Dzień Otwarty w Ośrodku Kultury w Piskorowicach

dzien otwartyPo uroczystościach związanych z otwarciem Ośrodka Kultury i obchodach Dnia Seniora w Piskorowicach jakie miały miejsce dnia 6 lutego 20014r.przyszedł czas na tzw."Dzień Otwarty" Ośrodka.

Czytaj więcej...

Uroczyste otwarcie Ośrodka Kultury
w Piskorowicach

otwarcie6 lutego 2014 r. w Piskorowicach odbyło się otwarcie Ośrodka Kultury oraz obchody Dnia Seniora.

Czytaj więcej...

Ferie w Ośrodku Kultury
w Piskorowicach

ferieW dniach od 20.01-31.01.20014r.w Ośrodku Kultury odbyły się zajęcia podczas ferii dla dzieci.

Czytaj więcej...

Turniej Tenisa Stołowego
w Piskorowicach

tenis22.01.2014 r. w Ośrodku Kultury w Piskorowicach w ramach zajęć ferii zimowych odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Sołtysa Aleksandra Dudka.

Czytaj więcej...

Galeria Gminnego Ośrodka Kultury w Piskorowicach - otwarta

galeriaW dniach od 17.01- 24.01.2014r. została otwarta wystawa Grafiki Krzysztofa Pęcaka- instruktora plastyki Gminnego Ośrodka Kultury oraz pokonkursowa wystawa szopek, gwiazd i atrybutów kolędniczych.

Czytaj więcej...

"Trzech Króli"- wieczór kolęd i pastorałek w Piskorowicach

3kroli06.01.20014 r. w Ośrodku Kultury w Piskorowicach odbył się wieczór kolęd i pastorałek.

Czytaj więcej...

Spotkanie opłatkowe pracowników GOK Gminy Leżajsk

oplatek18 grudnia br. w Ośrodku Kultury w Piskorowicach odbyło się spotkanie opłatkowe pracowników Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Leżajsk.

Czytaj więcej...

Spotkanie opłatkowe Kół Gospodyń Wiejskich z Rzuchowa i Piskorowic

oplatek13.12.2013r. o godzinie 18:00 w świetlicy w Rzuchowie odbyło się po raz pierwszy wspólnie zorganizowane spotkanie opłatkowe Kół Gospodyń Wiejskich z Rzuchowa i Piskorowic.

Czytaj więcej...

Piknik integracyjny w Mołyniach

piknik molynie13.08.2013r. w Domu Pomocy Społecznej w Mołyniach odbył się piknik integracyjny w którym uczestniczyli mieszkańcy DPS -u z Mołyń, Brzózy Królewskiej wraz z opiekunami oraz dzieci z Ośrodka Kultury z Piskorowic.

Czytaj więcej...

Parafialne Dożynki w Piskorowicach

dozynki15 sierpnia dziękując za zebrane plony przedstawiciele sołectw Piskorowic i Rzuchowa przynieśli do kościoła parafialnego w Piskorowicach wieńce dożynkowe i chleb.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku

policjaDnia 25.07.2013r. grupa osób z Ośrodka Kultury w Piskorowicach wybrała się na wycieczkę do Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku.

Czytaj więcej...

Poznajemy budowę lasu i jego niektóre tajemnice

las„Poznajemy budowę lasu i jego niektóre tajemnice" to temat wycieczki zorganizowanej przez Ośrodek Kultury w Piskorowicach w dniu 12.07.2013r. Uczestniczyły w niej zarówno dzieci z Piskorowic jak i z Rzuchowa. Trasą wycieczki był około 15 kilometrowy odcinek tj. Piskorowice- Mołynie- Paluchy.
Podczas wycieczki dzieci poznawały piękno najbliższych okolic, a jadąc leśnymi drogami obserwowały i uczyły się rozpoznawać niektóre gatunki drzew.

Czytaj więcej...

Wycieczka rowerowa dzieci z OK Piskorowice

roweryDnia 20.06.20013r.dzieci, które udzielają się w różnych kółkach zainteresowań działających przy OK Piskorowice uczestniczyły w rowerowej wycieczce do gospodarstwa agroturystycznego Państwa Pędziwiatrów w Ożannie .Po zwiedzeniu czekało na nie ognisko z pieczonymi kiełbaskami przygotowane przy domku wypoczynkowym na terenie zalewu. Temperatura przy ognisku rosła z każdą chwilą i nie powodował jej jedynie żar z ognia, ale ponad 30-sto stopniowy skwar z nieba. Największą atrakcją okazała się przejażdżka bryczką po alejkach przy zalewie, której towarzyszyła plaga komarów.

     Podziękowania kierowane są do p. Henryka Komana oraz rodziców, którzy pomogli w przygotowaniu wycieczki.

Czytaj więcej...

Piknik Rodzinny w Piskorowicach

rodzinny9 czerwca 2013 r. Zespół Szkół w Piskorowicach przy współpracy z Ośrodkiem Kultury w Piskorowicach zorganizował Piknik Rodzinny na placu przy szkole w Piskorowicach. Organizatorzy zapewnili uczniom i całym rodzinom mnóstwo atrakcji.

Czytaj więcej...

Otwarcie boiska piłki plażowej w Piskorowicach

plazowaW dniu 01.06.2013 r. w sołectwie Piskorowic, odbył się turniej drużyn środowiskowych w piłkę siatkową. Impreza odbyła się m.in. w związku z przypadającym na ten termin Dniem Dziecka, a głównym celem miało być oficjalne otwarcie nowo wybudowanego boiska do piłki plażowej i koszykówki w tzw. „ Dolinie". Niestety, niesprzyjająca aura zmusiła organizatorów do zorganizowania turnieju w Zespole Szkół w Piskorowicach.

Czytaj więcej...

Niedziela Palmowa w Piskorowicach

palmowaW Niedzielę Palmową  dzieci niosące palmy zrobione na warsztatach w Ośrodku Kultury w Piskorowicach uczestniczyły w uroczystej Mszy Świętej. W pięknych ludowych strojach 22 dzieci paradnie kroczyło z Ośrodka Kultury do kościoła parafialnego p.w. Karola Boromeusza w Piskorowicach. Święcenie palm przez dzieci stało się miejscową tradycją.

Czytaj więcej...

Warsztaty wielkanocne w Piskorowicach

wielkanocW dniach od 11.03. – 20.03.2013 w Ośrodku Kultury w Piskorowicach odbyły się warsztaty wielkanocne – zdobienie pisanek metodą serwetkową, wykonywanie kwiatów z krepiny do palm, florystyka z gałązek i wydmuszek. Chętnych do brania udziału  w warsztatach było wielu tak osób dorosłych jak i dzieci. Efekty widać na zdjęciach. Warsztaty w dniu 18.03.2013r.prowadziła pani Anna Rydzik – pracowanik ODR w Boguchwale.

Czytaj więcej...

Ferie Zimowe 2013 z Ośrodkiem Kultury w Piskorowicach

ferieJeśli jest mowa o sprawach radosnych, do których się tęskni, na które się czeka to nasze stwierdzenie będzie racją, że ferie dzieci u nas spędzają z satysfakcją. Nudzic się nie można było bez względu ile dzieci przybyło.

Czytaj więcej...

Dzień Seniora w Piskorowicach

seniorW 2.02.2013 r. w Ośrodku Kultury w Piskorowicach odbyła się cykliczna impreza związana z ,,Dniem Seniora" .Na powyższą imprezę licznie przybyli zaproszeni seniorzy z sołectwa Piskorowice i sołectwa Rzuchów.

Czytaj więcej...

X Festiwal Kolęd i Pastorałek w Wierzawicach

festiwal_koledGrupa kolędnicza z Piskorowic uczestniczyła w  X Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Wierzawicach. Serdeczne podziękowania za wyróżnienie Monice Serafin, Agnieszce Skiba, Madzi Kubat i Dominice Skiba składa instruktor KO w Piskorowicach.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

dnigminy m

 nocbrzoza m

festiwal m

 

dzienmamytaty m

konkursdebno m

 

lipa m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1262288
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
209
551
1212
1571
5169
7082
1262288

Twoje IP: 54.81.105.205
Server Time: 2018-06-21 06:24:04

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt