 16 lipca 2014 r.zespół Brzozoki, i uczniowie Akademii Artystycznej DoReMi z Brzózy Królewskiej koncertowali w Qśrodku Kultury w Piskorowicach.

Czytaj więcej...

Piknik rodzinny "Zielony Festyn"
w Piskorowicach

festyn piskorowiceZabawa przy oprawie muzyczno-wokalnej Marcina Krawczyka, występ młodzieżowej grupy Hip Hop pb 410 i wiele innych atrakcji czekało na dzieci i dorosłych dnia 7 czerwca na Pikniku Rodzinnym "Zielony Festyn".

Czytaj więcej...

Dzień Matki i Dziecka w OK
w Piskorowicach

piskorowice mDzień 29 maja na długo pozostanie w pamięci społeczności Piskorowic. Z okazji Dnia Matki w Ośrodku Kultury odbyła się piękna i wzruszająca uroczystość.

Czytaj więcej...

Występ teatrzyku z Piskorowic
w DPS w Mołyniach

molynieDnia 21 maja 2014 r. Dziecięca Grupa Teatralna "Niezapominajka" z Ośrodka Kultury w Piskorowicach oraz młodzież z Zespołu Szkół w Piskorowicach gościła w Domu Pomocy Społecznej w Mołyniach.

Czytaj więcej...

Wystawa malarstwa i rękodzieła w Piskorowicach

wystawa dpsW dniach od 7 do 30 maja w godz. od 12.00 do 16.00 w Ośrodku Kultury w Piskorowicach prezentowana jest wystawa prac plastycznych oraz rękodzieła Mieszkańców Domów Pomocy Społecznej z Brzózy Królewskiej i Mołyń-Piskorowic.

Czytaj więcej...

Gminne Obchody Dnia Strażaka
w Piskorowicach

osp miniStrażacy ochotnicy z terenu Gminy Leżajsk uroczyście święcili Dzień Strażaka podczas zorganizowanej z tej okazji zbiórki w dniu 11.05.2014r. Tym razem gospodarzem strażackiego święta była Ochotnicza Straż Pożarna w Piskorowicach.

Czytaj więcej...

Spotkanie z mniejszością ukraińską w Domu Kultury w Piskorowicach

ukraina miniCorocznie do Piskorowic przyjeżdżają wycieczki z Ukrainy i Przemyśla, aby modlić się nad trzema zbiorowymi mogiłami na miejscowym cmentarzu.

Czytaj więcej...

Niedziela Palmowa
w Piskorowicach

palmowaO godz. 10.30 z Ośrodka Kultury w Piskorowicach wyruszyła delegacja dzieci z drugiej klasy Szkoły Podstawowej wraz z rodzicami do Kościoła Parafialnego.

Czytaj więcej...

Warsztaty Wielkanocne
w Piskorowicach

wielkanocneOd 2 do 7 kwietnia 2014 r. Ośrodek Kultury w Piskorowicach przy współpracy z biblioteką zorganizował warsztaty tworzenia ozdób wielkanocnych.

Czytaj więcej...

Wernisaż w Ośrodku Kultury
w Piskorowicach

wernisaz13 marca o godz.11.00 w Ośrodku Kultury w Piskorowicach odbył się wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Andrzeja Buszty i Michała Majkuta z Wierzawic.

Czytaj więcej...

Warsztaty kosmetyczno fryzjerskie
w Ośrodku Kultury
w Piskorowicach

kosmetyki10 marca 2014 r. w Ośrodku Kultury w Piskorowicach odbyły się bezpłatne warsztaty kosmetyczno- fryzjerskie prowadzone przez kosmetolog Panią Jadwigę Gut- Hakobyan oraz fryzjera Pana Tomasza Korzystkę z Centrum Fryzjersko- Kosmetycznego w Leżajsku.

Czytaj więcej...

Finisaż wystawy "Droga"

finisaz3 marca o godz.13.00 odbył się finisaż 37 wystawy zbiorowej twórczości Kobiecej Grupy Plastycznej "Droga" pn.

"Inspiracje" z Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie.

Czytaj więcej...

Integracyjne spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich
w Piskorowicach

integracja2 marca 2014r miało miejsce integracyjne spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich z Piskorowic i Rzuchowa z okazji Dnia Kobiet w Ośrodku Kultury w Piskorowicach.

Czytaj więcej...

Fitness w Piskorowicach

fitnessAby uzyskać dobrą kondycję fizyczną uzyskaną poprzez systematyczny trening wzmocnić siłę fizyczną oraz umiejętność radzenia sobie ze stresem zapraszamy do Ośrodka Kultury w Piskorowicach na zajęcia FITNESS.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

dnigminy m

 nocbrzoza m

festiwal m

 

dzienmamytaty m

konkursdebno m

 

lipa m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1262288
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
209
551
1212
1571
5169
7082
1262288

Twoje IP: 54.81.105.205
Server Time: 2018-06-21 06:19:46

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt