Wystawa w Piskorowicach

wystawa piskorowiceW czerwcu miała miejsce wystawa prac plastycznych dzieci i młodzieży przychodzących do Ośrodka Kultury. Zbliżają się wakacje, więc wszystkich chętnych którzy dysponują czasem i chęciami bo umiejętności nauczymy się na zajęciach, zapraszamy do Ośrodka Kultury w Piskorowicach.

Czytaj więcej...

Piknik szkolny z okazji Dnia Dziecka w Piskorowicach

piknik szkolnyDnia 1 czerwca w Zespole Szkół w Piskorowicach odbył się Dzień Dziecka. Impreza rozpoczęła się na boisku szkolnym o godzinie 11:00. Imprezę otworzył Pan Dyrektor Marcin Trojan i Przewodniczący Rady Rodziców Pan Władysław Czapla.

Czytaj więcej...

Karaoke w Ośrodku Kultury w Piskorowicach

karaoke piskorowiceW dniu 14 czerwca 2017 roku w Ośrodku Kultury w Piskorowicach odbyło się Karaoke. Chętni mogli popróbować śpiewania w grupie jak i indywidualnie. Uczestniczki miały okazję popróbować własnych sił ze znanymi utworami.

Czytaj więcej...

Zajęcia techniczne - papierowy pistolet

papierowy pistolet11 maja w Ośrodku Kultury chłopaki ze Szkoły Podstawowej wykonywali papierowy pistolet, który strzelał papierowymi kijkami.

Czytaj więcej...

Kuchcikowo w Piskorowicach

kuchcikowo10 maja w Ośrodku kultury zapachniało, chętne dzieci mogły przyjść i zrobić ryż z truskawkami. Gotowanie jest domeną płci pięknej i na nasze kuchcikowi dotarły same dziewczynki mogły one podszkolić umiejętności kulinarne.

Czytaj więcej...

3 Maj moimi oczami - konkurs w Piskorowicach

3maj piskorowice4 maja 2017 r. w Ośrodku Kultury w Piskorowicach odbył się konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej...

Muffinki z Kulturą

muffinki12 kwietnia 2017 roku w Ośrodku Kultury w Piskorowicach Dzieci z Zerówki piekły pyszne muffinki.

Czytaj więcej...

Niespodzianka dla mamy - zajęcia w Piskorowicach

zajecia dzienmamy18 i 22 maja w Ośrodku Kultury w Piskorowicach dzieci mogły wykonywać niespodzianki dla swoich mam, jednak żeby tatusiowie nie czuli się nie doceniani dla nich też zrobiliśmy małą niespodziankę.

Czytaj więcej...

Niedziela Palmowa w Piskorowicach

palmowa piskorowiceW Niedzielę Palmową 9 kwietnia 2017 r. jak to już jest w zwyczaju z pod Ośrodka Kultury w Piskorowicach wyruszyła procesja z palmami do kościoła.

Czytaj więcej...

Warsztaty wielkanocne w Piskorowicach

pisanki piskorowice10, 11 kwietnia w Ośrodku Kultury w Piskorowicach dzieci wykonywały pisanki z wydmuszek. Przez dwa dni wykonaliśmy kilkanaście kolorowych pisanek.

Czytaj więcej...

Kolorowo i palmowo w Piskorowicach

palmowo piskorowiceW dniach 27, 28 marca i 4 kwietnia bieżącego roku w Ośrodku Kultury w Piskorowicach dzieci, młodzież i panie z Koła Gospodyń Wiejskich przygotowywały palmy na Niedzielę Palmową.

Czytaj więcej...

Robienie Marzanny w OK w Piskorowicach

marzanna mW piątek 17 marca 2017 r. w Ośrodku Kultury w Piskorowicach dzieci z 3 kl. Szkoły Podstawowej robiły Marzannę, którą w poniedziałek topiły w rzece.

Czytaj więcej...

Projekcja filmu „Władca Pierścieni – Powrót Króla”

film piskorowiceW piątek 17 lutego 2017 r. w Ośrodku kultury w Piskorowicach miała miejsce projekcja ostatniej części filmu Władca Pierścieni.

Czytaj więcej...

Zajęcia walentynkowe w Piskorowicach

walentynki piskorowice13 lutego, dzień przed Walentynkami, w OK w Piskorowicach odbyły się zajęcia dla dzieci, w których można było wykonywać różnego rodzaju prezenty dla znajomych.

Czytaj więcej...

Wystawa prac plastycznych w Piskorowicach

wystawa piskNa feriach wśród wielu zajęć dla dzieci i młodzieży znalazły się również prace rysunkowe, wynikiem tego jest wystawa prac wykonywanych na feriach w Ośrodku Kultury w Piskorowicach.

Czytaj więcej...

Ferie w Piskorowicach

ferie piskorowiceW czasie ferii w Ośrodku Kultury w Piskorowicach organizowane były różnorakie zajęcia dla dzieci. Dzieci miały możliwość uczestniczyć w zajęciach plastycznych i ruchowych, a także pouczyć się tajników kolorowania rysunków.

Czytaj więcej...

Dzień Seniora w Piskorowicach

senior piskorowiceW niedzielę 15 stycznia w Ośrodku Kultury w Piskorowicach, jak to już wcześniej miało miejsce zgromadzili się Seniorzy na swoim corocznym spotkaniu, czyli Dniu Seniora.

Czytaj więcej...

Pieczenie świątecznych pierników w Piskorowicach

piernikiOśrodek Kultury zapachniał pierniczkami i zaroił się mniejszymi i większymi dziećmi. Dzieciom sprawiało wiele radości pieczenie i ozdabianie pierniczków.

Czytaj więcej...

Świąteczne warsztaty w Piskorowicach

swiateczne warsztatyW dniu 15 grudnia Ośrodek Kultury zorganizował warsztaty artystyczne. Brały w nich udział dzieci robiąc różne ozdoby świąteczne.

Czytaj więcej...

Warsztaty bożonarodzeniowe w Piskorowicach

bozonarodzeniowe piskorowice13 grudnia w Ośrodku Kultury w Piskorowicach odbyły się zajęcia, na których dzieci robiły ozdoby na choinkę.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

dnigminy m

 nocbrzoza m

festiwal m

 

dzienmamytaty m

konkursdebno m

 

lipa m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1262288
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
209
551
1212
1571
5169
7082
1262288

Twoje IP: 54.81.105.205
Server Time: 2018-06-21 06:23:50

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt